DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@apothekar

previše se brineš za dionicu i firmu ,čije dionice ne posjeduješ,drugi piut ne prodaji prerano…

Ako je tebi sve slučajnost onda ok ,razumjeti ćemo da odeš izlijevati žuć na nekoj drugoj dionici..

Vrijeme riješenja se bliži,konkretna ponuda je na stolu-vrijednost 50-60 kn po dionici,od strane Čermaka ,dolazak izaslanstva iz Katara je za nekoliko dana ,žele kupiti Terminal,ulasgati do 500-600 miliona ,stvar se maksimalno ubrzala ,očekuje se riješenje….

Ovaj želi prodati 3000 kom H nalog.Tako se to ne radi. Ako želim skupljati tako bih to radio.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


previše se brineš za dionicu i firmu ,čije dionice ne posjeduješ,drugi piut ne prodaji prerano…

Jesi siguran da nemam dionice DIOKI-a???


Vrijeme riješenja se bliži,konkretna ponuda je na stolu-vrijednost 50-60 kn po dionici

Vidim i dalje se šire iste laži pa ako tko nasjedne – super!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar

Da siguran sam,jedino ako nisi na nečemu što te drži i hrani u iluzijama da sam sebi zeliš minus????

A što se tiče laži ne širim ih već pratim trgovanje i gledalicu,dostupne informacije ,koje i ti možeš pročitati,budući da se ne želim dopisivati ,ovog trenutka ideš na ignore listu,postaješ naporan…

@kliring

Ovaj sa 3000 H,će nestati sa prodaje brzinom svjetlosti kada mu se približe …


ovog trenutka ideš na ignore listu,postaješ naporan…

Ha,ha,ha…ne znam kako ću to preživjeti [emo_cool]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@3000 H
Evo ga opet. Pa kako ćeš tako prodati kad nema likvidnosti? Pusti cijenu da ide gore pa prodavaj po malo ako baš hoćeš.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich




27 milja eur. zapošljavanje postojećih ljudi + 500 novih radnih mjesta. To ova vlada nemože i neće odbiti…

pogotovo sad pred izbore
[/quote]

kakve to veze ima!? pa ne odlučuje država nego vjerovnici!

[/quote]

Tako je – odlučuje većina vjerovnika a u slučaju Dine većina je Dioki, Adriaoil, Ćuf, Piros i Kijac!

Današnja prosječna će biti opet viša od prosječne prethodnog dana.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

@Kliring

neće on(3000H) da prodaje,nego skuplja i štopa rast koliko god još može i stigne!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@Kliring

neće on(3000H) da prodaje,nego skuplja i štopa rast koliko god još može i stigne!

p.s.viidt češ kako će nestat(kao i maloprije) kad krene lupanje po ask-u!

cash je cash,a sve ostalo je sex!


@3000 H
Evo ga opet. Pa kako ćeš tako prodati kad nema likvidnosti? Pusti cijenu da ide gore pa prodavaj po malo ako baš hoćeš.

Ne treba uopće raspravljati sa kolegom apothekarom, jasno je davno što pokušava, upravo se i sam izdao rekavši da ima dionice Diokija…

Sve više mi se čini da su to njegova “strašila” na asku, uostalom ovaj 3000 H sam tek sad vidio što radi, na vjerovatno tuđi nalog od 1000 komada, prilijepio je svoj 2000 H. Što vrlo vjerovatno znači da prodavač ili nema više od 2001 komad pa stavlja na onih 1000 da izgleda više, ili ako ih i ima ne želi ih riskirati više od 2000.

Zašto bi se drugo prilijepio tako?

A ja mislio da netko veći blokira, [emo_vrtimise]

New Report

Close