DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne znam tko se usudi sad tako dizat cijenu sa 1 kupljenim komadom.
Pa nije vraga da će ta Hanfa zauvijek spavati ??

Po stilu štopanja sam mislio da je Jantolek prodavao kako je i krenuo u početku, ali ispada da je on nakon objave od 27 milijuna eura odustao od rušenja i počeo kupovati nazad, doduše po višoj cijeni ali ipak je kupovao da mu ne pobjegne.

Da se rušilo i blokiralo da se dokupi, to je sigurno, ali tko, e to više stvarno nemam pojma, mislio sam da se radi o njemu a očito nije. Odustajem od pretpostavljanja…
[/quote]
Mišljenja sam da je u igri “sindikat” udruženih nekoliko jačih igrača. Ništa novo, već viđeno. Nešto im se mnogo žuri.[emo_namigusa][emo_namigusa]


Ma trenutno postoji neizvjesnost oko plana za dioki, a neizvjesnost uvijek lose djeluje na cijenu.
Kupci naravno to koriste pa cekaju nize…nista novo…
Da je neka losa vijest procurila, islo bi to dolje sa vecim prometom.

A malo ih koleba i pogled na sve duzu i duzu listu vjerovnika koja se svakodnevno objavljuje na fini

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Ma trenutno postoji neizvjesnost oko plana za dioki, a neizvjesnost uvijek lose djeluje na cijenu.
Kupci naravno to koriste pa cekaju nize…nista novo…
Da je neka losa vijest procurila, islo bi to dolje sa vecim prometom.

A malo ih koleba i pogled na sve duzu i duzu listu vjerovnika koja se svakodnevno objavljuje na fini
[/quote]

Siguran sam da je Cermak bio upoznat sa cijelom listom vjerovnika prije izrade plana i ponude. Ponuda i dalje stoji i ista je kao sto je bila prije par tjedana. Na temelju toga je i cijena dogurala na ove razine.
Ljudima valjda treba svakih malo plasirati izjave u medijima kako ne bi zaboravili na cinjenice.

Pozdrav
[/quote]


A malo ih koleba i pogled na sve duzu i duzu listu vjerovnika koja se svakodnevno objavljuje na fini

Siguran sam da je Cermak bio upoznat sa cijelom listom vjerovnika prije izrade plana i ponude. Ponuda i dalje stoji i ista je kao sto je bila prije par tjedana. Na temelju toga je i cijena dogurala na ove razine.
Ljudima valjda treba svakih malo plasirati izjave u medijima kako ne bi zaboravili na cinjenice.

frende,lista vjerovnika je ista kakva je i bila prije….tako da?!?![emo_naivan]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@pingwin

Nema potrebe za time,ovo su male igrice za spuštanje cijene sa par tisuća dionica,po bidu-sada kad su ostali bez njih ,trebati će ih vratiti po većeoj cijeni..

kad je cijena išla prema 22kn tada ste skakali od sreće,a sada kad pada odmah ste u crnilu.ovo je normalno,jer na ovoj dionici uvijek će biti paničara,i još kad to sve potencira onaj tko dokupljuje.sami razmislite.vrlo blizu je datum.
STRPLJEN SPAŠEN !!!

Nemojte zaboravit da očito još ima takvih kao Joka, koji sam kaze da ima veliku količinu sa prosjekom 11kn i hrabro vjeruje u pozitivan ishod.

Što će biti ako se takvi kao on odluče na istresanje u medjuvremenu ?

Bolje je kapitalizirat takvu zaradu dok je još vrijeme.

Po stilu štopanja sam mislio da je Jantolek prodavao kako je i krenuo u početku, ali ispada da je on nakon objave od 27 milijuna eura odustao od rušenja i počeo kupovati nazad, doduše po višoj cijeni ali ipak je kupovao da mu ne pobjegne.

Da se rušilo i blokiralo da se dokupi, to je sigurno, ali tko, e to više stvarno nemam pojma, mislio sam da se radi o njemu a očito nije. Odustajem od pretpostavljanja…


Mišljenja sam da je u igri "sindikat" udruženih nekoliko jačih igrača. Ništa novo, već viđeno. Nešto im se mnogo žuri.[emo_namigusa][emo_namigusa]
[/quote]

Nisu sigurno sindikat većih. Da je, gledali bi na prodaji velike H naloge za plašenje, a ovi imaju samo manje naloge na prodaji. Mislim da je samo par manjih iskoristilo povišenu razinu straha kupnje pa prosulo, kako jučer, tako se isti igraju vjerovatno i danas.

Ja ne bi imao hrabrosti, jer da samo par naloga ode po asku, morao bi kupovati po 7-8 % skuplje, i to ne uzimajući u obzir onako velike blok kupnje od 14 500 kom sa aska. A to je bilo nakon ove zadnje vijesti, ništa se od tada nije promijenilo. Neki očito brzo zaboravljaju, ili trguju telefonski pa ne vide [emo_smijesak]

Mogao bi ovaj što bi želio skupiti jeftinije na bidu reći koliko mu treba ,da mu svak od nas proda po 100 dionica,na 22 kn, mislim da mu je to jeftinije i brže za akumulaciju ,ovako ispada smijeh od trgovanja…

[emo_smijeh][emo_vrtimise]

grdo izgleda ovaj bid…
a nitko nema info, ili ne želi dati…
izgleda kao da su još jedino stari nalozi ostali na kupnji…na koje je netko zaboravio…
hoće li netko dati informaciju šta se događa???

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close