DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gismund
Upravo tako Dioki je u 100% vlasništvu Roberta Ježica i on odlucuje sa Linicem.Kad Robert Ježic da blagoslov tek tada ce se stvari pocet pomicat sa mrtve tocke.A možda cak Ježic neda Dioki grupu pa se on pocme nagađat u predstecajnoj nagodbi
e

Znači opet je dioki tamo di je bio i pred godinu dana.. onaj ugovor šta je ježić potpisao ne znači ništa.. ***obrisano*** država uopće umiješala u sve ako ona nema veze sa dioki em … Ništa štrajk nastaviti pred jezicevim uredom.. koji će reći da dioki više nije njegova firma.. u biti dioki više izgleda nije ničiji…

idući tjedan će bit bolje...




@joka14

Koliko znam o RJ iz kuloara bliskih njemu ovdje se ne radi više čija će kompanija biti – radi se ISKLJUČIVO o OBRAZU!
Netko se mora posuti pepelom i priznati odgovornost i prema radnicima i prema dioničarima.
A on to NEĆE – nije kriv i ne želi nositi križ tuđe odgovrnosti.
I to je ljudski.


kolega ja vas podržavam al to je njegova firma i on je morao vodit brigu o tome.I on Dioki grupu nece dat tako lako nekome
[/quote]

Svi se moramo pokoravati HR zakonima – pa tako je i RJ.
Zna li itko zašto je gulio?
Kako se to odrazilo na kompaniju?
Šta je s štetama koje su učinile HR javna poduzeća?
Očito je da dok se to ne rasčisti nema dogovora!

Zašto HEP ne kupi zemljište ako Plinacro gradi spojni plinovod od 15 milijardi m3 plina godišnje?
Zbroji sve pa ćeš vidjeti gdje to vuče – u kojem pravcu!

Nakon toga, Mihaljevića je telefonski nazvao ministar gospodarstva Ivan Vrdoljak i pozvao predstavnike radnika Diokija na razgovor u Ministarstvo gospodarstva gdje će ih primiti Vrdoljakova zamjenica Tamara Obradović Mazal te Alen Leverić, koji će s početkom ožujka preuzeti mjesto zamjenika ministra.

Ministar je ipak popustio?

zar Ingra nije u privatnom vlasništvu? Zar se nije Linic oglasio da ne trebaju u predstecajnu nagodbu zar to nije mješanje države u privatnu firmu


… pozvao predstavnike radnika Diokija na razgovor u Ministarstvo gospodarstva gdje će ih primiti Vrdoljakova zamjenica Tamara Obradović Mazal te Alen Leverić, koji će s početkom ožujka preuzeti mjesto zamjenika ministra.[/i]

Ministar je ipak popustio?

al je popustio, poslao je radnike svojoj zamjenici koja je na odlasku s dužnosti [emo_palacd]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Mozda trenutno nije bitno. Promjena u TOP 10:

4. ČALIĆ PETAR (65552818375) 20.984 0,52 +1000

@sava ..ti zastupaš većinskog vlasnika i to je tvoje pravo ali odovornost snosi vlasnik i ko bi to drugi bio kriv.A to što je on prodava imovinu Dioki-grupe ispod cijene trebala bi se pozabaviti sudovi i istražitelji jer nije samo zakinuo sebe nego i ostale dioničare.S čijim novcem se kupova Novi list i slavonski list, čije novce je dava HDZ-u i SDP-u …ima toga još
Ako znaš sve daj reci nam za koliko je kupljen Dioki…a najbitnije je na koji način je zarađen novac kojim je kupljen Dioki.
Ako Dioki završi u stečaju to neće biti zato što ga nije bilo moguće spasiti nego zbog tvrdoglavosti Ježića ….jer kreditori ne žele imati s njim posla.Isti slučaj je bio i s Pevecom.

DAJ PET !!!



… pozvao predstavnike radnika Diokija na razgovor u Ministarstvo gospodarstva gdje će ih primiti Vrdoljakova zamjenica Tamara Obradović Mazal te Alen Leverić, koji će s početkom ožujka preuzeti mjesto zamjenika ministra.[/i]

Ministar je ipak popustio?

al je popustio, poslao je radnike svojoj zamjenici koja je na odlasku s dužnosti [emo_palacd]
[/quote]

i novom zamjeniku ministra u dolasku

A znamo ciju oni stranu zastupaju…upravo zbog ministarstva gospodarstva nije prosla odluka o kupnji zamljista od stane hepa i plinacroa…Cacic se od pocetka zalagao ili za raspodjelu dionicama vjerovnicima ili ako oni to nece onda stecaj…ocito pobjedjuje ova njegova druga opcija.
Naravno da mi kao vlasniku dionica to nije drago..ali izgleda jedino realno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da je Liniću do stečaja ne bi jučer otvorio postupak predstečajne nagodbe.
Mogao je to odbaciti.
A da Dioki ne planira raditi ne bi neki dan zaposlio dvoje radnika.

Zbrojte se malo i ne pišite gluposti.
Za čiji račun radi sindikat ne znam ali ovaj Inin sindikat malo mi je sumnjiv.
Ne radi SING ništa za radnike Diokija nego rade nered da se skrije nered u Ini.
Kada su oni bili na strani Diokija – možda kada je Ina neopravdano dizala cijene i ograničavala isporuku etana?
Oni koji su diokijevce poslali na burzu sada ih vode na ulicu.
Svašta!

Kolega sava …Linicu odgovara da se ne otvara stecaj jer bi onda svo prljavo rublje izaslo na vidjelo..i to je jedini razlog…Boli njega za druge ako ti drugi nisu “njegovi”…I sad se on ljuti sto ga se optuzuje za propast dogovora sa Caliskanom..!?!..Pa tko je trebao osigurat da se dogovor ispostuje..da se uvjeti osiguraju..tko je potpisao da ce otkupit zemljiste..a sad se izvlaci sa nekakvim tuzbama..Pa Linic je odavno ako ne zbog Dine i Diokia onda zbog Lenca trebao bit tamo gdje su Ivo i Poli..ali se sve zataskalo..
..Dioki zaposljava..!?!!?..ma dajte molim vas…koga oni zavaravaju…samo sebe

Pozdrav

svi smo mi Crobex


A znamo ciju oni stranu zastupaju…upravo zbog ministarstva gospodarstva nije prosla odluka o kupnji zamljista od stane hepa i plinacroa…
Naravno da mi kao vlasniku dionica to nije drago..ali izgleda jedino realno.

Pozdrav


LNG terminal može gradit Adria konzorcij ili neki druge EUROPSKE energetske kompanije može i Katar a JEDINI razlog je dobava jeftinijeg plina da bi se zaštitilo evropsko tržište plina i smanjila ovisnost o ruskom plinu .
Znači to nije u domeni HEP-a a PLINACRO kao distributer može biti uključen al i ne mora.
To što su naši išli na izlet u Katar i dogovarali se o poslu a materiju ne poznaju neka daju ostavke kad su nesposobni.

DAJ PET !!!

New Report

Close