DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.poslovni.hr/hrvatska/video-anonymousi-vladi-vrijeme-je-isteklo-rusimo-vas-15-veljace-230032%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D%5Bemo_palacg%5D

http://www.vecernji.hr/vijesti/sanader-linic-dio-su-iste-price-oko-dine-diokija-clanak-508074

“Dio je to programa restrukturiranja u kojemu bi spasitelj trebao biti Crodux Ivana Čermaka. Koji planira aktivirati otprilike trećinu pogona na Žitnjaku, no u skoroj budućnosti investirati i u izgradnju termoelektrane na plin i tzv. kogeneracije. U međuvremenu se, nakon što je Linić izbacio Caliskan iz igre (Diokijevci tvrde da iza “Turaka” ionako stoji Ježić), počelo razgovarati s Croduxom i oko preuzimanju Dine.”

@LeoNT

bezveze članak .. samo ponavljanje starih vijesti.. Izgleda da stvarno nitko nezna hoće li dina i dioki dobiti novog vlasnika do 15tog il će u stečaj.. svi se nešto ušutili!

idući tjedan će bit bolje...



@LeoNT

bezveze članak .. samo ponavljanje starih vijesti.. Izgleda da stvarno nitko nezna hoće li dina i dioki dobiti novog vlasnika do 15tog il će u stečaj.. svi se nešto ušutili!


Ježić je potpisa nekakav dokument kojim se odriče vlasništva u korist RH formalno to je u rukama vlade .E sad može li se vlada igrati s “ovom buretom baruta” ,a sve je moguće naročito ako je “ni u džep ni iz džepa”.
Članak je vrhunski ako ga čitaš između redaka samo što smo mi na sve “ogluvali”. Kod nas ti je uvik bilo normalno “opljačkat državno”. U onom sistemu prije “demokracije” predsjednik je sam izjavija “snađi se druže”… a ovi su nastavili u isom ritmu.
Nadajmo se najboljem …evo ja vjerujem da će g.Čermak to sredit ako ne poslovno onda “vojnički”.

DAJ PET !!!

Kao što “ugledni poduzetnici” svake godine jedni drugima dijele “zlatne kune” nagradu za poduzetnika godine, tako bi trebalo utemeljiti i nagradu “zlatna ovca” za hrvatske radnike koji očito mogu beskonačno dugo pognute glave trpiti ovakve stvari. Ove godine bi tu nagradu trebali dobiti radnici Diokia koji i dalje svaki dan dolaze na posao i besplatno čuvaju pogone dok se veliki igrači međusobno ne dogovore. A kad podijele plijen, potapšati će ih po ramenu i poslati da traže boce po kontejnerima.
A lijepo nam je Balašević pjevao…

O nisu krivci primitivci sto su pokupili mast
korov nikne digod stigne, ma svaka njima cast
Krivi smo mi
Otkud svi ti paraziti sto su nam zagustili
nemoj stari moj, krivi smo mi sto smo ih pustili




@LeoNT

bezveze članak .. samo ponavljanje starih vijesti.. Izgleda da stvarno nitko nezna hoće li dina i dioki dobiti novog vlasnika do 15tog il će u stečaj.. svi se nešto ušutili!


Ježić je potpisa nekakav dokument kojim se odriče vlasništva u korist RH formalno to je u rukama vlade .E sad može li se vlada igrati s "ovom buretom baruta" ,a sve je moguće naročito ako je "ni u džep ni iz džepa".
Članak je vrhunski ako ga čitaš između redaka samo što smo mi na sve "ogluvali". Kod nas ti je uvik bilo normalno "opljačkat državno". U onom sistemu prije "demokracije" predsjednik je sam izjavija "snađi se druže"… a ovi su nastavili u isom ritmu.
Nadajmo se najboljem …evo ja vjerujem da će g.Čermak to sredit ako ne poslovno onda "vojnički".
[/quote]

Čim su oni tražili od njega da se odrekne svog djela a ima tolike dugove.. znači smatraju da firma vredi više od tih dugova inače bi mu ostavili i firmu i dugove pa nek se on hebe s njima.. A šta se tiče čitanja među redovima mislim da to svatko može čitati na svoj način tj. kako mu odgovara.. pa neznam kako vi to čitate?

idući tjedan će bit bolje...

Cilj vlade: sačuvati radna mjesta, rast izvoza, rast BDPa , a u Dini, Diokiu imaju sve zato će se i spasiti. Pricekajmo još koji dan

http://www.vecernji.hr/vijesti/ivan-cermak-drzavni-monopoli-moraju-pasti-clanak-508175

jel pise sta korisno za nas?

p2.sem


jel pise sta korisno za nas?

Samo sam copy link,ako je netko registriran pa neka sve copira,da vidimo šta piše.

piše komentator da je zainteresiran da preuzme Dioki ali ništa više.
govori o plinskom,benzinskom i elektrobiznisu.
uložio je velike novce u sve to.
sve u svemu čini se da će Dioki doći u prave ruke ukoliko ga preuzme.čovjek zna svoj posao.l.p.

evo cijeli članak;
http://www.vecernji.hr/vijesti/ivan-cermak-drzavni-monopoli-moraju-pasti-clanak-508175

New Report

Close