DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Enver
Jel i on neki kum?
Ili samo kućni prijatelj?
Nije ni važno.

Kemokompleks i Montmontaža su prodali PVC za 4.080,000 US$ plus demontaža i montaža.
Montmontaža je prijavila tražbinu od cca 1 milijun dolara s tog naslova što bi značilo da je vlasništvu i dalje na Montmontaži jer je ugovoren prijenos vlasništva s isplatom cjelokupnog iznosa. Lijepo vidljivo na prijavi tražbine od 15.03.2013.
Prema tome laž je da se rasprodaje PVC kako staro željezo jer PVC još i nije u vlasništvu Dine.
Dakle – odakle za plaće?
Akontacija od Čermaka?

@sava

“Akontacija za plaće od Čermaka”

Sada si dao temu novom listu,za naslovnicu ujutro[emo_smijeh]



Enver
Jel i on neki kum?
Ili samo kućni prijatelj?
Nije ni važno.

Kemokompleks i Montmontaža su prodali PVC za 4.080,000 US$ plus demontaža i montaža.
Montmontaža je prijavila tražbinu od cca 1 milijun dolara s tog naslova što bi značilo da je vlasništvu i dalje na Montmontaži jer je ugovoren prijenos vlasništva s isplatom cjelokupnog iznosa. Lijepo vidljivo na prijavi tražbine od 15.03.2013.
Prema tome laž je da se rasprodaje PVC kako staro željezo jer PVC još i nije u vlasništvu Dine.
Dakle – odakle za plaće?
Akontacija od Čermaka?
[/quote]lova za plaće od DOKI-a,nešto ostalo ulja za proizvodnju pa se i to prodalo da ne stoji,tj.kad krene da se naruči friško [emo_zloban]

pixma

Kolega sava, možda znate kad dolaze Katarci u HR!?

PS Gledajući neki dan čišćenje do 22 kn u dva navrata gotovo svega na asku….sjetio sam isto takvih čišćenja kad se vrtila cijena oko 12 – 13 kn…
Moglo bi tu bit zanimljivo!

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Dolaze 4. svibnja kolega Ing. Bar ovi sto su pozvani na otvaranje islamskog centra u Rijeci.

“”
Poštovani, čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas na svečano otvorenje Islamskog centra u Rijeci zakazanog za subotu 04. svibnja 2013. g

Svečanosti će nazočiti najviši dužnosnici Republike Hrvatske (predsjednik Republike Hrvatske, predsjednik Sabora Republike Hrvatske i dr.) vjerski velikodostojnici na čelu s uvaženim Reisu-l-ulemom IZ u BiH, predstavnici drugih vjerskih zajednica, diplomatski kor u Republici Hrvtskoj i drugi ugledni gosti.
Poseban gost na otvorenju će biti NJ. E. Gajs bin Mubarek Al Kuwari, izaslanik Emira Države Katar koji će Islamski centar svečano i otvoriti.
Svečanost počinje u 12:00 sati, a cjelokupni program otvorenja izravno će prenositi Hrvatska radio televizija.Radujemo se vašem dolasku da radost svečanog otvorenja podijelite s riječkim muslimanima.

Očekujući vaš dolazak, mahsuz vas selamimo.
http://www.cazin.net/usk/47350-svecano-otvaranje-islamskog-centra-u-rijeci.html

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@ING

I treba biti zanimljivo…

Biti će još ćišćenja,na asku do 25-26 kn ,je nekih 250 do 300 tisuća kuna vrijednosti dionica..

Jedan nalet i riješeno..



@ING

I treba biti zanimljivo…

Biti će još ćišćenja,na asku do 25-26 kn ,je nekih 250 do 300 tisuća kuna vrijednosti dionica..

Jedan nalet i riješeno..

Vidjet ćemo, to čišćenje je bilo na respektabilnom prometu, ne neko od nas šibicara….[emo_smijesak] Tako da mi je to misteriozno i mogući signal…al opreza nikad dosta….

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Biti će još ćišćenja,na asku do 25-26 kn ,je nekih 250 do 300 tisuća kuna vrijednosti dionica..Jedan nalet i riješeno..

za početak možeš počistiti ovih 10.000 komada do 22 kn…ili ti je to premalo??



Biti će još ćišćenja,na asku do 25-26 kn ,je nekih 250 do 300 tisuća kuna vrijednosti dionica..Jedan nalet i riješeno..

za početak možeš počistiti ovih 10.000 komada do 22 kn…ili ti je to premalo??
[/quote]

Meni se čini da oni imaju neku drugu ulogu kolega, kužite…..a panike nema…. Barem ne za sada.

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Meni se čini da oni imaju neku drugu ulogu kolega, kužite…..

da su se stavili na 25 kn, ajde, ali ovako je jasno da žele prodati jer spread K-P je premali

@grgas12

nemam potrebu za time,imam potrebnu količinu …počistiti će se ne brini.


@grgas12
nemam potrebu za time,imam potrebnu količinu …počistiti će se ne brini.

znači nemaš namjeru više kupovati dionice DIOKI-a, ali imaš potrebu svaki dan pisati da ide na 24-25 kn? u čemu je poanta?

New Report

Close