DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@gismund

slazem se!

cash je cash,a sve ostalo je sex!



@leoNT

da, na to sam zaboravio! Možda je danas indeksni fond započeo s kupnjom jer je DIOKI ušao u crobex! U tom slučaju ove dionice koje su danas kupljene neće tako skoro nazad na burzu [emo_smijesak]
Sutra bi moglo biti otvaranje odmah iznad 20 kn, a onda lagano prema 24-25 kn, bitno je ne nasjesti onima koji su danas prodali pa drukaju u panici ne bi li sutra ukrcali ispod 20 kn [emo_palacg]

Možda kupuju Turci koji su neki dan bili u posjetu ZSE-u?
Imaju dobre info obzirom da su njihovi konzultanti češljali Dinu.

Drago mi je da su se Riječani trgnuli i prepoznali šansu u kopnenom LNG terminalu a ne u običnoj regasifikaciji. LNG je prirodni plin s dodanom vrijednosti i kao takav je idealan za teški transport bilo kopneni bilo pomorski. Samo na bunkeru LNG-a mogu takav business stvoriti jer u Jadranu bi bio to jedini kopneni terminal.



Nekakav je sastanak zakazan sutra u ministarstvu finanacija ili gospodarstava cini mi se, tako je bar bilo receno prosli tjedan… Da li neko zna za tocno kada je sastanak predvidjen i jel uopce to aktuelno ili ne ?

Ako je početna cijena 29,5 milijuna eura onda je aktualno – inače odgovor je NE!
[/quote]spamer [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh] nisi mi odgovorio ..koliki ti je ulaz dioki?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial


Možda je danas indeksni fond započeo s kupnjom jer je DIOKI ušao u crobex! U tom slučaju ove dionice koje su danas kupljene neće tako skoro nazad na burzu

tko zna da li su kupili koliko trebaju ili će kupovati narednih dana?


Sutra bi moglo biti otvaranje odmah iznad 20 kn, a onda lagano prema 24-25 kn…

moguće da će biti tako iako ne treba isključiti niti napad na 30 kn do kraja tjedna ako kupuje indeksni fond, a očekuje se i sklapanje predstečajne nagodbe što bi samo po sebi trebalo dodatno gurnuti dionicu prema gore….uz sve to, niti rješenje LNG-a više ne izgleda daleko
sve u svemu [emo_palacg]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste




@leoNT

da, na to sam zaboravio! Možda je danas indeksni fond započeo s kupnjom jer je DIOKI ušao u crobex! U tom slučaju ove dionice koje su danas kupljene neće tako skoro nazad na burzu [emo_smijesak]
Sutra bi moglo biti otvaranje odmah iznad 20 kn, a onda lagano prema 24-25 kn, bitno je ne nasjesti onima koji su danas prodali pa drukaju u panici ne bi li sutra ukrcali ispod 20 kn [emo_palacg]

Možda kupuju Turci koji su neki dan bili u posjetu ZSE-u?
Imaju dobre info obzirom da su njihovi konzultanti češljali Dinu.

Drago mi je da su se Riječani trgnuli i prepoznali šansu u kopnenom LNG terminalu a ne u običnoj regasifikaciji. LNG je prirodni plin s dodanom vrijednosti i kao takav je idealan za teški transport bilo kopneni bilo pomorski. Samo na bunkeru LNG-a mogu takav business stvoriti jer u Jadranu bi bio to jedini kopneni terminal.
[/quote]

Novi prostori uvjetovani su novim, ambicioznim planom širenja poslovanja. Posebno nam je drago što je svojom prisutnošću svečano otvorenje 12. ožujka uveličao i turski Ministar financija, gospodin Mehmet Simsek te ostali uvaženi gosti poput Potpredsjednika Uprave Istanbulske burze te vodeći ljudi Halkbanke i Ziraat banke.

da,vidimo dali je udar po bidu na prvom mjestu???

Prerano si jučer prodao lacoste, možda ćeš se već danas vraćati na 23 kn nazad? [emo_smijeh]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

ne kupuju oni sigurno.vjeruj mi.

prije je bilo kupuju zapadnjaci,pa onda kupuju rusi,pa smo sad na turke spali .tko bi pametan investirao u industriju kod nas.daj te mi jedan razlog.





@leoNT

da, na to sam zaboravio! Možda je danas indeksni fond započeo s kupnjom jer je DIOKI ušao u crobex! U tom slučaju ove dionice koje su danas kupljene neće tako skoro nazad na burzu [emo_smijesak]
Sutra bi moglo biti otvaranje odmah iznad 20 kn, a onda lagano prema 24-25 kn, bitno je ne nasjesti onima koji su danas prodali pa drukaju u panici ne bi li sutra ukrcali ispod 20 kn [emo_palacg]

Možda kupuju Turci koji su neki dan bili u posjetu ZSE-u?
Imaju dobre info obzirom da su njihovi konzultanti češljali Dinu.

Drago mi je da su se Riječani trgnuli i prepoznali šansu u kopnenom LNG terminalu a ne u običnoj regasifikaciji. LNG je prirodni plin s dodanom vrijednosti i kao takav je idealan za teški transport bilo kopneni bilo pomorski. Samo na bunkeru LNG-a mogu takav business stvoriti jer u Jadranu bi bio to jedini kopneni terminal.
[/quote]

Novi prostori uvjetovani su novim, ambicioznim planom širenja poslovanja. Posebno nam je drago što je svojom prisutnošću svečano otvorenje 12. ožujka uveličao i turski Ministar financija, gospodin Mehmet Simsek te ostali uvaženi gosti poput Potpredsjednika Uprave Istanbulske burze te vodeći ljudi Halkbanke i Ziraat banke.
[/quote]

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity



Možda je danas indeksni fond započeo s kupnjom jer je DIOKI ušao u crobex! U tom slučaju ove dionice koje su danas kupljene neće tako skoro nazad na burzu

tko zna da li su kupili koliko trebaju ili će kupovati narednih dana?


Sutra bi moglo biti otvaranje odmah iznad 20 kn, a onda lagano prema 24-25 kn…

moguće da će biti tako iako ne treba isključiti niti napad na 30 kn do kraja tjedna ako kupuje indeksni fond, a očekuje se i sklapanje predstečajne nagodbe što bi samo po sebi trebalo dodatno gurnuti dionicu prema gore….uz sve to, niti rješenje LNG-a više ne izgleda daleko
sve u svemu [emo_palacg]

[/quote]

Je li uopće potrebna predstečajna obzirom na potencijal kupovine zemljišta za LNG? Plinacro počinje građenje plinovoda za LNG terminal a zemljište – šta s njim? I u drugoj varijanti – banke preuzimaju zemljište koje je Dioki Grupa založila – predstečajna je formalnost.

podignuto za iskrcaj – gledati onog na 19,06 [emo_smijeh]

free flow information

kupovni nalog od 7.000 komada na 19,06 kn! da nije ipak indeksni fond krenuo jučer i danas skupljati DIOKI??? [emo_zacudjen]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica

@gismund

Nisam ništa prodao ,gledam oće li se popunit gap do 17 kn-17,50 kn .a onda do 23 kn-24 kn .

Naglas razmišljam .

New Report

Close