DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znate onu Andersenovu: “Car je gol”….

??sta je ovo?

cash je cash,a sve ostalo je sex!



Ma trenutno postoji neizvjesnost oko plana za dioki, a neizvjesnost uvijek lose djeluje na cijenu.
Kupci naravno to koriste pa cekaju nize…nista novo…
Da je neka losa vijest procurila, islo bi to dolje sa vecim prometom.

A malo ih koleba i pogled na sve duzu i duzu listu vjerovnika koja se svakodnevno objavljuje na fini

Pozdrav
[/quote]

To je zatvoreno – rok je istekao i tko je prijavio prijavio je.
oko 190 prijavljenih.
Od osiguranih vjerovnika nitko se ne odriče prava na zemljište.

http://www.vecernji.hr/biznis/duro-dakovic-gradit-ce-spremnike-naftu-zitnjaku-clanak-539645

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

“Rok za prijavu tražbina vjerovnika u slučaju Dine je prošao te se prijavilo 500 vjerovnika, dok je rok u slućaju Diokija istekao u petak, pa se još uvijek vjerovnici popisuju, ali pristiglo ih je oko 400.”


grdo izgleda ovaj bid…
a nitko nema info, ili ne želi dati…
izgleda kao da su još jedino stari nalozi ostali na kupnji…na koje je netko zaboravio…
hoće li netko dati informaciju šta se događa???

kakva frka?
pogledajte CROBEX -1%


"Rok za prijavu tražbina vjerovnika u slučaju Dine je prošao te se prijavilo 500 vjerovnika, dok je rok u slućaju Diokija istekao u petak, pa se još uvijek vjerovnici popisuju, ali pristiglo ih je oko 400."

Na Dini 150-160 provjeri na stranici predstečajne nagodbe.
NEKOME TO OČITO NE PAŠE PA JE JEDNOSTAVNO DODAO 250 KOMADA!

vjerovnici se jos popisuju.. vidio sam danas da ih je popisano ok 190. Znaci tek su na pola…

Moglo bi se rociste odgoditi za dioki, obzirom da nema ni plana koji je trbao vec biti na stranicama FINE.

… a nije ni cudo da ga nema jer se vjerovnici tek popisuju.


vjerovnici se jos popisuju.. vidio sam danas da ih je popisano ok 190. Znaci tek su na pola…

Moglo bi se rociste odgoditi za dioki, obzirom da nema ni plana koji je trbao vec biti na stranicama FINE.

… a nije ni cudo da ga nema jer se vjerovnici tek popisuju.

Zanja prijavljena tražbina na Dini nosi datum 06.04. – stvarno ne znam u što ti gledaš?
Zadnji boj je 189 a od toga imaš oko 35 ostalih dokumenata koji nisu tražbine!
Dakle oko 150 prijavljenih tražbina i rok je već 3 tjedna prošao.
I sve da netko prijavi ne smije po zakonu prihvatiti.



vjerovnici se jos popisuju.. vidio sam danas da ih je popisano ok 190. Znaci tek su na pola…

Moglo bi se rociste odgoditi za dioki, obzirom da nema ni plana koji je trbao vec biti na stranicama FINE.

… a nije ni cudo da ga nema jer se vjerovnici tek popisuju.

Zanja prijavljena tražbina na Dini nosi datum 06.04. – stvarno ne znam u što ti gledaš?
Zadnji boj je 189 a od toga imaš oko 35 ostalih dokumenata koji nisu tražbine!
Dakle oko 150 prijavljenih tražbina i rok je već 3 tjedna prošao.
I sve da netko prijavi ne smije po zakonu prihvatiti.
[/quote]

Za Dioki prijatelju kazem..za Dioki..

Za Dinu ce biti rociste, al za dioki nisam siguran jer nema plana a vjerovnici se jos popisuju…


Nemojte zaboravit da očito još ima takvih kao Joka, koji sam kaze da ima veliku količinu sa prosjekom 11kn i hrabro vjeruje u pozitivan ishod.

Što će biti ako se takvi kao on odluče na istresanje u medjuvremenu ?

Bolje je kapitalizirat takvu zaradu dok je još vrijeme.

takvi su po meni već većinom izašli.

evo cijene na 20 kn, a bilo je i ispod 20
gdje su sad one priče o “potrošenoj razini”, “neznalicama koje prodaju”…”ide to na 30 kn…60 kn”????
možda cijena pada jer je netko saznao detalje po kojima je nagodba dobra za čermaka i vjerovnike, a loša za male ulagače???
upozoravao sam još dok je cijena bila na 22 kn da je osnovno pitanje po koliko ide dokap i što ako bude išao po 10 kn? naravno nikakvog odgovora nije bilo osim vrijeđanja od strane spamera koji su pisali desetke drukerskih postova i pljuvali sve koji misle drugačije od njih

New Report

Close