DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@LeoNT
… ali sada je vidljivo da postoji zelja da covjek proda i da je jos 190k dionica na prodaji u igri, a to sigurno nije dobra vijest.

Ocito ni on ( 2. dionicar ) ne vjeruje u dobar rasplet za dionicare…
———————————————

Dajte molim vas ne pričajte gluposti, i ne prosipajte jeftine drukove,ako ste prodali ok, Top 10 ako bude prodavao svoje pozicije to će biti gos; Čermaku po 60-70 kn,o tome sam već pisao prije 20 dana ..

tko želi prodat može prodat
al je ask dosta visoko
mislim da se trejdat ne isplati

Nema tu trejdanja, jedini način za skupljanje je po asku..

Jedina dionica koja moze spasiti crobex je dioki.i to ce se desiti slijedecu sedmicu.
p.s. strpljen spasen


..znam, istina boli…

Pa te cinjenice su postale poznate (ili su definitivno potvrdjene) tek prekjucer kad i plan za DINU, tak da nisam o tome ni mogao pisati.

Slag na tortu je pocetak rasprodaje dionica drugog dionicara…

Ja naravno mogu biti potupuno u krivu, ali cu radije rasplet cekati u cash poziciji.

Raduje sto ce najveci dobitnici biti tih 500 ljudi sto ce ostati raditi. To je najbolja vijest ovdje.

Početak rasprodaje spominješ… još 2011 Filipović Marijan je počeo prodavati, prodao je ČAK 1500 dionica tada, zamisli…

Zatim u 2012, počeo je prodavati, prodao je ČAK 10 000 komada…
I kad je prodavao, prodavao je tek oko 22, primjer zadnji put na 23 nije prodano niti komad.
Toliko o vašem druku…

Znam da forum ima previše stranica, pa se ne stigne sve pročitati, ali zato imamo google pa on nađe kad je prodano i koliko koga interesira

@EU optimist

Ne opterećuj se ,ljudi žele kupiti jeftinije ali neide-na asku do 22,50 oko 9000 tisuća kom, moguće čišćenje ,ask se proređuje ..


… ali sada je vidljivo da postoji zelja da covjek proda i da je jos 190k dionica na prodaji u igri, a to sigurno nije dobra vijest.

Ocito ni on ( 2. dionicar ) ne vjeruje u dobar rasplet za dionicare…

Reci mi samo kako uopće imaš volje pisati iti jednu riječ na forumu, misliš da išta vrijedi riječ nekoga tko je do prije par dana pisao pozitivno, a sad si, odjednom , promijenio mišljenje i pišeš više postova nego ikad. Dugo sam na burzi, i nagledao sam se takvih kao ti, toliko da vam ne bi uveo novčane, nego zatvorske kazne za ponovljeni prekršaj.

Takvi kao ti su i razlog zašto pišem na forumu, da argumentima pobijem vaše gluposti.
Je, prodavalo se na ružan način (normalno kad brokeri dobiju nalog), zato i nisam mogao naći nikakvu logiku u ponašanju prodaje, normalno kad i nije bilo logike. Zato su i srušili cijenu tu di jesmo.
Zašto se prodavalo, ne znam, je li kakva ovrha bila u pitanju ili što, nemam pojma.
Zašto se nije prodavalo kad su bili milijunski prometi.. Niti 30 000 kom se ne bi ni osjetilo, a kamoli daleko manje, ni to ne znam.

Ali ono što znam, je ono što sam napisao u prošlom postu. Ne vidim ni ja smisla, prodati par tisuća dionica onako ružno po bidu, pa onda sljedeći put ne prodavati ni po višoj cijeni. Ali tako je već napravljeno više puta, prodano par tisuća komada, pa onda ništa dugo vremena.
Ono što je zajedničko u tim prodajama, je da su uvijek bile oko 22 kn. Datume neću pisati, u Google upišete ključne riječi, pa tražite kao i ja, bolje nego vjerovati što netko kaže.

..gle.. napisao sam zasto sam prodao, a stvarno sam mislio da ce ovaj tjedan cijena znacajno gore, no to se nije dogodilo.

Dosao je plan za DINU i ne svidja mi se jer bi se slicno moglo preslikati na dioki d.d., a u tom slucaju su mali dionicari gadno izvisili… i zato sam prodao.

Ako se vi zelite dalje kockati..samo naprijed. Ali i u kocki treba znati kada ustati od stola i pokupiti pare…

Sretno vam dalje…


Dosao je plan za DINU i ne svidja mi se jer bi se slicno moglo preslikati na dioki d.d., a u tom slucaju su mali dionicari gadno izvisili… i zato sam prodao.

o tome govorim danima! ne znači da ako nagodba bude dobra za čermaka i vjerovnike, da će biti dobra i za sadašnje dioničare jer za dioničare može ispasti gadna pušiona i posljedični pad dionice na 10 kn ili niže!



Dosao je plan za DINU i ne svidja mi se jer bi se slicno moglo preslikati na dioki d.d., a u tom slucaju su mali dionicari gadno izvisili… i zato sam prodao.

o tome govorim danima! ne znači da ako nagodba bude dobra za čermaka i vjerovnike, da će biti dobra i za sadašnje dioničare jer za dioničare može ispasti gadna pušiona i posljedični pad dionice na 10 kn ili niže!


@grgas

To ni vi ni ja neznamo….zato ocekujem nirnu i mozda slabu trgovinu do iduceg pon tj utorka….e onda cemo svi znati jel idemo u nebesa ili prema dolje.pozdrav
[/quote]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

grgas12
lošije od ovoga ne može bit
ajde ne pravite paniku
javljate se samo kad dionica pada
cijeli Crobex pada vec treci dan

@grgas12
o tome govorim danima! ne znači da ako nagodba bude dobra za čermaka i vjerovnike, da će biti dobra i za sadašnje dioničare jer za dioničare može ispasti gadna pušiona i posljedični pad dionice na 10 kn ili niže!

—————————————–

I što se ti nerviraš oko toga kada uopće nemaš ni jednu dionicu ,ne razumjem…

I gdje je ta rasprodaja -190 tisuća komada od Filipovića…
Samo spamaš nepotrebno…

New Report

Close