DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Završio i današnji sastanak,ukratko,priča ista kao i poslije prošlog sastanka.Ako bude bit će a ako ne bude neće.Čeka se Čermak pa ćemo vidjeti!

pixma


"Budući da ne moramo kupovati sve dionice koje čine sastav indeksa, nego moramo replicirati njegovo kretanje, vrlo vjerojatno nećemo kupovati dionice Diokija", izjavio je čelni čovjek OTP

Pa naravno da nece… pa fondovi imaju obicaj
kupovat na vrhovima a prodavat na dnu a to ovdi nije slucaj..

idući tjedan će bit bolje...



"Budući da ne moramo kupovati sve dionice koje čine sastav indeksa, nego moramo replicirati njegovo kretanje, vrlo vjerojatno nećemo kupovati dionice Diokija", izjavio je čelni čovjek OTP

Pa naravno da nece… pa fondovi imaju obicaj
kupovat na vrhovima a prodavat na dnu a to ovdi nije slucaj..
[/quote]

Postoje Pravila i u njima u uvodu piše i slijedeće!

1.1 CILJEVI I NAČELA
4. Prilikom primjene i tumačenja odredaba ovih pravila valja se rukovoditi sljedećim ciljevima koje se želi postići i načelima koja valja primijeniti:
1. zaštita ulagatelja;
2. ostvarenje fer, pravičnog i transparentnog tržišta;
3. smanjivanje sistemskog rizika;
4. sprječavanje sukoba interesa do kojeg može doći između:
a. Članova,
b. dioničara Burze,
c. izdavatelja,
d. malih ulagatelja, i
e. institucionalnih ulagatelja;
5. ostvarivanje informacijske ravnoteže između svih sudionika tržišta;
6. objavljivanje javnosti relevantnih informacija vezanih uz financijske instrumente kojima se trguje na uređenom tržištu ili MTP-u i izdavatelje predmetnih instrumenata.


"Budući da ne moramo kupovati sve dionice koje čine sastav indeksa, nego moramo replicirati njegovo kretanje, vrlo vjerojatno nećemo kupovati dionice Diokija", izjavio je čelni čovjek OTP

pa normalno da nisu ludi kupovati dionice firme koja za mjesec dana može nestati u stečaju!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

Prate li naši što se događa s LNG-om u svijetu?
REVOLUCIJA!

GE-Caterpillar LNG locomotive race to cut transportation cost

Posted / Last update: 08-03-2013

General Electric Co. and Caterpillar Inc., the world’s largest locomotive makers, are rushing to develop natural gas-powered models in a potential shift from diesel’s six decades as the fuel of choice for railroads. Three of the biggest U.S. rail carriers – Berkshire Hathaway Inc.’s Burlington Northern Santa Fe LLC, Union Pacific Corp. and Norfolk Southern Corp. – are working with manufacturers on using gas as an alternative power source for freight trains. CSX Corp. is studying the technology
http://www.petrolplaza.com/news/industry/MiZlbiYxNDg2NyYmMSYzMCYx

moje mišljenje je da se ne bi čekalo da je odgovor negativan.
ovo nije nagovor na kupnju


moje mišljenje je da se ne bi čekalo da je odgovor negativan.

pogledaj dosadašnje primjere pa ćeš vidjeti da griješiš!

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

iza 1600h.po iskustvu na slicne situacije od prije.

to je moje mišljenje, ne gledam prošlost

Ma bit če,samo koji petak i koje godine to je pitanje!Cekajte da Dolezil utekne iz firme jer se boji za svoju sigurnost pa ce objaviti da Čermak odustaje

regionalni dnevnik
još nema potpisa za preuzimanje DIOKI grupe

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Radnici-Diokija-i-Dine-u-novi-prosvjed-u-Zagrebu-14.-ozujka

Trla baba lan, ovo je ko kad kupis srecke iz hrvatske lutrije jedno 100 komada a na svakoj kad ju ogulis pise : nazalost nista pokusajte ponovo…
Sta vise komentirati na ovaj slucaj, da nije tragicno covjek bi umiro od smijeha da moze… Ali prije ce umrijeti od gladi nego od smijeha nazalost…

New Report

Close