DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav svima!!!
drago mi je što sam ponovo među vama…drago mi je što sam ponovo u ovoj dionici, i što ponovo čitam ove stranice…nije me bilo duže vrijeme…zadovoljan sam svojim ulazom i siguran sam da će mi u idućim vremenima pogled na portfelj i njegov prinos uljepšavati dane…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...


pozdrav svima!!!
drago mi je što sam ponovo među vama…drago mi je što sam ponovo u ovoj dionici,

ajoj, pa kud si sad našao ulaziti u dionicu s negativnim BV-om, dugom od preko 2 milijarde kuna i to još nakon rasta od +70% u par dana [emo_vrtimise]


pozdrav svima!!!
drago mi je što sam ponovo među vama…drago mi je što sam ponovo u ovoj dionici, i što ponovo čitam ove stranice…nije me bilo duže vrijeme…zadovoljan sam svojim ulazom i siguran sam da će mi u idućim vremenima pogled na portfelj i njegov prinos uljepšavati dane…

Lega pozdrav!
Samo nemoj da te ova negativna energija na ovoj dionici-forumu sutra izbaci iz takta,jer kako je netko napisao “trebalo je imamti muda i ostati u DIOKiju”.
Ja sam nedavno napisao da će država dati potporu,a i čuli smo podržati će plan,
jer DIOKi 75% svoje prizvodnje izvozi,a i najave samog generala Čermaka o novim poslovima daju nam pravo za nadati se cijeni barem kolika je bila točno prije godinu dana 35kn.Ja imam dionice 5000 kom.koje sam kupio po 12 kn i čekam.
Pozdrav!

ING

imamo neke gapčiće na 13 i 16 kn

točno! sutra ide ovaj na 16 kn

Da,to je bilo primjetno i danas ja čekam na 15,xx kn,drugi nalog na 13,xx kn


kaže ministar Vrdoljak da sad sve ovisi o vjerovnicima, ako oni ne prihvate ovakav plan bit će suza i plača jer mnogi ostat će bez gaća (kad se cijena vrati sa 20 na početnih 11 kn [emo_vrtimise] )

Čudno kakva njerila – na Dalekovodu vjerovnici odbacili prijedlog predstečajne nagodbe pa raste!
Je li to razlog što su mirovincii i ostali fondovi do preko nosa unutra i krv pišaju?

Nama ni Čermak ne treba posebice sada jer ipak imamo se s čim pogađati – imamo pokriće i u materijalnoj i nematerijalnoj imovini.
Posebice ovo drugo – vrlo vrijedne koncesija.

Evo Nino neki dan kaže da je LNG u Omišlju gotova stvar!

Dotičući se TE Plomin, Jakovčić je rekao da plin kao energent mora biti konačni odabir jer se situacija promijenila i oko Plomina se u ovom trenutku nalaze tri velika izvora plina – iz jadranskog podzemlja, LNG terminal te mogući ruski plin. Spomenuo je također da će se na Upravnom sudu u Rijeci uskoro održati ročište na temu Plomin, ugljen ili plin.

Jučer Aliyev pita što je više s tim terminalom a jučer je i Philipp Rösler se interesirao što je više s tim energetskim projektima koje imaju njemačke kompanije u HR!
Ne treba zaboraviti ni Višegrađane – i oni imaju sastanak sutra po tom pitanju.

Ne bih se iznenadio da se nešto dogodi po tom pitanju ovih dana naravno ukoliko već nije.

sutra je mala korekcija,a onda uzlet.


kupovao proslu sedmicu po 12 (3000kom)i danas rjesio.joka vidimo se ponovo na 11-12.pozdrav

Ovo je citat od jucer…brzo mijenjas misljenje…[emo_beztona]

http://business.hr/dogadjaji/vrdoljak-svaka-ponuda-za-pokretanje-dine-i-diokija-je-prihvatljiva

p2.sem



imamo neke gapčiće na 13 i 16 kn

točno! sutra ide ovaj na 16 kn
[/quote] a zašto na 16 kad ima otvoren put prema 25. Lp

Naravno da je Vrdoljaku svaka ponuda prihvatljiva jer tako održava iluziju da se u industriji nešto ipak pokreće. Nažalost, neprihvatljivo je imati takve ministre kao što je on. On i dalje tupi kako potpuno razumije radnike mnogih privatnih tvrtki koji ne dobijaju plaće… Možda bi mu ipak netko trebao objasniti da ne trebamo vladu koja “razumije” da su neki radnici pretvoreni u robove, nego vladu koja će takvu praksu konačno prekinuti jednom zauvijek i prisiliti vlasnike da plate ljude za posao koji su napravili pa makar im morali uzeti i staviti na dražbu sve njihove vile, jahte i ferrarije. Dok ti pajaci to ne shvate, ništa od nas.


sutra je mala korekcija,a onda uzlet.

danas tek počinje korekcija, a ako vjerovnici ne prihvate plan kreće žešća korekcija na 12-14 kn

fago
plan je formalnost.u planu je vec sve dogovoreno prije. sam cermak ti je izjavio da ce na njegov plan biti vrlo brzo odgovoreno.
p.s. vjerovatno nemas dionice diokija 🙁

New Report

Close