DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanimljiva je prijava tražbine br.132 od Azerbejdžanaca na 19 stranica za dug Adriaoila od 12 mil.$. Prilažem 15. str. gdje naši vrli Dolezil i Vidonija mole Azere za strpljenje.

Ima još detalja u korespondenciji – npr ime Murata Turela koji je kasnije postao kao direktor na KRKU a u biti mi se sve više čini da je odradio dubinsko snimanje.
Sve je to povezano s SOCAR-PETKIM kombinacijom.
A s kim je povezan Dioki Holding AG?????


Zanimljiva je prijava tražbine br.132 od Azerbejdžanaca na 19 stranica za dug Adriaoila od 12 mil.$. Prilažem 15. str. gdje naši vrli Dolezil i Vidonija mole Azere za strpljenje.

Je li AdriaOil narudžbe za petrokemiju na Krku zatvarao isporukama umjetnog đubriva iz Kutine?

Mislim da je ,svakave kombinacije su se radile..

Po brojanju mi se čini da je otprilike danas ili eventualno sutra naš dragi štopač Jantolek Damir iz top10 kompletno vani.
Nemam blage veze što je on mislio tim načinom, očito je da nije želio prodati (nije potrebno ponavljati kako i zašto), a neznam kako je mislio srušiti kad se kupnja samo malo pomicala pod njegovim udarima, ne od straha da ih netko ne natrpa, nego kad već može jeftinije zašto ne. I stalno se stvarala nova kupnja, iako su razine bile više.

Pokušavao je što manje prodati na asku, a što više u naletima po bidu, ali i dalje je cijena svaki dan bila sve veća, čak se puštalo i da zadnja cijena bude po asku, nije se ušminkavalo.

Počeo je rušiti od cca 20.3 kn do tu di smo danas, i čini mi se da mu je ovo danas bio zadnji očajnički pokušaj.

Neka mu je prosječna 21, ne razumim kako je mislio dokupiti jeftinije??!
Bilo tko sa pola mozga mogao je prodati tu njegovu količinu po 24-25 prosjek, s obzirom na rast koji je krenuo 5-6 puta u zadnjih toliko dana.
Pa da sad želi kupiti tih 22 000 kom prosječna bi mu bila 24, stvarno mi nije jasno…

Činjenica je da unatoč ovim udarima po bidu uvijek osvanu novi poveći nalozi na kupnji.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Mislim da je ,svakave kombinacije su se radile..

Je li možda u tom grmu leži zec?
Azeri su veliki uvoznici umjetnog đubriva a AdriaOil je bio trading kompanija i Petrokemije.


Činjenica je da unatoč ovim udarima po bidu uvijek osvanu novi poveći nalozi na kupnji.

sudeći po udarima po bidu počeli su prodavati veći igrači, vjerojatno oni koji su se ranije krcali i ulazili u top10…što li su to oni saznali sa da sad rasprodaju, a što mi još ne znamo????

Gorim od želje da saznam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Kolega grgas12, nemojte mi molim vas reći da je to bila vaša umotvorina, to štopanje i prodaja uz pokušaj stvaranja sumnje da se pojavila loša vijest ili ne znam što već [emo_smijeh] [emo_smijeh] [emo_smijeh]

Ne smiju se spominjati imena forumaša pa neću, ali da niste vi dotični, znate na koga mislim [emo_smijeh] . Možete mi i na private odgovoriti, obećavam da neću reći nikome


Gorim od želje da saznam.

Izmjenjen je prijedlog predstečajne za Dinu petrokemiju!
Dioki je u vlasništvu s preko 60% a kako banke i neki vjerovnici više preferiraju neoperativnu imovinu moglo bi ići i preko 75%!!!!
Može dakle doći i do još jedne izmjene – i dalje se ne varolizira imovina na kojoj će se vršiti dokapitalizacija!



a uskoro se vidimo na 30kn i više

Super, a temeljem koje računice ćemo na 30 kn, molim te obrazloži???
(imam DIOKI)
[/quote]

ovaj,pa to je druk ne bi li se izaslo na super prenapuhanih 23 ili 24 kn s kupljenim po 20-21..
a 30 naravno se ni ne ocekuje da ce doc..
moze se napisati i 50…

Čermak: Nudim 27 milijuna eura za Dinu i Dioki!

@grgas12

New Report

Close