DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@ lacoste
Znam da su skužili, zato se i skupilo na kupnji, pa odjednom “povuklo” 8000-9000 kom da odglume nešto, ali nije im baš uspilo.

Evo dok oni glume, netko je oslobodio keša pa je u jednoj transakciji kupio cca 6000 kom a aska!!!

Blokada na 21,4 , po meni za jedno 10-ak minuta

@ajkulazg
nema nikakve vijesti, to je obična drukrska laž da čermak nudi 60 kn po dionici! dapače, spominje se stečaj kao mogućnost preuzimanja DIOKI-a!!!

Uopce nije bitno koliko po dionici. Ovo je najbitnije:

“a za to nudi 27 milijuna eura za pokretanje proizvodnje u oba pogona, zadržavanje postojećih radnih mjesta te otvaranje 500-tinjak novih.”

Znaci pokretanje proizvodnje i veliki novi projekti koji bi zaposlili 500 ljudi….


Uopce nije bitno koliko po dionici. Ovo je najbitnije:

"a za to nudi 27 milijuna eura za pokretanje proizvodnje u oba pogona, zadržavanje postojećih radnih mjesta te otvaranje 500-tinjak novih."

Znaci pokretanje proizvodnje i veliki novi projekti koji bi zaposlili 500 ljudi….

pa tako je, on nudi taj novac za otkup obje firme, zemljišta za lNG, ulaganje u pogone koji bi otvorili 500 radnih mjesta itd., a ne nudi taj novac za dionice, zašto lažete ljude????


Uopce nije bitno koliko po dionici. Ovo je najbitnije:

"a za to nudi 27 milijuna eura za pokretanje proizvodnje u oba pogona, zadržavanje postojećih radnih mjesta te otvaranje 500-tinjak novih."

Znaci pokretanje proizvodnje i veliki novi projekti koji bi zaposlili 500 ljudi….

Obzirom na planove čini mi se da prodaja nema rezona bar na ovim razinama?

..nema… mislio sam prodati prije 30, ali sada mislim da necu…a mozda ni poslije 🙂

U DIOK-R-A: dugorocno med i mlijeko (da parafraziram kolegu)

As koji strši iz rukava ovdje je obečanih 500 novih radnih mjesta…u ovoj situaciji na to nitko nemože biti imun, ponajmanje Vlada u predizborno doba…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


As koji strši iz rukava ovdje je obečanih 500 novih radnih mjesta…u ovoj situaciji na to nitko nemože biti imun, ponajmanje Vlada u predizborno doba…

Da napomenem ovdje se još k tome radi o proizvodnji i izvozu

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



@sava

koliko ono cijena dionice[emo_smijeh][emo_palacg]?

Pričekajmo da se očituju i još neki vjerovnici kao Petkim, Eni, Caliskan….
Kakvi su njihovi planovi – Eniju bi dobro došla prerada na Krku da utopi proizvodnju iz Asseminija – Turci valjda slično razmišljaju?

Samo kratak osvrt na moje jučerašnje izjave.Zdrav razum i logika su pobijedile razne špekulacije i računice o “nevrijednim ” pogonima na Krku i Diok-i općenito.Ponavljam,u vrlo skoroj budućnosti ove cijene će biti presmješne.

@pip
nama ovdje više špekulacija i računica,pojedinosti i vrijednosti su poznate,pogoni na Krku su vrijedni i tek počinje prava bitka za njih..


Samo kratak osvrt na moje jučerašnje izjave.Zdrav razum i logika su pobijedile razne špekulacije i računice o "nevrijednim " pogonima na Krku i Diok-i općenito.Ponavljam,u vrlo skoroj budućnosti ove cijene će biti presmješne.

Toćno da će ove cijene biti presmiješne kad dođemo na 9 kuna svi će se pitati pa gdje mi je bila siva materija na rezervi?

New Report

Close