DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



imamo neke gapčiće na 13 i 16 kn

točno! sutra ide ovaj na 16 kn
[/quote]
jučer je pr0tgovano ,vjerovali ili ne, 20% fleet floata.
Tko kupuje,da li će se za dva dana pojaviti princ na bijelom konju i uletiti barem
na treće mjesto
da li je hrvatski sindikat špekulativnog kapitala našao novu igračku kojeg su napucali visoko da bi mogli laganini izaći sa solidnom zaradom
Mali traderi ,čuvajte svoj kapital iako mislim da ćete spušiti vi koji ste ulazili na 20.Ali b0lje spušiti deset ili dvadesetak posto nego potencijalno
pedest i više ako budete strpljivi!

Ćestitke svima koji su kapitalizirali dobit.

U Diokiju teče med i mlijeko!Dokle????

Gospon lopina: izgleda da imate previse trauma iz proslosti. Nije ovo Ingra, badel i sl….

Bolje da kupite dok je jos jeftino… 😉

mala ulagači koji su jučer kupovali iznad 20 kn shvatili su da su se preskupo preplatili pa sad stavljaju lažnjake na kupnju po 25 kn, valjda misle da će netko nasjesti na to pa da mu se istovare [emo_smijeh]
e kad ovaj balon DIOKI danas pukne i zvekne na 15 kn [emo_ooooo]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

kolega faust ne budi smiješan. kako ćete ikad išta zaraditi s ovakvim stavom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



sutra je mala korekcija,a onda uzlet.

danas tek počinje korekcija, a ako vjerovnici ne prihvate plan kreće žešća korekcija na 12-14 kn
[/quote]
Čuvajte se danas kreće ringišpil u jednom trenu mogao bi dotaći dno na 9 kuna u svakom slučaju gadni minus.[emo_palacd]


fago
plan je formalnost.u planu je vec sve dogovoreno prije. sam cermak ti je izjavio da ce na njegov plan biti vrlo brzo odgovoreno.
p.s. vjerovatno nemas dionice diokija 🙁

a ti si očito jučer kupio na vrhuncu cijene dionicu DIOKIA-a nakon +70% rasta, ne gledajući da ima negativan BV i 2 milijarde kuna dugova [emo_palacd]


Gospon lopina: izgleda da imate previse trauma iz proslosti. Nije ovo Ingra, badel i sl….

Bolje da kupite dok je jos jeftino… 😉

Ja sam trgovinu na zse počeo 2007.kada je CROBEX bio oko 4.400,prošao euforičan
rast do 5.200 početkom 2008. i strmopižđenjena do 1.300 u ožujku 2009.I od tada
zarađujem.Malo izgubim,više zaradim.

Neki će biti na burzi slijedečih četdest godina i neće imati tu “sreću”da
proživi takve traume.
Ono što te ne ubije te jača.

Na ZSE teće med i mlijeko!

Koliko zavisti…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



fago
plan je formalnost.u planu je vec sve dogovoreno prije. sam cermak ti je izjavio da ce na njegov plan biti vrlo brzo odgovoreno.
p.s. vjerovatno nemas dionice diokija 🙁

a ti si očito jučer kupio na vrhuncu cijene dionicu DIOKIA-a nakon +70% rasta, ne gledajući da ima negativan BV i 2 milijarde kuna dugova [emo_palacd]
[/quote]

I danas na otvaranju uzeti 10 % .

onaj sa 2818 pokušava zaustavit cjenu ali me ne baš i ne ide
ide ovo danas bez problema na 25 kuna

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

fago
upravu si.kupio jucer i danas cu rjesit.zivio ti meni

ljepo se trguje

New Report

Close