DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ali je liepo čuti da Čermak toliko nudi jer to je ipak 3x više od cijene na ZSE.

daj prestani lagati ljude! da je to istina cijena bi sada skočila na 50 kn, a i dalje je na 20! ne znam zašto te odavno nisu stavili pod moderiranje jer si svojim lažima uništio desetine ulagača koji su te slušali i kupovali DIOKI još tamo od 400 kn!



Ali je liepo čuti da Čermak toliko nudi jer to je ipak 3x više od cijene na ZSE.

daj prestani lagati ljude! da je to istina cijena bi sada skočila na 50 kn, a i dalje je na 20! ne znam zašto te odavno nisu stavili pod moderiranje jer si svojim lažima uništio desetine ulagača koji su te slušali i kupovali DIOKI još tamo od 400 kn!
[/quote]

Čuvaj živce ili idi kod apothekara po apaurine.

@kozmo1

Zašto bi cijena morala odmah na 50 kn??’

Sve ima svoje korake i lagano podizanje ljestvice,pogledaj kako se prodaja čisti a kupnja i jača.

Pa čini li se meni ili je ponuda po 6,7 eura, odnosno cca 51 kunu ??!!!


@kozmo1

Zašto bi cijena morala odmah na 50 kn??'

Sve ima svoje korake i lagano podizanje ljestvice,pogledaj kako se prodaja čisti a kupnja i jača.


a kolega šta cemo sa gapom na 18kn [emo_smijesak]


Zašto bi cijena morala odmah na 50 kn??'

da je ta izmišljotina istinita cijena bi već sada bila na 50 kn, a to što je na 20 kn dodatni je dokaz da je to sve laž! čermak ne nudi 60 kn po dionici, nego nudi 27 milja EUR za sve (Dina, DIOKI, zemljište LNG, ulaganje u pogone i otvaranje novih 500 radnih mjesta itd.) i još traži ogroman otpis dugova od države koji po zakonu nije moguć!

Tek će se na ročištu više znati, ovo je sve ki bi da bi. 23.4.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

fago
samo se vi tješite
bit ce vam skup ulazak
al dobro netko ce trebat dignut cijenu dionice

U prestečajnom postupku će se na temelju Čermakove ponude, kao potencijalnog budućeg strateškog partnera, raditi plan financijskog restrukturiranja, ali na tom planu će raditi postojeća uprava u dogovoru s vjerovnicima, kojih je u slučaju Diokija i Dine 900, a potražuju ukuono oko dvije milijarde kuna.

dakle, kako ja to shvaćam, Čermak nema namjeru klasićno preuzimati Dioki putem “javne ponude” nego iskazuje namjeru stjecanja većinskog paketa dionica predstavljanjem plana restrukturiranja kao budući “strateški partner” u predstečajnom postupku, što znaći da će se prihvaćanjem Čermakovog plana u predstečajnom postupku dogovoriti i model(dokapitalizacija od najmanje 100%+1) dionica kojime bi Čermak stekao vlasništvo a vjerovnici bili dijelom namireni od tih 27M eura…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

@joka
Ovaj put ništa ,bila prejaka kupnja,čekao sam na 18,67 kn i 18,50 kn ali bezuspješno..[emo_smijesak]



Zašto bi cijena morala odmah na 50 kn??'

da je ta izmišljotina istinita cijena bi već sada bila na 50 kn, a to što je na 20 kn dodatni je dokaz da je to sve laž! čermak ne nudi 60 kn po dionici, nego nudi 27 milja EUR za sve (Dina, DIOKI, zemljište LNG, ulaganje u pogone i otvaranje novih 500 radnih mjesta itd.) i još traži ogroman otpis dugova od države koji po zakonu nije moguć!
[/quote]

Zar je sada upitno glede Dine i Diokija – na predstečjanoj Dioki Grupa je vjerovnik s preko 50% potraživanja pa može Dinu i u stečaj ako se želi očistiti totalno od duga.
I meni se čini da je ovih 27 milja eura ponuda za zemljište za LNG jer samo još preko toga čermak može u predstečajnu a i HGAA nije podnijela prijavu svojih 140 milja što znači da se rješava potraživanja putem založenog zemljišta za LNG terminal.

joka
neka sad iz optime presele u dioki,dok im još nije kasno.pozdrav

New Report

Close