DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

gospodo ovdje ulaze malo jaci igraci
jeste vidjeli kako je popapan ovaj skriveni po 21kn imam osjecaja da je dogovorena transakcija


Jel može netko stavit kolika je vrijednost booka ove dionice.

Ovo ti je napisano već jedno 500 puta. Jel to retoričko pitanje ili šta? Svima je jasno kolika je vrijednost booka, svima je jasno koliko su dugovi svime je sve jasno u vezi firme. Svima je jasno i šta se sada događa s dionicom samo se, jel, malo prave grbavi i pišu postove ovisno o tome jel kupuju ili prodaju.

Tako da ne razumijem tvoje pitanje.

Ono što mene zanima je zašto na Fini nema još ništa o predstečajnoj nagodbi? Jel fina kasni? Ili Dioki nije ušao u nju? Hoće li to Čermak, eventualno, preuzeti mimo predstečajne nagodbe? Ili kroz stečaj? (osobno ne vjerujem ali…)

KOREKCIJA MOŽDA NA 24

Joka, bila dogovorena ili ne, ja sam se ponovno ukrcao s drugima, jer izgleda da sutra nastavlja uzbrdo.

joka
i ja sam popapao malo ovog skrivenog po 21.pozdrav

ingroman
ja nisam ni izlazio nit imam namjere
jer trenutno na ZSE ne vidim bolju dionicu za rast osim DIOKIJA
pratio sam njezin pad a tako sad uživam u ovom rastu

uspio se vratit jedva s polovicom prodanom jutros ( budalu poklopilo zaboravio maknut naloge ) prvo mi bilo drago kad vidio da pada , reko dokupit cu jeftinije al nece baš nisko al ipak vratio cak i više po 8% nižoj cjeni , previše muke za to a i velike količine se kupe ovdje nisu to samo trejderi, za skupljača večih količina po prikazanom je 21 super kupnja.
ali treba bit oprezan ko što jedan kolega kaže spavat s jednim okom otvorenim

pepe7

jako dobra igra na 21kn pitanje je samo jel to izlaz ili ulaz [emo_smijeh]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


jako dobra igra na 21kn pitanje je samo jel to izlaz ili ulaz [emo_smijeh]

pa netko je ušao a netko izašao na 21kn al je jedan kupac bio [emo_namigusa]
mogla bi jedna metla bit


Joka, bila dogovorena ili ne, ja sam se ponovno ukrcao s drugima, jer izgleda da sutra nastavlja uzbrdo.

bravo! uskoro ćeš to prodavati po 19 kn [emo_cool]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

faust55
jesi naporan i dosadan kako ne vidiš da te nitko ne doživljava
jutros si prico o nekih 15kn sad si vec digao ljestvicu


faust55
jesi naporan i dosadan kako ne vidiš da te nitko ne doživljava
jutros si prico o nekih 15kn sad si vec digao ljestvicu

Ma to ti on za tvoje dobro govori.Ovo je primjer cistog altruizma.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

New Report

Close