DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



http://www.rtl.hr/vijesti/novosti/648336/krku-prijeti-ekoloska-katastrofa/

Zašto te opasne kemikalije ne prodaju pa si nešto napokon i zarade?
Inače ako nastave tako mogli bi pomisliti da će eto nešto i početi raditi s tim opasnim kemikalijama!
NAPOKON!
[/quote]
Gospodine, uistinu dvojim o razboritosti vaše prosudbe.


Rekao bih da se u tisini trazi konacno rjesenje….

Tipična hrvatska priča – dok im poslodavac duguje 8 plaća, radnici u tišini čekaju konačno rješenje.Već skoro godinu i pol. I dalje dolaze na posao i onda se čude što političari ,investitori i uprava prave budale od njih. Samo tako i dalje jer što je više muljanja i laži, Dioki nam je miliji i draži!

Ma kakvo rješenje. Da je bilo volje odavno bi se rješilo. Kako ne shvaćate da se kupuje vrijeme i usklađuju papiri. Pa rekao sam Vam da je Leo maher za to.
Linić je glavni krivac za ovo stanje. Zašto ne proglase stečaj? U stečaju će lakše prodat firmu i imat zdravije temelje za nastavak rada, a neće imati i ovu sadašnju nesposobnu upravu.
To je jedino rješenje.
Ali budući da mi živimo u Hrvatskoj ova trakavica se može protezat još godinama i nikome ništa.
Ako i neki do sada uspješnih investitora uđe u firmu, ovo bi mu moglo sve do sada uspješno upropastit.
Rumenoviću, predsjedniku NO zašto ne pokreneš na sjednici NO nešto i staviš točku dnevnog reda br:1. smjena zamjenika člana Uprave Dolezila.
Rumenovići jeli te nije sram kao i Pavelića i Matića šetat se po firmi i glumit velike face.

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/u-hup-u-osnovana-udruga-za-energetiku-16223

Primjer da nismo svi isti u dragoj nam Hrvatskooj.
Da ja osobno imam neku firmu i neplačam radnicima njihove plaće, neplačam dobavljačima, Hepu struju, Ini plin itd., Linić bi odavno poslao sve moguće inspekcije, Hep bi mi isljučio struju i tako redom svi, a u Diokiji sve se može.
Ljudi moji pa to su nenormalni uvjeti za rad. Mnogi će reči pa dajte otkaze.
Ok, dajte zarađen novac i čaos.



Gospodine, uistinu dvojim o razboritosti vaše prosudbe.
[/quote]

U čemu je problem – ili te kemikalije uopće ne postoje ili se praviš bedast.
Daj nabroji 4-5 opasnih kemikalija!
[/quote]

Mogu ja prof.Sava
[/quote]

Može ali 6!

Oprostite ,trenutno volontiram pa nemogu,kad me isplate pošaljite upit pa budem nabrojio 6 komada samo sa mog postrojenja,,,..[emo_kuna][emo_kuna]


Oprostite ,trenutno volontiram pa nemogu,kad me isplate pošaljite upit pa budem nabrojio 6 komada samo sa mog postrojenja,,,..[emo_kuna][emo_kuna]

Hajde nabroji opasne tvari koje imaš u vlastitom stanu i s kojima se susrećeš i ti i obitelj svakodnevno – ma nemaš ti pojma!



Oprostite ,trenutno volontiram pa nemogu,kad me isplate pošaljite upit pa budem nabrojio 6 komada samo sa mog postrojenja,,,..[emo_kuna][emo_kuna]

Hajde nabroji opasne tvari koje imaš u vlastitom stanu i s kojima se susrećeš i ti i obitelj svakodnevno – ma nemaš ti pojma!
[/quote]

1.Blokiran račun u banci
2.Neplaćeni računi.
3.Kuća pod hipotekom
4.Stres
5.Zdravlje
Živo ti meni Sava u izobilju…[emo_kuna][emo_euro][emo_funta][emo_dolar]

Oplete li netko po bidu, ispod 13 je rupa do 10, ajmo obranit kotu ili je pušing.

Ako je Dina petrokemija profitabilna čermak će to kupiti sad il nikad a Žitnjak je kao sama lokacija vrijedna.Ipak se ovo kupuje za “1 kunu”…ne možeš drukačije u lijepoj našoj.A je bih opet da naši kupe za “kunu” nego rusi za “100”.Vidi primjer INA-e proda si za 505 mil eura a izgubio si višestruko (za male zemlje kao Hrvatska to je katastrofa).I zato mislim da je Čermak idealno rješenje ne bi treba nitko izgubit.Strpljen – spašen.

DAJ PET !!!


Oplete li netko po bidu, ispod 13 je rupa do 10, ajmo obranit kotu ili je pušing.

ma dajte vi bi branili.. ma da izađe loša vijest nebi obranili ni sa milijun kuna.. već smo bili na 10 pa šta da i opet malo zaronimo.. a ovo šta neki koji više nemaju živaca čekat prodaju par sto komada ne treba nikog zabrinjavati.. bar mene ne zabrinjava,,,

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close