DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pozitivan – za koga? Za firme je to pozitivno rješenje. Za banke isto. Gdje su tu radnici i njihova potraživanja?

Ne zanimaju mene dionice nego ono što mi firma duguje. I ne samo mene nego i ostalih 300 bivših radnika Diokija.

U top 10:

5. JANTOLEK DAMIR (97590186739) 15.848

Dokupio oko 1500 komada…


U top 10:

5. JANTOLEK DAMIR (97590186739) 15.848

Dokupio oko 1500 komada…


Bravo kupcu ili prodavaču…?

Buducnost ce pokazati… 🙂

Ali simptomaticno je da je sve vise dionica u Top 10. Ljudi akumuliraju dok mogu i izgleda da im se cijena od 20 cini sasvim ok.

vrlo loše se ovo razvija, iskipano je preko 3.600 komada po kupnji, a onda je brže bolje netko išao skinuti neku siću prodaje da to prikrije!
uz to, onaj kupac sa 600H na 19,06 kn nije imao 6000 komada nego samo 600+1 dionicu, što govori da se voda penje i da je već došla do ušiju kad se koriste ovako jadni trikovi!
ako izdaju milijune novih dionica po 10 kao što se priča, uslijedit će potop isto kao što se već odigrao na Ingri sa 20 na 4 kn! …igrom slučaja, čak su i cijene DIOKI-a i Ingre na istim razinama, tj. Ingra je bila na 20 kn kao što je sada DIOKI! [emo_ooooo]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Znaci ovo je usvojeno…do 23.04. moraju imenovat upravu…

3. travnja 2013. – U postupku predstečajne nagodbe za društvo DINA – Petrokemija d.d., OIB: 89209113164, odgađa se ročište za utvrđivanje tražbina zakazano za dan 4. travnja 2013. godine, a sljedeće ročište će se održati dana 23. travnja 2013. godine u 11:30 sati u Zagrebu, Zagrebački velesajam – dvorana Brijuni. Predsjednik Nadzornog odbora DINA – Petrokemija d.d. podnio je dana 29. ožujka 2013. godine Zamolbu za odgodu ročišta za utvrđivanje tražbina zakazanog za dan 4. travnja 2013. godine u kojoj navodi da dužnik u ovom trenutku nema Upravu koja bi na istom ročištu mogla obrazložiti prijedlog za predstečajnu nagodbu i dati izjavu da podaci o financijskom stanju i poslovanju dužnika koji su podneseni uz prijedlog za predstečajnu nagodbu u svemu odgovaraju stvarnom stanju. Nadalje navodi da moli odgodu predmetnog ročišta za određeni period u kojem će se omogućiti imenovanje Uprave društva DINA – Petrokemija d.d. i zastupanje društva u postupku predstečajne nagodbe. Slijedom navedenog, nagodbeno vijeće udovoljilo je predmetnoj Zamolbi i sljedeće ročište zakazalo dana 23. travnja 2013. godine.

http://www.fina.hr/Default.aspx

Pozdrav

svi smo mi Crobex

super ,prema očekivanjima ,ulazimo u razdoblje ,natpisa,izjava i projekcija cijene ,objava i slično-znači ozbiljno se pristupa sa radom .

Nevjerojatna količina straha na ovoj dionici, jedni kupuju,drugi lakomisleno prodaju,jer čitaju poruke od raznih velikih znalaca,koji se koriste raznim izračunima u korist svoje retorike.Pokušat ću objasnit vrlo kratko:Dali je ova firma trebala propast-da!, adali je propala-ne!Zašto? pa zato jer se iz aviona vidi koliko su važni pogoni na krku.Ne samo Čermaku,več i malo većim zvijerčicama od njega.Pri tom mislim i na SAD,RUSIJU,EUROPU općenito zbog svoga geopolitičkoga položaja.Razne navlakuše tipa:bit će 23-25,ili 9-10 kn,smiješni ste.Bit će i to u vrlo skoroj budućnosti 300-500 kn pa i više,kad se svi izjasne u ovoj nagodbi koliko kome pripada.Ovo zaista nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju,več poticaj da svako razmisli svojom glavom i ne dopusti da se bogati još više bogate na nama koji posjeduju par stotina dionica.

@lucijane

Sasvim je druga priča u pozadini a mislim da je rezultat činjenice da neki nisu a neki ne žele u predstečajnu nagodbu – Dioki, HGAA, Siemens….a neki kao ZABA I ERSTE prijavljuju i garancije Dine prema Diokiju…..sve u svemu oko 350 milijuna kuna.
Dakle aktiva Dine nije više -4 milijuna nego cca 300 milijuna kuna!
Treba knjige prepraviti retroaktivno da bi se odredili uvjeti dokapitalizacije —–iako nije ni potrebna obzirom da u doradi i ne trebaju neki veliki kapita!

@pip
300-500 kn,,,,,[emo_vrtimise]dajte molim vas ,ovo je stvarno neozbiljno…

Šta su dioničari TOP-10 dobili ponudu koju nemogu odbit?????

Ako dobiju po 50-70 kn ,biti će u redu…

Ispričavam se na nepreciznim navodima.Recimo da će biti samo toliko 50-70 nakon nagodbe,no međutim ponovit ću navod od prije.Sve što će se dešavati nakon toga je bliska budućnost.Pri tome mislim na razdoblje od 6 mj do godine kada poslovi budu svakodnevno ugovarani.


Ako dobiju po 50-70 kn ,biti će u redu…

ma jel? po svim računicama preuzimanje neće ići po više od 10 kn, a samo tvoje kalkulacije daju 50-70 kn?!? [emo_zloban]

New Report

Close