DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na 11,xx neki dan sam vjerovao da će ići barem do 18, no nisam se odlučio na kupnju iako sam imao novac. Nisam zavidan sretnicima koji su zaradili, naprotiv sretan sam radi njih. Iskrene čestitke.

neće uvijek biti ovako.

Warren Buffett’s BNSF Railway to Begin Testing LNG Fuel
By Joao Peixe | Sun, 10 March 2013 00:00 | 0

Most freight trains in the US run on dirty diesel fuelled engines, but it has been recently announced that BNSF railway, the railway company owned by Warren Buffett’s Berkshire Hathaway, will begin testing the use of liquefied natural gas (LNG).

BNSF claim that the motivation came from the fact that LNG emits far fewer greenhouse gases than diesel; although I imagine that being 88% cheaper than diesel also hangs in LNG’s favour.

Vaš link …

bravo sava

a eto još koji minut pa 2mil prometa.. ovo sigurno mali kupuju u ne znanju da će to na 2 il 3 kune kako su neki pisali… Ovo bi mogla postati jako profitabilna firma kada bude u rukama čermaka.. on če u startu izbaciti neprofitabilne pogone a vjerovatnno pokrenuti neke nove poslove… što če diokiu donositi još veću dobit..

idući tjedan će bit bolje...

Jedno pitanje za nekog od radnika.. jučer sam prolazio pokraj zagreba pa sam vidio na zaobilaznici da prolazi šleper sa natpisom Dioki .. jesu to vaši kamioni ili neki možda stari koperant koji još ima vašu ceradu??

idući tjedan će bit bolje...

ivedome
zanimljivo je da je protrgovno 85% dionica po asku

http://www.business.hr/dogadjaji/vrdoljak-svaka-ponuda-za-pokretanje-dine-i-diokija-je-prihvatljiva
pametnom dosta

Mi nismo imali svoje kamione nego smo i taj dio uvalili nekom kooperantu, jer mi ne znamo vozit kamione, znanom kao Marko usluge!

zaprudjanec

Jel tu uopće pokrenuta predstečajna nagodba, na fini nema ništa još uvijek?


vrhunski odrađeno do sad [emo_palacg]

vidjet ćemo dalje, po meni ste sjeli na otpor.

kao što je rečeno [emo_namigusa]

jel može netko sad izbrojati količinu na bidu? [emo_namigusa]

free flow information

ljudi gledaju tv i čitaju novine.


Jedno pitanje za nekog od radnika.. jučer sam prolazio pokraj zagreba pa sam vidio na zaobilaznici da prolazi šleper sa natpisom Dioki .. jesu to vaši kamioni ili neki možda stari koperant koji još ima vašu ceradu??

To je auto-prijevoznik koji je prevozio proizvode od Diokia, cerada mu je ostala, nema on nikakve veze sa diokijem.

New Report

Close