DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve prepustiti samo zemljište za LNG terminal NE!
NE pritiscima s bilo kje strane.

Lako je uočiti, da su i ovdje vrlo aktivni.
I oni brinu o imageu.
Ko bi dozvolio, da se o njemu misli loše?
Osobito, pred izbore.
A, ta aktivnost, je i praktična.
Može se ovdje, plasiranjem raznih dezinformacija, nešto i zaraditi.
Osobito, ako imaš medije pod kontrolom.

Poštovane kolegice i kolege iz DIOKI-a i Dine ,hvala vam što ste se odazvali pozivu na prosvjed.Nije bilo niti malo lako fizički a još gore emocionalno.Vlada je za nas napravila tor kao kauboji kad skupljaju stoku.Sramota.Zar su naši očevi i mi sami godinama gradili sve ove tvornice da bi ih sada kojekakve bitange rasprodavale i uništavale kako njima puhne.Gluhi ,slijepi i bahati političari imaju obraza prozivati radnike da su lijeni,lažljivi i da samo kukaju.Od kolega iz Dine imamo informaciju da na prosved nisu došli: menedžeri koji se unaprijed ulizuju mogućem gazdi i koji će ako ovo i proradi uzjahati na naša leđa “lajavci ” koji nemaju hrabrosti izaći na ulicu – jadnici koji su stvarno morali ostati čuvati imovinu svih nas.

http://www.vecernji.hr/biznis/mi-smo-investicije-dovrsili-roku-ali-drugi-nas-ne-prate-clanak-516455

Mogu li oni to platiti?

Sutra u 10 sati skup u Diokiju.

CIK13
kakav skup?

Očekuje se dolazak stečajnog upravitelja!
Eto takav skup.
u 10 sati
ostalo ćete već saznati…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Insider007
zar nije pred stecajna nagodba

Da..predstecajna je


CIK13
kakav skup?

Ako si imalo pratio sto se je sve događalo na prosvjedu onda bi znao da je za sutra dogovoreno okupljanje sadasnjih i bivsih radnika DIOKI-ja u 10 sati ispred upravne zgrade,kako bi se dogovorile nove akcije nas prevarenih i opljackanih radnika DIOKI-ja i DINE.

Insider007
kolega tek je otvorena pred stecajna nagodba
neto vas je krivo infomiro

Jel danas sta dogovoreno na sastanku

New Report

Close