DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da, u pravu si, iznenadio me bid naknadno, počeo je iznenada stizat, možda zbog psihoze, samo je par stotina dionica na prodaji ispod 14. Sad me ne bi začudilo ni 14,50.[emo_novac]

haha, koji sti lik! jučer si prodao pa si danas u 11,20 pisao ovako


Vijesti nema, slijedi istovar do 12.

a zatim si očito kupio malo iza 12 pa si promijenio ploču [emo_palacd]

Tri ponude, nema šanse da jedna ne bude prihvaćena, ja ovo smatram rješenim.
Radnici strpite se još malo, kad ste već ovoliko izdržali, nemojte sad kleknut.
Od ova tri ponuditelja, barem jedan nudi sve zaostatke.

Mozete zaboraviti te ponude. Sindikati tu nemaju sta komentirati i jadikovati. Pregovore vodi Uprava, a Vlada i vjerovnici su skloni Cermaku, tako da ove ostale mozete zaboraviti…

Uprava nije ni htjela doci na sastanak s ovim drugima jer su nebitni i rekao bih da je dogovoreno da se s Cermakom napravi deal koji ce svima odgovarati.


Tri ponude, nema šanse da jedna ne bude prihvaćena, ja ovo smatram rješenim.
Radnici strpite se još malo, kad ste već ovoliko izdržali, nemojte sad kleknut.
Od ova tri ponuditelja, barem jedan nudi sve zaostatke.

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuu[emo_zloban]

Pa kak se zeme.[emo_smijesak]

Ako stvarno mislite da ovisi o ponuditeljima, promislite opet.[emo_namigusa]

O UPRAVI I SINDIKATI OVISI nula bodova[emo_zloban][emo_zloban][emo_zloban]

lp[emo_cool]

ps Kako ne bi Slovenke se osjećale zapostavljeno, a bogami i BIH i ostalih drugara i Vi ste pozvani.

Podrška brači Slovencima, skinite lo.pove s grbače, u zatvor s njima.

Preporuka vlasniku onih DISK KO teka. Jednu kaj je zatvorenog više tipa mogla bi se krajem 3. i početkom četvrtog otvoriti. Da se ljudi imaju di zabavljati a da se ne gužvaju.

lp[emo_smijesak]

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]

Znači neke vijesti izlaze preko vikenda!![emo_smijesak]

Radio Rijeka je potvrdila da postoje 3 ponude..vijesti u 17,00 h


Radio Rijeka je potvrdila da postoje 3 ponude..vijesti u 17,00 h

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=201160&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=4ebe5232d3


Radio Rijeka je potvrdila da postoje 3 ponude..vijesti u 17,00 h

nisu to ponude nego tek mogući ponuđači…a takvih je i do sada bilo na pretek samo nikad nije bilo ništa od toga, zato DIOKI ni ne radi duže od godinu dana…nevjerojatna je količina izmišljotina koja se plasira na sve moguće načine

sve što pišem moje je mišljenje i ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica...

Bit će kako vlada odluci, a oni će se Konzultirati sa Amerima jer ipak su nam oni dogovorili put u Katar

Top10 pojačava , a ima i novih



Radio Rijeka je potvrdila da postoje 3 ponude..vijesti u 17,00 h

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews[tt_news]=201160&tx_ttnews[backPid]=465&cHash=4ebe5232d3
[/quote]

Kako trenutno stoje stvari, volio bi da se sve razleti u tri p.m., jer ovo sta se desava je probilo sve granice ljudskog razuma… Jedino sto nebi volio je to da neko neduzan nastrada u cijeloj ovoj prici ali ovo je lakrdija kakva se nedogadja ni u Albaniji ili nekoj drugoj Africkoj drzavi, a mi smo kao u nekoj Evropi, mos mislit sta jesmo sa ovakvom kilavom vladom… Neko kaze da se moramo strpit bar jos malo, samo volio bi tog istog da to kaze kad prozivi ovako nesto kao sto mi trenutni i bivsi radnici Diokija i Dine prozivljavamo iz dana u dan… To da te banka naziva kako ces podmirit dug i da se osjecas ko jebeni klosar zbog toga, ili kako ces familiji donjet pinku kruha na stol pa da vas onda cujem kako se jebeno osjecate u svojo kozi…
Prije ce vijest o tome kako je neki radnik digao opet ruku na sebe nego sto ce se ovo raspetljati, u to sam skoro pa siguran… Nemam vise rijeci na ovo sve skupa, ovo je tragicno da ne moze biti tragicnije…

1. DIOKI HOLDING AG 3.068.525 75,91%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./FILIPOVIĆ MARIJAN 155.100 3,84%
3. VABA D.D. BANKA VARAŽDIN/FILIPOVIĆ MARIJAN 25.528 0,63%
4. ČALIĆ PETAR 19.984 0,49% +4000
5. DELIĆ JELENA 17.900 0,44%
6. POŠTEK GORANA 16.922 0,42%
7. FILIPOVIĆ MARIJAN 13.281 0,33%
8. PIETRI ROK 12.844 0,32%
9. SIMČIĆ SILVANO 11.773 0,29%
10. MARJANOVIĆ DARIO 10.000 0,25% novi u top 10

New Report

Close