DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Moram i sam priznat da me iznenadjuje ovakva stabilnost cijene. Ocito vise pase da nas se ne spominje vise onoliko po medijima i isticu problemi…a i vidim da su se radnici okrenuli rjesit svoje probleme putem institucija (ma kako to zvucalo beznadno i dugotrajno) bolje nego da se nadaju rijesenju “s ceste”…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


probaj kupit jeftino

Ne mogu, nude samo skupo, tj. preko 20 kn [emo_namigusa]


ili si malo pobjegao u OPTIMU

Naravno, vrlo brzo će OPTE preko 10 kn pa zašto ne uzeti +20% [emo_palacg]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



probaj kupit jeftino

Ne mogu, nude samo skupo, tj. preko 20 kn [emo_namigusa]


ili si malo pobjegao u OPTIMU

Naravno, vrlo brzo će OPTE preko 10 kn pa zašto ne uzeti +20% [emo_palacg]
[/quote]
samo se nadaj
kad OPTIMA bude na 10 DIOKI ce na 25

Što će biti s neprijavljenim tražbinama?


Što će biti s neprijavljenim tražbinama?

pa vjerovatno otpis

Imate tekst ,na portalu ,o dozvoli AZTN o koncetraciji Croduxa i OMV.

pročitajte postotke ,i tržišni udjel…..

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/cermak-ima-blagoslov-aztn-a-za-preuzimanje-omv-a/

@sava

U priopćenju stoji kako je upravi DIOKI d.d. dostavljen prijedlog mogućeg sudjelovanja u financijskom i operativnom restrukturiranju DINA-e i DIOKI-ja kroz predstečajne nagodbe i stjecanje većinskog udjela u restrukturiranim društvima uz osiguranje potrebnih sredstava za pokretanje i nastavak proizvodnje, osiguranje radnih mjesta te razvoja novih projekata koji će omogućiti novo zapošljavanje.

“Razmatrajući opciju preuzimanja cjelokupne grupacije kroz opcije predstečajne nagodbe rukovodili smo se zakonski dozvoljenim kriterijima: pretvaranjem potraživanja dijela vjerovnika u vlasnički udio, korištenjem zakonski dozvoljenih okvira za otpis ili diskont potraživanja i preuzimanjem otplate dijela duga kroz kratkoročno i dugoročno opterećenje”, stoji u priopćenju koje je potpisao umirovljeni general Ivan Čermak.

Hvala sindikatima i R.Jezicu za USKRŠNJU uplatu od 1000kn na moj racun!
VESELA OBITELJ!

Sa ovim iznosom godinu dana mi više ne treba ništa uplačivati (već ću se snaći nekako)!

“Sve su šanse da će to biti prvi slučaj da se 15-ak dana produži rok vjerovnicima”[emo_smijeh]!da..15 dana…. pa šta je to…..mi gladni a njih nije briga za svoje novce…..a mi puni para!!!!! Nadzorni odbor…… sad ce sezona pa cemo nesto zaraditi od turizma…restoran…..para cu imati….. a za druge …baš me briga… uz to još imam dobrog prijatelja…..do sad sam to dobro skrivao…..samo da me ne otkrijuuuu!!!!


Što će biti s neprijavljenim tražbinama?

odgoda ročišta pa određivanje novog datuma….a ako se ne jave ni na to ročište onda vjerojatno otpis

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

New Report

Close