DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vama ništa nevalja-nevalja vam kad dionica raste nevalja vam kad pada vi ste ret….ljudi.Sta mislite o cemu je Čermak pregovarao sa vjerovnicima ovih mjesec i pol dana?Sve je dogovoreno samo ce se predstecajni postupak formalno odrzati zbog ročista,mi zaposlenici se napokon mozemo nadati nekoj kuni a vi dionicari velikom rastu zato prestanite kukati vise!SAVA,kad ce isplata od kolosijeka?

jabulani
Shvaćam tvoj bijes.
Znam da ne možeš više čekati.
I meni, je tako.
Ovi “dioničari”, prde samo o tome, koliko će porasti, i kako će oni to unovčiti.
Malo si zabrijao.
Kolosijek je gotova priča.
Sad je važna samo zemlja.
Što na Krku, što u Zagrebu.
Tamo je i kolosijek važan, ali, i preostalo zemljište .
U Zagrebu će, uskoro, biti veliko skladište plina za zimske mjesece.

Hrabra kupovina obzirom na umanjenje temeljnog kapitala za preneseni gubitak na 10 kn po dionici i doštampavanje 30 – 40 milijuna novih dionica. Vrlo hrabro.

Najveći vjerovnici Diokija i Dine su banke, prije svega Hypo, kao i HEP. Glasovi svih njih bit će ključni u prihvaćanju Čermakova plana. Prihvate li taj dokument, Čermakov Crodux postat će i suvlasnik bivšeg Ježićeva carstva. U sindikatima očekuju da će, uz Crodux, drugi najveći dioničar postati HEP, i to zamjenom svojih potraživanja za vlasničke udjele, a sukladno odluci Vlade.

Ma pišite vi što god hoćete ali ovdje rast tek započinje. Nit je bankama u interesu ovo poslat u stečaj a bome niti HEP-u. Na Ingri su mnogi spominjali tamo neke sinergije a ovdje imamo HEP, INA, Crodux, sinergiju čiji je potencijal neviđen tako da ove naše ide to na 23 ili na 11 nikog ne zanimaju a poesbo ne velike igrače, trenutno najjače u državi.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Hrabra kupovina obzirom na umanjenje temeljnog kapitala za preneseni gubitak na 10 kn po dionici i doštampavanje 30 – 40 milijuna novih dionica. Vrlo hrabro.

kolega jel imaš dionice DIOKIJA?

Ma znam za kolosijek nego malo J….SAVU jer je prije pisao da je od kolosijeka koji je prodan za 14milijuna kuna isplacena samo jedna plača a drugo da fali a vidim da je i on tu vise neumoran od svojih gluposti koje svakodnevno trabunja,ocito nije popio dnevnu dozu.Ovi dioničari su stvarno hijene gore negoR.J.Daobog da se vama desi ili vasim bliznjima ovako nesto pa da radite bez plače 9.mjeseci pa se nebi ponasali ko najvece pič….trabunjate bez veze i nemate pojma o nicemu a posebno sta je Dioki i Dina i kako se dobiva proizvod a tu se pravite pametni!

Kad vidim da većina želi izaći na 23 kn,to obično ne bude baš tako, al ajde da vidimo…

ps Znam da vas TA ne zanima, al imamo neke gapčiće na 13 i 16 kn

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Većina, pa šta god pozitivno napišem ide jedinica, većina ju čeka niže, samo rijetki vjeruju u rast. Bilo je i po 16 danas nitko nije htio, strah je vrag.

21.6.2012 19,00 19,20 17,90 19,00 18,76
20.6.2012 23,45 24,90 21,12 21,70 22,77

postoji i gap koji se treba popuniti i s desne strane. Jedan dan 25, drugi dan 18, vrijeme je da ga popunimo a i sve uvjete za to imamo[emo_palacg]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Tko je zaradio čestitam, a sad na početak, odnosno u realnost.

@Kliring
Pa nije li jasno? Trube se razne gluposti dok je pametan mogao kupiti na 12.
Većini je bila poruka pozitivno jednosmjerna. Sad kad je većina izašla, poruke su negativno jednosmjerne. Nekome jadno, nekome ovako ili onako, ali to je činjenica.

Točan odgovor je...


imamo neke gapčiće na 13 i 16 kn

točno! sutra ide ovaj na 16 kn

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

jabulani
o tome i ja pričam.
Nitko ne spominje proizvodnju, a svi se kuju u zvijezde.
Otpustit ćemo radnike, pa će proizvodnja poteć.
Bit će para za sve.
Kad jednom zemlja ode, di nam je kraj?
Ko šiša proizvodnju.

New Report

Close