DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa nisu dionice DINA Petrokemija d.d. na burzi nego DIOKI d.d.

Dina je dio imovine dioki grupe i samim time itekako ima veze sa dioki d.d. Dina je najvrjedniji dio te grupe zajedno sa udjelom od 18,57% zemljišta Ćufa d.o.o.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

..pa da.. al sam mislio na to da vjerovnici koji dobiju dionice DINE ne mogu prodavati te dionice na burzi.

Ionako, koliko vidim samo ce HEP i Banke dobiti dionice, a ostalima (i radnicima) ce se platiti prema planu otplate duga do 2019.

E sad, kakav ce biti plan za dioki d.d. je pitanje od milion kuna…

Mislim da će predstečajna uspijeti a plan naravno na znam kakav će biti.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

..izgleda da nitko jos ne zna kakav ce biti:

“Uprava Diokija mora izraditi plan restrukturiranja za namirenje dugova temeljen na Čermakovoj ponudi. Ročište za Dioki sazvano je 23. travnja, a osam dana ranije plan mora biti objavljen.

Znači taj plan mora biti danas objavljen -da bi bilo održano ročište 23.04.2013 godine…

gdje ga objavljuju…???

.. mislim da su ga jucer trebali objaviti kao i za DINU.

na: http://predstecajnenagodbe.fina.hr/

onda je to ovaj jučerašnji dokument.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

se meni to čini ili su makli jučerašnji dokument sa fininih stranica?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


se meni to čini ili su makli jučerašnji dokument sa fininih stranica?

Ni ja to ne mogu naći na fini… Gdje se može pročitati taj novi prijedlog predstečajne nagodbe !? Bio bi zahvalan kad bi neko stavio kakav link…
Hvala

A covjece…zar je to tako tesko. 😀

Tamo je dokument i ne postoji direktni link do njega.

Odete na: http://predstecajnenagodbe.fina.hr/

Upisete:

Pod naziv duznika: dina-petrokemija
Unesite tekst sa slike:

Prisnete Trazi

Na slijedecoj stranici pritisnete button: Predmet (bilo koji)

Otvoriti ce vam se lista dokumenata i prvi na listi je taj plan (iako pise Ostalo)

Pritisnite Preuzmi… dalje valjda ne moram pisati 😀

upišite samo dina, bez ovo petrokemija i pojaviti će vam se. ipak nećete naći dokumemnt od 15.04. jer je povučen, ja ga više ne mogu naći…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close