DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Možda griješiš s obzirom na činjenicu da su za Zagreb raspisali natječaj za dva radna mjesta?
Svaki cirkus mora jednom završiti.

Po stoti put spominješ ta dva nova radna mjesta. Šteta što nisi bio tako glasan kad je 300 ljudi izgubilo svoja radna mjesta.
A ono tvoje "Kad se ovo riješi ,RJ će u cijelosti pokrenuti kompaniju" je pravi urnebes.
Imaš pravo – svaki cirkus mora jednom završiti. Osim tvog pisanja na ovom forumu.
[/quote]

Ja sve pokušavam potkrijepiti činjenicama.
RJ, radnici i dioničaru su izvukli deblji kraj a ako je točno to što tvrdi Hanžeković nismo niti najmanje odgovorni. A netko zasigurno mora odgovarati za nastalo stanje.
To je poanta – ne postoje dvije istine nego samo jedna.

Naravno da ce odgovarati ..kao i do sada..pa vidite kako oni odgovaraju ako ne uspiju ili nesto krivo naprave..

Josipović o investicijama: Ako Vlada ne uspije, snosit će odgovornost

Sidju s vlasti i “idemo dalje”…Koliko je losih odluka do sada bilo napravljeno ili jos gore koliko nikakvih odluka nije bilo napravljeno i zbog ne cinjenja su mnogi zavrsili na cesti ili propali..i zar je netko za to odgovarao..Zar je Suker odgovarao sto porezna nije radila svoj posao..sto drzava nije placala svoje racune i time otjerala tisuce u stecaj..itd..itd…
Diktatura je majka za ovaj nas nerad i nesposobnost.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sava: “a ako je točno to što tvrdi Hanžeković”

P.S.: Pas nikada neće lajati na onog tko mu daje jesti…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Evo i službenog teksta koji najavljuje sutrašnji prosvjed:

Zagreb, 26. 2. 2013.

PROGLAS RADNIKA DIOKIJA

Na prošlotjednom skupu bivših i sadašnjih radnika Diokija revoltiranih neispunjenim obvezama prema nama radnicima odlučeno je da se ne ide odmah sa Žitnjaka spontano prosvjedovati pred vladu, već da će se ovaj tjedan organizirati prosvjedni skup. Prema dogovoru sindikat SING prijavio je prosvjed koji će se održati u srijedu 27. 2. 2013. Okupljanje je u 11 sati na Trgu bana Jelačića kod kipa, a zatim se kreće pred vladu na Markov trg gdje će se održati prosvjed.

Još na zadnjem prosvjedu u lipnju 2012. godine obećano nam je da će se otkupiti naše zemljište namijenjeno za izgradnju LNG terminala i od toga isplatiti radnička potraživanja, a prema odluci vlade od 2. 8. 2012. to je već davno trebalo napraviti, no do danas se ova kupoprodaja nije realizirala.

Tri stotine naših radnika koji su krajem prošle godine otišli iz tvrtke kao tehnološki višak izašlo je u susret upravi i vjerovnicima i odrekli su se svojih otkaznih rokova, ali rok isplate za sedam neisplaćenih plaća i za otpremnine uprava nije poštovala. Svi mi, i dojučerašnji, i preostali radnici Diokija moramo preživjeti vrijeme dok traje postupak predstečajne nagodbe i dok se pokušava pokrenuti proizvodnja te ne možemo i dalje gladovati pored velike imovine koju naša tvrtka posjeduje.

Stoga, od vlade zahtijevamo neodgodivu akciju za spas radnika Diokija!
Zahtijevamo hitnu odluku vlade da nam se od vrijednosti zemljišta za projekt LNG terminala odmah isplate sve naše neisplaćene plaće i otpremnine, jer smo već predugo taoci i Roberta Ježića, i vlade, a nemamo više osnovnih sredstava za život.

Ujedno, svakom pravom strateškom ulagaču želimo dobrodošlicu u Dioki!
Pozivamo sve naše bivše i sadašnje radnike, radnike Dine, sve članove sindikata koji djeluju u Diokiju i sve obespravljene radnike i građane da dođu na prosvjed u što većem broju kako bismo se izborili za svoja prava!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Sava: "a ako je točno to što tvrdi Hanžeković"

P.S.: Pas nikada neće lajati na onog tko mu daje jesti…

…..Rezultat koji su još početkom ljeta dostavili u uskočki spis govori da je u poslovanju s državnim poduzećima oštećen Ježić. U odnosu na trgovanje strujom, obrana je zatražila vještačenje od Instituta Milan Vidmar iz Slovenije. Rezultat toga vještačenja kaže da je u razdoblju koje je obuhvaćeno istražnim zahtjevom oštećen Dioki, a ne HEP, i to za čak 6 milijuna kuna, dok je u ukupnom poslovanju tih dvaju poduzeća Dioki pretrpio gubitak od čak 80 milijuna kuna. Za trgovanje zemljištem angažiran je također vještak iz Slovenije – Davorin Štengl, koji je došao do zaključka kako je zapravo Dioki ispod cijene prodavao zemljište Janafu, a pritom je za zemljište tražio čak 3 milijuna eura manje nego što je realna procjena……

http://www.vecernji.hr/vijesti/bmw-potvrdio-hdz-je-vlasnik-blindiranog-auta-sanadera-clanak-330207

Dakle nije to utvrdio Hanžeković nego relevantne institucije i vještaci!

