DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….
[/quote]
kolega gdje ti vidiš te naloge ?
[/quote]

Ajde joka, kakve su ti to dječje igre? Ovaj na 21,10 kn maknuo se s prodaje nakon 2 sata jer ga nitko nije htio poklopiti…a ovaj drugi ti je i dalje na 21,77 kn.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje





i moj cilj je nakupovat se na ovim razinama

pa što ne kupuješ??? imaš na prodaji 1000 H nalog na 21,20 kn….
[/quote]
kolega gdje ti vidiš te naloge ?
[/quote]

Ajde joka, kakve su ti to dječje igre? Ovaj na 21,10 kn maknuo se s prodaje nakon 2 sata jer ga nitko nije htio poklopiti…a ovaj drugi ti je i dalje na 21,77 kn.
[/quote]
taj ne prodaje nego dokupljuje
dugo ste na ZSE


taj ne prodaje nego dokupljuje
dugo ste na ZSE

A onaj što je 2 sata bio na prodaji na 21,10 kn pa se maknuo taj je isto dokupljivao? [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

@apothekar

Daj već jednom pogledaj graf i analize ,sve je otvoreno prema 26-27 kn, jedno -dva čišćenja i već smo na tim razinama,(klikni na gledalici oznaku DIOKI da ti izbaci graf,pogledaj pozorno)čemu izlijevanje žući u zadnjih tijedan dana ,nemaš snage za pritisak ,koji te vodi u profit????


Daj već jednom pogledaj graf i analize ,sve je otvoreno prema 26-27 kn, jedno -dva čišćenja i već smo na tim razinama,

Tih 26-27 vidiš samo ti u očajnoj želji da zaradiš koju kunu…a pričati o TA na dionici koju možeš dići ili spustiti 10% sa malo love je jednostavno smiješno. Osim toga, što ako ovo s Čermakom propadne, što će onda taj tvoj graf pokazivati???


čemu izlijevanje žući u zadnjih tijedan dana ,nemaš snage za pritisak ,koji te vodi u profit????

Kakvo izlijevanje žuči? Pa nitko ovdje ne druka i ne piskara više od tebe, svaki dan 10-15 postova kojima sebe i druge hrabriš da rast samo što nije krenuo, a njega kao za inat nema pa nema! [emo_smijeh]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Osim toga, što ako ovo s Čermakom propadne, što će onda taj tvoj graf pokazivati???

Zašto je Čermak toliko bitan – za mene je isti kao i drugi. Ako je spreman platiti za zemljište 27 milijuna eura to je OK i ništa drugo.
Uostalom stalno zaboravljš odbačenu ponudu HEP-a od 22-23 milijuna eura.
Da gori kako ti kažeš naravno da bi Uprava prodala.
A zasigurno imaju i nekog trećeg na listi čekanja za LNG terminal.

Ovo mi je jedan od najboljih citata…..A nakon izgradnje LNG-terminala na otoku Krku, u neposrednoj blizini postrojenja DINE-Petrokemije, tim će se plinovodom plin otpremati prema srednjoeuropskim tržištima, dok će sinergija u razmjeni energije biti iznimno važna za obje tvrtke……

Zamisli…..sinergija u razmjeni energije!


Zašto je Čermak toliko bitan – za mene je isti kao i drugi.

Ako Čermakovo preuzimanje propadne jasno je što slijedi, izgleda svima osim tebi??….a tih “drugih” nema! Svi “drugi koji su se do sada javili, nakon detaljnijeg uvida u stanje u firmi, pobjegli su glavom bez obzira!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

27 milja eur. zapošljavanje postojećih ljudi + 500 novih radnih mjesta. To ova vlada nemože i neće odbiti…


27 milja eur. zapošljavanje postojećih ljudi + 500 novih radnih mjesta. To ova vlada nemože i neće odbiti…

pogotovo sad pred izbore

Zašto misliš da ove plaćice koje su isplaćene nisu akontacija od strane Čermaka – obzirom da se istovremeno raspisalo o tome da čermak uzima zemljište i nudi 27 milj, naravno eura.
Slično je bilo i s HŽ Cargom!



27 milja eur. zapošljavanje postojećih ljudi + 500 novih radnih mjesta. To ova vlada nemože i neće odbiti…

pogotovo sad pred izbore
[/quote]

kakve to veze ima!? pa ne odlučuje država nego vjerovnici!

New Report

Close