DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



nešto tu gadno ne štima,dan prije sastanka za utvrđivanje tražbina izjave da nemaju uprave i traže odgodu,pa to su znali već duže i kaj su poduzeli,da hoće nešto korisno napraviti bi je izmislili ili nacrtali ,izgleda da bi neki zaustavili vrijeme da mogu radi odgađanja rješenja za dinu i dioki

slažem se, sutra bi mogao tobogan! stvari se ne razvijaju dobro….
[/quote]
http://www.index.hr/vijesti/clanak/napetost-na-vrhuncu-sjevernokorejska-vojska-dobila-i-sluzbenu-dozvolu-za-napad-na-juznu-koreju-i-sad/670870.aspx

ako bude tobogan onda ce bit radi ovoga jer bi sve burze mogle skliznut u crveno

@sava

mislim da je korektna ponuda, sa ciljem pokretanja proizvodnje,i oživljavanja tvrtke-60 kn po dionici je trenutna premija na sadašnju cijenu…

http://www.jutarnji.hr/cermak—nudim-27-milijuna-eura-za-dinu-i-dioki–a-otvorit-cu-i-500-radnih-mjesta-/1094880/

@apothekar

Skuliraj se sa izjavama,komentirao sam post od—– @sava

Gdje navodi 60 kn ….

Ako tebi nije dobra vjest ,da se pokreće proizvodnja,zapošljavaju ljudi ,i tvrtka postavlja na noge ,onda nemam što komentirati..



mislim da je korektna ponuda, sa ciljem pokretanja proizvodnje,i oživljavanja tvrtke-60 kn po dionici je trenutna premija na sadašnju cijenu

Zašto lažeš?
U tekstu jasno piše:
"preuzimanje oba pogona, pa i zemljišta namjenjenog za LNG terminal u Omišlju na Krku, a za to nudi 27 milijuna eura za pokretanje proizvodnje u oba pogona, zadržavanje postojećih radnih mjesta te otvaranje 500-tinjak novih."
Znači Čermak nudi 27 milijuna EUR za:
1. preuzimanje DINE
2. preuzimanje DIOKI-a
3. kupnju zemljišta za LNG-a
4. pokretanje proizvodnje
5. otvaranje novih 500 radnih mjesta!

gdje piše da nudi 60 kn po dionici? NIGDJE!
[/quote]

Pa to je sve pod DIOK-R-A a RJ ima oko 3 milijuna dionica!
Dakle Dioki je vlasnik svega čega bi se Čermak prihvatio – Ćuf, Kijac, Piros, Dina, AdriaOil-SpA….sve je to 100% pod DIOK-R-A.
Dakle nitko tebe ne laže u ovom slučaju – činjenica je da se ti ne želiš pomiriti s činjenicama.



mislim da je korektna ponuda, sa ciljem pokretanja proizvodnje,i oživljavanja tvrtke-60 kn po dionici je trenutna premija na sadašnju cijenu

Zašto lažeš?
U tekstu jasno piše:
"preuzimanje oba pogona, pa i zemljišta namjenjenog za LNG terminal u Omišlju na Krku, a za to nudi 27 milijuna eura za pokretanje proizvodnje u oba pogona, zadržavanje postojećih radnih mjesta te otvaranje 500-tinjak novih."
Znači Čermak nudi 27 milijuna EUR za:
1. preuzimanje DINE
2. preuzimanje DIOKI-a
3. kupnju zemljišta za LNG-a
4. pokretanje proizvodnje
5. otvaranje novih 500 radnih mjesta!

gdje piše da nudi 60 kn po dionici? NIGDJE!
[/quote]
ko i šta ste vi napisali za OPTIMU da ce bit 10kn
a ovdje ce vam povratak bit jako skup

Evo još malo apaurina za dežurne navlakače:

Rok za prijavu tražbina vjerovnika u slučaju Dine je prošao te se prijavilo 500 vjerovnika, dok je rok u slućaju Diokija istekao u petak, pa se još uvijek vjerovnici popisuju, ali pristiglo ih je oko 400.

[emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Je da kolega apothekar…ali sito tako pise da ih je i vecina suglasna sa planom preuzimanja koju predlaze Cermak…nemojte se ljutit na to sto pisu druge kolega..uostalom sta vas briga ako nemate ovu dionicu i niste iskoristili rast sa 10 na 20 kuna…probajte lovit sljedeci..ili pak cekajte da padne na kunu dvije..ili opet deset…Ali za to ne krivite nikog drugog ako pogresite..

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Je da kolega apothekar…ali sito tako pise da ih je i vecina suglasna sa planom preuzimanja koju predlaze Cermak…nemojte se ljutit na to sto pisu druge kolega..uostalom sta vas briga ako nemate ovu dionicu i niste iskoristili rast sa 10 na 20 kuna…probajte lovit sljedeci..ili pak cekajte da padne na kunu dvije..ili opet deset…Ali za to ne krivite nikog drugog ako pogresite..

Pozdrav

Copy/paste iz istog tog članka:

Iz izvora bliskog Čermaku doznajemo da se njemu kao povoljnije riješenje za njega vidi kad bi cijeli pogon mogao preuzeti nakon provedenog stečaja. Tada, smatra, ne bi bilo bojazni da se kasnije pojavi neki novi vjerovnik, problem, neriješeni posao, dogovor.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Evo još malo apaurina za dežurne navlakače:

Rok za prijavu tražbina vjerovnika u slučaju Dine je prošao te se prijavilo 500 vjerovnika, dok je rok u slućaju Diokija istekao u petak, pa se još uvijek vjerovnici popisuju, ali pristiglo ih je oko 400.

[emo_palacd]


a ti bi ušao jeftino
izjalovio ti se plan OPTIMA nece na 10kn
a u DIOKI ti je visok za ulazak

Pristat će se na Čermakovu ponudu, jer nitko ne želi još jedan stečaj i navlačenje po medijima…


Pristat će se na Čermakovu ponudu, jer nitko ne želi još jedan stečaj i navlačenje po medijima…

A zašto bi se pristalo na Čermakovu ponudu – pa nije to pod MORA?
Ali je liepo čuti da Čermak toliko nudi jer to je ipak 3x više od cijene na ZSE.

U ovoj situaciji pokretanje prouzvodnje i 500 novih radnih mijesta dobro zvuči.

New Report

Close