DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

26.02. Je otvorena, dajte vjerovnicima koji dan

za dioki?

p2.sem


Mozda trenutno nije bitno. Promjena u TOP 10:

4. ČALIĆ PETAR (65552818375) 20.984 0,52 +1000

I jos +1000

4. ČALIĆ PETAR (65552818375) 21.984

Predstecajna nagodba jos nije ni otvorena za Dioki.

Tek trebaju dostaviti potrebnu dokumentaciju do 12.3. (ako sam dobro izracunao):

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/o1mOqI7QINpzEP963sdVbg==.pdf

Tek ce se onda otvoriti predstecajna nagodba…

Predstečajni postupak za Dioki je započet, ali još nije otvorena predstečajna nagodba, računi su deblokirani, imamo povjerenika predstečajne nagodbe koji će sutra doći u firmu i naći se s radnicima. Nagodba bi se trebala otvoriti najkasnije do 11.3. ili nam prijeti likvidacija. Dolezil je “bolestan”, nema ga u firmi ovih dana, neće ga biti ni sutra.

Poslušajte što kaže Bojan:

http://www.soundset.hr/vijesti/interview-tjedna/video-kovacic-60-ero-ce-nas-strajkati-gladu-na-zgradi-uprave

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

a šta je sa Cermakom? on se još nije oglasio

Čermak se tek treba očitovati o tome u narednih 10 -tak dana kao i obično.Nadamo se da će ući u DIOKI,ali je pitanje jel mu bolje sačekati stečaj ili sada ući.Problem je u tome što DINA izlazi iz DIOKI-a i radnici nemaju nikakve šanse da dobiju svoje plaće i otpremnine i da DINA nastavi proizvodnju.Mogu dobiti od države 3 plaće iz fonda u kojem nema novaca!
Sve je to lijepo odigrano kao i sa montmontažom,industrogradnjom,kamenskim…

pixma

Predstećajna nagodba za Dinu “navodno” je prihvaćena (što je loša vijest za radnike , pošto se ne spominje isplata zaostalih plaća) a , agonija se nastavlja ili da kažem produžuje na rok od 120 dana (koliko predstečajna nagodba traje). Do kraja roka biti će prihvačena predstećajna i za Dioki. Do sada bi već svima trebalo biti jasno da VLADA neće “JOŠ” dozvoliti stečaj Dine i Diokija. TO SE ZOVE KUPOVINA VREMENA NA ŠTETU RADNIKA I DIONIČARA ! VLADA ČEKA DONOŠENJE ZAKONA O STRATEŠKIM INVESTICIJAMA (kako bi mogla izvlastiti zemljište koje joj treba , po cijeni koja joj odgovara ). Kada se to desi PROGLASIT ĆE STEĆAJ, a radnicima će biti ponuđene mizerne svote na uštrb njihovih potraživanja (kakve sada nude radnicima Gredelja). Vrjeme će pokazati koliko sam “daleko” od istine ! Ako se u međuvremenu za nešto ne izborimo , ništa nećemo ni dobiti.

ravenus,pixma
kolege to bi tako bilo da Cermak odustane od DIOKI grupe…sad se samo ceka njegovo ocitovanje…al ne zaboravite da ovaj na 4.ppoziciji iz top 10 skroz dokupljuje

Zasto Čermak odmah ne kaze da odustaje,nego trazi dodatan rok?

p2.sem


Zasto Čermak odmah ne kaze da odustaje,nego trazi dodatan rok?

vjerojatno u dogovoru s vladom RH- da smiri radnike pa opet novi krug navlačenja

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

New Report

Close