DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je rekao da nemam namjeru kupovati,imam naloge za tisuću dionica na bidu,,

I da ide na 24 -25 kn,nerazumjem-u čemu je tvoja poanta???

još jedna osoba koja je mislila da neide preko 20 kn,pa rasprodao na 18-19 kn ili što …???

lacoste
Poanta je da bez ikakvih argumenata drukaš na rast, a sam ne kupuješ po asku. Proziran si.

http://www.vecernji.hr/biznis/cak-dvije-trecine-potrazivanja-zele-naplatiti-duznici-clanak-535275

Evo gospodo, sve vam je tu. Pa sjedite doma i čekajte…..

Gosp. Čermak će se obratiti uskoro javnosti u medijima glede svoje ponude.Tako je rekao u jubilarnom Jutarnjem.Do sljedećeg tv ili novinskog intervjua – stand by.

09.04.2013 .
1.DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. FILIPOVIĆ MARIJAN 155.100 3,84 Skrb. račun
3.FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542)38.809 0,96 Osnovni račun
4.POŠTEK GORANA (45157779873) 19.922 0,49 Osnovni račun
5.JANTOLEK DAMIR (97590186739) 19.309 0,48 Osnovni račun
6.MARJANOVIĆ DARIO (89736377267)14.736 0,36 Osnovni račun
7.KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333) 12.720 0,31 Osnovni račun
8.PIETRI ROK (70199075506) 12.310 0,30 Osnovni račun
9.SIMČIĆ SILVANO (89218061692) 11.773 0,29 Osnovni račun
10.ŠMUK ZDRAVKA (72809430258) 10.349 0,26 Osnovni račun

Moja je prva pretpostavka o veeelikom skupljaču ipak vjerovatno bila točna, iako sam, priznajem, pomislio da možda ipak griješim, da se samo radilo o više manjih “blokirača” (čitaj sakupljača).

Sad mislim da znam o kome se točno radi, ali krajem dana ću moći biti sigurniji, da ne pišem tu gluposti napamet.

Zapravo bi mi trebalo biti svejedno je li jedan ili više njih, ali volim pročitati sve glavne igrače i znati točno što planiraju, jer se iz bida/aska ne može ništa pročitati, samo namjerno stvorena slika. Tek se po udarima na ask ili bid vidi skrivena slika, po onima što odmah iskaču.

Zanimljivo je da dok krene ikakav rast, broj dionica na kupnji se naglo smanjuje, i dok se malo smiri, ali tek onda, odmah sitno bockanje po bidu sa po 100-200 kom komada.
Zanima me uspije li išta skupiti, ili sve samo svoje žrtvuje.

Ako itko još misli da je htio prodati, u petak nakon udara od 14 500 kom (preko 300 000 kn), u roku od par minuta kupnja je porasla duplo, čini mi se na cca 35 000 komada vidljivih (a koliko ih je još bilo što se nisu izložili kao ovaj kupac od 14500), do kraja dana bilo bi 50 000 komada.
Ali usred rasta, on po kupnji, opet, pa opet, dok se nisu svi povukli i rekli, dobro, ako može jeftinije, ok, evo čekamo.
Uskoro ćemo viditi tko je to bio.


http://www.vecernji.hr/biznis/cak-dvije-trecine-potrazivanja-zele-naplatiti-duznici-clanak-535275

Evo gospodo, sve vam je tu. Pa sjedite doma i čekajte…..

Pa to smo i čekali da svi shvate da će Dioki Grupa preko Ćufa, Pirosa, Kijca i Adriaoila DOKAPITALIZIRATI Dinu Petrokemiju. Pa nam je onda vlasništvo nad Dinom i dalje zagarantirano.

Vujić mu je odgovorio.

– Projekt LNG je riješen, stvoreni su preduvjeti za ulaz novih investitora unatoč svim opstrukcijama.
Vaš link …

Je li to Čermak definitivno unutra?
Kao što rekoh – svrbi me ta lova za plaće.

@EUoptimist

Što krajem dana ??

..kada vidi tko je usao u top 10 onom velikom transakcijom.

Bit ce zanimljivo vidjet koga ce NO Dine imenovat u upravu a to se uskoro ocekuje.. Naime to je bio jedan od razloga , barem sluzbeni, zasto je odgodeno rociste do 23.04. Mozda vec tad bude puno toga jasnije.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Bit ce zanimljivo vidjet koga ce NO Dine imenovat u upravu a to se uskoro ocekuje.. Naime to je bio jedan od razloga , barem sluzbeni, zasto je odgodeno rociste do 23.04. Mozda vec tad bude puno toga jasnije.

Pozdrav

Odlukom Glavne skupštine od 1. listopada 2008. godine usvojen je novi Statut.
Tekst Statuta dostavljen je u zbirku isprava.
Odlukom Glavne Skupštine društva od 30. lipnja 2009. godine izmijenjene su odredbe Statuta u čl. 7. (koje se odnose na sastav Upravnog odbora), čl. 18. (koji se odnosi na izvršne direktore) te čl. 20. (koji se odnosi na način zastupanja izvršnih direktora).
Pročišćeni tekst Statuta dostavljen je u zbirku isprava.
Odlukom Glavne skupštine društva od 12. srpnja 2010. godine usvojen je novi Statut društva koji je dostavljen u zbirku isprava.

Dina je čini mi se i dalje monistička kompanija te ima izvršne direktore pa mi se čini da Uprava nije ni potrebna. Postoji NO i Izvršni direktori.

Odeee jedan u Optimu, 25 000 kn po kupnji, a kupnja ni lipu doli. Zapravo, samo se još popunila iznad 20,5.

@lacoste i LeoNT
Ne, zapravo me uopće ne zanima taj koji će ući tom transakcijom, za njega znam što radi. Ono što me interesira je onaj koji je nešto smanjio količinu, to je žrtvovana količina. Da je imao i najmanju želju izaći prodao bi samo u petak koliko god je htio. Naravno na pravi način, na prodaji, ne po kupnji.
Zapravo mu se divim na uspjehu, savršeno dobro čita razinu straha i savršenom brzinom reagira, siječe u korijenu. Da je zakasnio koju minutu, bilo bi mu kasno i promet bi bio milijunski u niti sat vremena.

Dovoljno je pogledati promete na takve slične dane, sa pet puta lošijim startom nego što je bio u petak u 15.08 h. Ovako se na vijest nije odreagiralo, promet je ostao na 662 000 kn. Skidam kapu…

New Report

Close