DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je izjava Vujića u NL-u točna glede LNG terminala skoro pa 100% se potvrđuje da je Čermak unutra i da su plaće isplaćene temeljem preuzimanj ili akontiranja zemljišta.
Slično kao HŽ Cargo.

Upravo Jandroković pita Milanovića o LNG terminalu.Ovaj odgovara ” ima više zainteresiranih”, spominje Rusiju i SAD.

vid'la žaba...

Upravo je sam Milanovic na aktualnom satu odgovorio na Jandrokovicevo pitanje sta je i gdje je zapelo sa LNG terminalom da sve ide svojim tokom i uskoro se ide u USA a tema ce biti dobava plina…vaznije je osigurat dobavu i potrosnju a sto se tice izgradnje ima puno zainteresiranih.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Upravo Jandroković pita Milanovića o LNG terminalu.Ovaj odgovara " ima više zainteresiranih", spominje Rusiju i SAD.

Sve je receno
Pametnom dosta!


Ako je izjava Vujića u NL-u točna glede LNG terminala skoro pa 100% se potvrđuje da je Čermak unutra i da su plaće isplaćene temeljem preuzimanj ili akontiranja zemljišta.
Slično kao HŽ Cargo.
savo,već sam ti napisao i opet ću-plaće tj,pola plaće je isplaćeno od prodaje sirovine sa DOKI-a,nikake uplate od Čermaka nije bilo,ali i da neće to isto nije sigurno.Pa sam je naveo u predtečajnoj ponudi 11,5 mil.eura za potraživanja radnika.
Ako se bude išta isplaćivalo ide od prodaje onog što nije pod hipotekom i dok to potvrdi stečajni upravitelj,prije ne.Malo prouči zakon,nitko lud neće raditi nešto protuzakonito više.

pixma


Upravo je sam Milanovic na aktualnom satu odgovorio na Jandrokovicevo pitanje sta je i gdje je zapelo sa LNG terminalom da sve ide svojim tokom i uskoro se ide u USA a tema ce biti dobava plina…vaznije je osigurat dobavu i potrosnju a sto se tice izgradnje ima puno zainteresiranih.

Pozdrav

Mene više interesira odakle plaće pa se ponovno vraćam na Crodux.
Tamo je i Nataša Vujec koja se dosta bavila s LNG terminalom u MINGORP-u.
Čak na ima izlaganje pod naslovom : Crodux-plin Position on Croatia’s Natural Gas Market,Nataša Vujec,Filip Božić, Mario Kardum,Crodux-gas Ltd.,
Zagreb, Croatia, (H),
15 min

Nešto nema prosvjeda radnika u zadnje vrijeme…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Prosvjeda nema a upitno je dali će ih i kada biti.Poslije zadnjih prosvjeda Pavelić i Rumenović su trebali prijaviti slijedeće što oni naravno nisu učinili niti planiraju.Sada su se nažalost počele okupljati manje grupe jedna se okupila upravo danas što daje naslutiti o razjedinjenosti što upravi i odgovara.

@komifo

Tko iz Rusije i SAD-o kome se radi -što je rekao Milanović??????

hahaha….promet niti 36.000,00kn
razina se potrošila…još malo se cijedi…pa se penjemo na višu…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

10.04.2013 .
1.DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. FILIPOVIĆ MARIJAN 155.100 3,84 Skrb. račun
3.FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)38.809 0,96 Osnovni račun
4.SIMČIĆ SILVANO (89218061692) 23.773 0,59 Osnovni račun
5.POŠTEK GORANA (45157779873) 19.922 0,49 Osnovni račun
6.JANTOLEK DAMIR (97590186739) 16.686 0,41 Osnovni račun
7.MARJANOVIĆ DARIO (89736377267)14.736 0,36 Osnovni račun
8.KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333) 12.720 0,31 Osnovni račun
9.PIETRI ROK (70199075506) 12.310 0,30 Osnovni račun
10.ŠMUK ZDRAVKA (72809430258) 10.349 0,26 Osnovni račun

Znaci broj 4 je odvalio onih 12k komada po asku.

Sretno… 😀

New Report

Close