DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

svaka čast ljudi za ostanak

Gap je popunjen, onaj desni. Otpor na 23.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tek sad možemo razgovarati o eventualnoj korekciji,dok ne dođu informacije jel postignut dogovor s vjerovnicima. Gap je popunjen a možda se javei oni destruktivci s pričama o gapu na 13-16

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

prodao 2800kom na 23.30kn.jucer kupio po 20.00kn.pozdrav


Koliko zavisti…

Ono što sam jučer pričao. Svaka čast onima koji ustraju.
Bit će sličnih situacija još. [emo_smijesak]

Točan odgovor je...


prodao 2800kom na 23.30kn.jucer kupio po 20.00kn.pozdrav

Tako nekako i ja, jahao sam tigra jutros, prodao, kupio, prodao. Vidim da se polako ispuhava sad…

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews%5btt_news%5d=204080&tx_ttnews%5bbackPid%5d=866&cHash=731d3c3452

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.




sutra je mala korekcija,a onda uzlet.

danas tek počinje korekcija, a ako vjerovnici ne prihvate plan kreće žešća korekcija na 12-14 kn
[/quote]
Čuvajte se danas kreće ringišpil u jednom trenu mogao bi dotaći dno na 9 kuna u svakom slučaju gadni minus.[emo_palacd]
[/quote]
Pazite se dobro Tigar bi mogao postati samo krepani mačak i to brzo tko prvi van njegova djevojka.


Tek sad možemo razgovarati o eventualnoj korekciji,dok ne dođu informacije jel postignut dogovor s vjerovnicima. Gap je popunjen a možda se javei oni destruktivci s pričama o gapu na 13-16

S kojim to vjerovnicima treba postići dogovor?
Ako se Hypo izdvoji iz postupka jer ima založna prava vjerovnici su Kijać, Ćuf, Piros ….nema sumnje da će se Dioki dogovoriti sam sa sobom!


prodao 2800kom na 23.30kn.jucer kupio po 20.00kn.pozdrav

Prodao na vrhu, jel?
Zasluzio si ignore. Cestitam [emo_ljut]



prodao 2800kom na 23.30kn.jucer kupio po 20.00kn.pozdrav

Prodao na vrhu, jel?
Zasluzio si ignore. Cestitam [emo_ljut]
[/quote]
hahhahahhah zanimljivo svi na vrhu prodaju


http://www.hrt.hr/index.php?id=vijesti-clanak&tx_ttnews%5btt_news%5d=204080&tx_ttnews%5bbackPid%5d=866&cHash=731d3c3452

Ovo vrijedi mnogo, hvala za link, i hvala prodavačima na 20,50 u drugom naletu.

New Report

Close