DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stigla ‘moja’ ekipa… [smiley7]

hate red

Kamenac jak si ti novinar kad slažeš ovakve količine na kupnji ili je neka banka odobrila sredstva…[smiley7]

Kad je dobar vjetar i purani lete!


Kamenac jak si ti novinar kad slažeš ovakve količine na kupnji ili je neka banka odobrila sredstva…[smiley7]

dobra [smiley7]
kad kažem ‘moja’ ekipa, mislim na ljude za koje sam čuo da namjeravaju ozbiljno ući. jednog od njih i poznajem.
eh, da je meni njihova lova…[smiley14]

hate red


Zna li netko kada je vremenski rok za odluku o izgradnji LNG terminala???

Do kraja 2008. godine trebalo bi se odlučiti o markolokaciji, ishoditi lokacijsku dozvolu i izgraditi studiju utjecaja na okoliš. Kao moguće makrolokacije za sada su u igri otok Krk, te Bakarski, Plominški i Raški zaljev.

Pozdrav

Nisam mislio na Roberta Ježića.
Pogledajte Lider br.107 od 19. listopada 2007. godine, str.24., pod napomenom br.6.
Vlasnik Dioki Holding AG (Švicarska) koji ima 75,91 % Diokija je Branko Roglić, Mesićev savjetnik.[smiley11]

CARPE DIEM !

patak9:

Kamenac jak si ti novinar kad slažeš ovakve količine na kupnji ili je neka banka odobrila sredstva…[smiley7]

dobra [smiley7]
kad kažem ‘moja’ ekipa, mislim na ljude za koje sam čuo da namjeravaju ozbiljno ući. jednog od njih i poznajem.
eh, da je meni njihova lova…[smiley14]


Slabo će oni upecat na 605 kn, trebaju zveknut po prodaji pa sve počistit gore do 650 ili bi im se mogla dogodit priča “prošo voz”


Nisam mislio na Roberta Ježića.
Pogledajte Lider br.107 od 19. listopada 2007. godine, str.24., pod napomenom br.6.
Vlasnik Dioki Holding AG (Švicarska) koji ima 75,91 % Diokija je Branko Roglić, Mesićev savjetnik.[smiley11]

moli bih Vas direktan link.


Nisam mislio na Roberta Ježića.
Pogledajte Lider br.107 od 19. listopada 2007. godine, str.24., pod napomenom br.6.
Vlasnik Dioki Holding AG (Švicarska) koji ima 75,91 % Diokija je Branko Roglić, Mesićev savjetnik.[smiley11]

Ako se dobro sjecam u slijedecem broju Lidera je naveden ispravak i napisano je da je to Robert Jezic.

Aspirin:

Nisam mislio na Roberta Ježića.
Pogledajte Lider br.107 od 19. listopada 2007. godine, str.24., pod napomenom br.6.
Vlasnik Dioki Holding AG (Švicarska) koji ima 75,91 % Diokija je Branko Roglić, Mesićev savjetnik.[smiley11]

Ako se dobro sjecam u slijedecem broju Lidera je naveden ispravak i napisano je da je to Robert Jezic.


več sam htio počet pljuvat po novinarima[smiley11]

Gdije je u Lideru pisala ispravka u svezi Roglic-Jezic?


Nisam mislio na Roberta Ježića.
Pogledajte Lider br.107 od 19. listopada 2007. godine, str.24., pod napomenom br.6.
Vlasnik Dioki Holding AG (Švicarska) koji ima 75,91 % Diokija je Branko Roglić, Mesićev savjetnik.[smiley11]

Roglić ti je vlasnik Orbica, jednog od konkurenata Atlantic tradea!

Mislim da bi se novopridošla ekipa trebala pozabaviti činjenicama, a rekla kazala ostaviti novinarima, npr. gđi Mlinarević jer je ona jaaaaako stručna u svojm opservacijama.
Dakle, da skratim , šuplje priče i raznorazne gluposti, možete ćitati, ali pazite što činite s vašim novcima!

New Report

Close