BVPS -14,95 4/12

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]



Sava: "a ako je točno to što tvrdi Hanžeković"

P.S.: Pas nikada neće lajati na onog tko mu daje jesti…

…..Rezultat koji su još početkom ljeta dostavili u uskočki spis govori da je u poslovanju s državnim poduzećima oštećen Ježić. U odnosu na trgovanje strujom, obrana je zatražila vještačenje od Instituta Milan Vidmar iz Slovenije. Rezultat toga vještačenja kaže da je u razdoblju koje je obuhvaćeno istražnim zahtjevom oštećen Dioki, a ne HEP, i to za čak 6 milijuna kuna, dok je u ukupnom poslovanju tih dvaju poduzeća Dioki pretrpio gubitak od čak 80 milijuna kuna. Za trgovanje zemljištem angažiran je također vještak iz Slovenije – Davorin Štengl, koji je došao do zaključka kako je zapravo Dioki ispod cijene prodavao zemljište Janafu, a pritom je za zemljište tražio čak 3 milijuna eura manje nego što je realna procjena……

http://www.vecernji.hr/vijesti/bmw-potvrdio-hdz-je-vlasnik-blindiranog-auta-sanadera-clanak-330207

Dakle nije to utvrdio Hanžeković nego relevantne institucije i vještaci!
[/quote]
kolega koga to zanima? Misliš da ce Linic ili netko drugi regirat oni su digli ruke od Diokija i Dine.
Kad se treba Cermak oglasit?
Samo da kažem da imam dionice Diokija.

Mislim da će danas…

p2.sem



Sava: "a ako je točno to što tvrdi Hanžeković"

P.S.: Pas nikada neće lajati na onog tko mu daje jesti…

…..Rezultat koji su još početkom ljeta dostavili u uskočki spis govori da je u poslovanju s državnim poduzećima oštećen Ježić. U odnosu na trgovanje strujom, obrana je zatražila vještačenje od Instituta Milan Vidmar iz Slovenije. Rezultat toga vještačenja kaže da je u razdoblju koje je obuhvaćeno istražnim zahtjevom oštećen Dioki, a ne HEP, i to za čak 6 milijuna kuna, dok je u ukupnom poslovanju tih dvaju poduzeća Dioki pretrpio gubitak od čak 80 milijuna kuna. Za trgovanje zemljištem angažiran je također vještak iz Slovenije – Davorin Štengl, koji je došao do zaključka kako je zapravo Dioki ispod cijene prodavao zemljište Janafu, a pritom je za zemljište tražio čak 3 milijuna eura manje nego što je realna procjena……

http://www.vecernji.hr/vijesti/bmw-potvrdio-hdz-je-vlasnik-blindiranog-auta-sanadera-clanak-330207

Dakle nije to utvrdio Hanžeković nego relevantne institucije i vještaci!
[/quote]

Ti nikako da shvatiš da Ježić nije = Dioki. Ježiću (i ekipi) je Dioki ionako služio za izvlačenje gomile love. Propaganda Sjeverne Koreje je goli k… za tebe.

sutra je prosvjed,mogli bi mediji upitat čermaka u kojoj je fazi.

p2.sem




Sava: "a ako je točno to što tvrdi Hanžeković"

P.S.: Pas nikada neće lajati na onog tko mu daje jesti…

…..Rezultat koji su još početkom ljeta dostavili u uskočki spis govori da je u poslovanju s državnim poduzećima oštećen Ježić. U odnosu na trgovanje strujom, obrana je zatražila vještačenje od Instituta Milan Vidmar iz Slovenije. Rezultat toga vještačenja kaže da je u razdoblju koje je obuhvaćeno istražnim zahtjevom oštećen Dioki, a ne HEP, i to za čak 6 milijuna kuna, dok je u ukupnom poslovanju tih dvaju poduzeća Dioki pretrpio gubitak od čak 80 milijuna kuna. Za trgovanje zemljištem angažiran je također vještak iz Slovenije – Davorin Štengl, koji je došao do zaključka kako je zapravo Dioki ispod cijene prodavao zemljište Janafu, a pritom je za zemljište tražio čak 3 milijuna eura manje nego što je realna procjena……

http://www.vecernji.hr/vijesti/bmw-potvrdio-hdz-je-vlasnik-blindiranog-auta-sanadera-clanak-330207

Dakle nije to utvrdio Hanžeković nego relevantne institucije i vještaci!
[/quote]

Ti nikako da shvatiš da Ježić nije = Dioki. Ježiću (i ekipi) je Dioki ionako služio za izvlačenje gomile love. Propaganda Sjeverne Koreje je goli k… za tebe.
[/quote]

Kako to odjednom RJ nije Dioki a do sada je bio?
RJ i dalje ima Dioki Holding AG a tko ima dionice od Diokija koje su pohranjene na računu Dioki Holding AG to ja ne znam – može biti RJ ali i HGAA!
Može biti i Vlada RH jer je jedno vrijeme RJ mjenjala TB!
Hanžekovića ne možeš uspoređivati ni posredno tj preko mene s S. Korejom.
To je manjak realnosti i nepriznavanje činjenica.

A nije li ipak u cijeloj priči fascinantna (jadna) šutnja R.J.Kao da mu je netko zabranio da govori?Bojim se da je Mister potpuno u pravu.Nema u ovoj zemlji strogih institucija i pravila već samo određeni ljudi koji određuju igru i pobjeđuju a gubitnici mogu pjevati pjesmicu:’trpljen-spašen’… Uskoro ćemo znati na čemu smo no još uvijek u meni postoji nada.

New Report

Close