DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@grgas12

ja osobno na forumima ne tražim informacije ,odgovore ,savjete i zaradu,

Ulažem na osnovu osobnog razmišljanja i analiza koje sam napravim,a vi nastavite skakutat od teme do teme i širiti spamerske fore…

neradi se o trenutnoj cjeni radi se o kompaniji
nitko
ali nitko ne ulazi u predstečajnu nagodbu a da nije prije toga sve maltene dogovorio
zar netko misli da se sa ovako ozbiljnim ulagačem sa prilično kapitala i čovjeka kojem vjeruju banke može gubit vrijeme
pa on samo jednu rečenicu i dioki je na 5 kuna a ne na 30
ali takvu nije izgovorio
za dioki mu je poznato bilo sve i prije
do dine je otišao i donio na osnovu viđenog zaključke
imate i ponude koje cure u medijima
on je spreman
država je spremna
procedura zakoni i sve vezano uz to se mora poštivat
pametnom dosta

Ako tko druka to je država – najednom LNG terminal je hitan, svi su dobrodošli ima ih dosta a s mnogima se razgovara o dobavi.
Plinacro NAPOKON pokrenuo projekt spojnog plinovoda……
To nije izmišljeno – to su činjenice i te činjenice itekako poskupljuju našu imovinu na Krku – 2-3-4-5X…………


EUoptimist

Dobro,čovjek to ne kuži,ima vremena saznati,neka prati razvoj situacije u idućih nekoliko dana…

Ma konta on to ali treba uteg dok se skuplja “zlatnike”[emo_novac]

Ako je sada počeo skupljat ,hvata zadnji vagon, otuda i nervoza i spamanje…

sada je vrijeme za rasplet situacije..

Ulazimo u zadnji tijedan riješavanja situacije i preuzimanja ,kupnje ,ili što već želite od strane strateškog partnera…gos:Čermaka ..

Tijedan kada bi trebale biti kroz portale ,tisak ,objave o informacijama i budućnosti Diokia,vrijednosti dionice i budućnosti navedene firme.
Svima puno uspijeha u ostvarivanju profita …..


Ulazimo u zadnji tijedan riješavanja situacije i preuzimanja ,kupnje ,ili što već želite od strane strateškog partnera…gos:Čermaka ..

Tijedan kada bi trebale biti kroz portale ,tisak ,objave o informacijama i budućnosti Diokia,vrijednosti dionice i budućnosti navedene firme.
Svima puno uspijeha u ostvarivanju profita …..

Ipak mislim da će se to desiti sa zadrškom!tj dobre vjesti!i sad ih moraš kopati ispod 3 sloja gluposti!ili ići na ino-portale[emo_mrgud]

@cubs

Nema potrebe za time ,prati objave i trgovanje ovaj tijedan,možeš nešto i zaradit ,ako budeš dovoljno brz i pribran…

Ino portale-o čemu je riječ???
Molim link???

“Ekipa” je danas u Rijeci…najavljuje nekakav “novi početak”…

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Proinvest-u-Rijeci-Grcic-smatra-da-ima-razloga-za-optimizam-i-da-ce-investicije-rasti

Ministre Grcicu malo vise truda si morate dati i konkretnije odluke donosit..slabe nama vajde od vase nade..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A nadam se da će i Dina i Dioki uskoro dobiti novu šansu. Mi jesmo optimisti i očekujemo novo buđenje, i u privatnom sektoru “- rekao je Grčić.

bit će sve ok[emo_smijeh][emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Na koga/na što se vi referirate, pa to je putujući cirkus koji nema veze sa ekonomijom…. Najbolje je na se Vlada ne miješa u Dinu/Dioki…..

Zanimljiva je prijava tražbine br.132 od Azerbejdžanaca na 19 stranica za dug Adriaoila od 12 mil.$. Prilažem 15. str. gdje naši vrli Dolezil i Vidonija mole Azere za strpljenje.

New Report

Close