DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sutra će ask opet biti šupalj na otvaranju, tko želi noćiti bez ove dionice?

ne znam baš, nakon +70% rasta je opasna zona za držati i dalje dionice, puno izgledniji je zato pad nego nastavak rasta.

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen


Sutra će ask opet biti šupalj na otvaranju, tko želi noćiti bez ove dionice?

kad je to argument za kupnju nakon nebuloznog rasta:kupite jer ce sutra(kao,valjda) jos rast,onda je to znak za bijeg glavom bez obzira…raslo,neraslo..[emo_vrtimise]
[emo_palacd][emo_kuna]
[emo_smijeh]

odlicno na 20kn je obranjeno

@Elijah
Psi laju karavane prolaze. Jutros sam čak i dokupio po 16 kad ovdje ima drhtavaca kojima se gaće tresu bar koristim prvu priliku. Jesi mogao kupiti po 19 jesi, jel otišlo nazad na 20 je. Kupuj od paničara prodaj kamikazama, ništa lakše.

p.s.snažno je zatvorilo što daje optimizam za sutrašnji dan. Prvi otpor na 23 kn.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


http://www.business.hr/dogadjaji/vrdoljak-svaka-ponuda-za-pokretanje-dine-i-diokija-je-prihvatljiva
pametnom dosta

Jadnog li ministra – pa ponudu je Čermak uputio Upravi Diokija a ne vjerovnicima!!!!
Čermak je čini mi se predugo kalkulirao – čekao i čekao i zasigurno neće dočekati!
Zašto bi netko prepustio pravo prvenstva?
Zašto bi netko prepustio potencijalnu dokapitalizaciju?
Zašto bi netko prepustio sudjelobanje u businessu na LNG terminalu?

I ZAŠTO bi ja i ostali dioničari njemu dopustili da u svemu sudjeluje?

Zadatak uprave je da procjeni imovinu kompanije kako materijalne tako i nematerijalne imovine kao što su KONCESIJE i da prihvati ILI ODBACI.

Sta rec nakon ovakvog rasta..prometa ..i sta je naj vaznije podrske koja ostaje na kupnji..Cestitke svima nama koji su danas zaradili i nisu
poslusali “dobronamjerne” savjete. Uz to naravno zelja i nada da ce i radnici sto prije osjetit korist i zadovoljstvo .

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Sta rec nakon ovakvog rasta..prometa ..i sta je naj vaznije podrske koja ostaje na kupnji..Cestitke svima nama koji su danas zaradili i nisu
poslusali "dobronamjerne" savjete. Uz to naravno zelja i nada da ce i radnici sto prije osjetit korist i zadovoljstvo .

Pozdrav

I naravno, da je krenulo u pozitivnom smjeru.

Točan odgovor je...

Lijepo od tebe Lucijane.
Kad bi bilo tako, mi bi odavno jeli teletinu.
Nećemo mi bit gladni, ali Će neki, bit željni domaće hrane.

To je to ljudi ostavio sam još nešto sitno, bilo mi je zadovoljstvo druziti se sa vama

kaže ministar Vrdoljak da sad sve ovisi o vjerovnicima, ako oni ne prihvate ovakav plan bit će suza i plača jer mnogi ostat će bez gaća (kad se cijena vrati sa 20 na početnih 11 kn [emo_vrtimise] )

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

I do sad je DIOKI bio krava muzara,svi su muzli pa je došlo do ove situacije!

nebi me cudilo da je i pila naopako fond menađers o ne kupovanju povodom ulaska u crobi a vidim da se danas suti o tome a kupuju garant

pepe7

New Report

Close