DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas u regionalnom dnevniku g mihaljević iz dine investitora od petka nije ni spomenuo,znači sve je bila muljaža za javnost

RTL vijesti, pregovori u tijeku sa croduxom

Naravno da je sve to muljaža. Svaka čast onom vatrogascu koji je ljetos zabranio ulaz u upravnu zgradu,a Leo kao mrav se povukao. Da bi ostvario sva svoja prava, a navodno je uredno dalje nastavio dobivat plače, kao i još neki iz firme. Sjećam se skupa u predvorju zgrade kada je jedna osoba iznjela to u javnost, a Leo je odmah pozvao kod sebe i dalje tišina o tome.
Tko će provjerit transakcije odnosno nagrade i plače preko Kopun i Kopuna? Bilo bi zanimljivo vidjeti cifre i osobe.
Kako ima srca onaj Rumenović i Pavelić više se slikat po firmi i glumit velike tzv. spasioce radnika. SRAM IH BILO.

u top 10 nema promjene
sve mi se cini da netko deponira dionice po skrbnickim racunima ispod top 10

U moru brojnih spletki, laži i razno-raznih nebuloza i intriga, kada je sve crno za nas 310 nimalo sretnih ljudi, bivših radnika Dioki-ja priopćiti ću vam jednu barem donekle ugodnu vijest….

Za 310 otpuštenih radnika Dioki-ja, koji su se u siječnju prijavili na Hrvatski zavod za zapošljavanje u Zagrebu, danas je na tekući račun sjela naknada za nezaposlene, odnosno ne baš preveliki iznos zaštićenog osobnog primanja, koji će im barem malo ublažiti muke nedostatka bilo kakvih primanja poslijednjih mjeseci.

Pozdrav ljudini i mom velikom prijatelju Lastanu…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


u top 10 nema promjene
sve mi se cini da netko deponira dionice po skrbnickim racunima ispod top 10

apsolutno identična priča bila je na Ingri dok je bila na 14-15 kn…a i na Validusu….mislim da ne trebam dodatno obrazlagati?

moji poruke nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

Linić……

…..Potvrdio je kako je upoznat da je tvrtka Ivana Čermaka krenula u pregovore s upravom Diokija, ali i dodao da, dok ne dobije jasne poruke kako će se definirati odnosi, ulazak kapital koji je potreban za pokretanje poslovanja, ne može pričati o detaljima……

Ima podrsku svih… past ce dogovor 100%:

Čermak bi opet u Dioki, ali i Dinu

Nadam se da će se uspit dogovorit da ova trakavica napokon završi … Više mi se i ne čitaju sve te objave.. sve sama nagađanja…

idući tjedan će bit bolje...

A što misli pokrenut proizvodnju? Može samo proizvodnju na Dini, u Zagrebu teško.
Koliko mi je poznato navedeni investitor ljetos je već dubinski snimao firmu,tako su nam bar sindikati i uprava prezentirali, te je odustao. Zanimljivo kako sad je opet zainteresiran za nešto za što je procjenio da nema perspektivu.

Linić sada kaže da nema novaca za radnike, a kako je dao jamstvo Caliskanu i obvezao se da će Hep otkupiti zemljište, te od toga novca rješiti banku, zaostale plaće i otpremnine radnicima i ostatak preusmjerit u proizvodnju.
Pa kad se vlada ne drži toga, pa kome više vjerovat.

dobro a kad će lovica mojih 7 plaća i 55 posto otpremnine


RTL vijesti, pregovori u tijeku sa croduxom

opet pregovori, ovo je tragikomično! ni potpisan ugovor ne znači ništa (Caliskan),a kamo li pregovori….da ne spominjemo pregovore pred par dana s nekim fantomskim ulagačem iz zapadne europe koji je nakon toga jednostavno nestao…
a i čermak je već bio na pregovorima pa je odustao jer mu nije bilo isplativo, dakle o čemu opet i opet pričamo!?!?!
ovdje se samo laže i maže sve u šesnaest [emo_palacd]

New Report

Close