DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sve manje priče o stečaju a sve više o potencijalnim kupcima.

Slažem se – uz ogradu da je Bago sinoć iznio stav koji je vjerojatno i stav politike.
Prste dalje – za to imamo rješenje!



Sve manje priče o stečaju a sve više o potencijalnim kupcima.

Slažem se – uz ogradu da je Bago sinoć iznio stav koji je vjerojatno i stav politike.
Prste dalje – za to imamo rješenje!
[/quote]
Pao sam u depresiu kad sam čuo po ko zna koji put takav novinarski stav…[emo_kuna]

samo vjerujte priči biti će to da neće biti ništa do daljnjega

jel se zna dal je počeo ili je već završio sastanak s čermakom

i zar još ništa

meni se situacija sa Diokjem čini ovako:
Čermak ga uskoro preuzima,prebija dugove tako da postaje večinski vasnik.
Država (Hep) prebija dug u dionicama i postaje vlasnik četvrtine.
Ježić će biti isplaćen u lovi ili dionicama a sada, može preuzeti neku savjetodavnu ulogu ili ograničeno polje djelovanja iza kulisa no kasnije i on nakon purgatorija može ponovo zaigrati…
…u svakom slučaju Čermak je postao prvi igrač u naftnom i plinskom biznisu u Hr pa i šire o kojem Linić govori u jučerašnjem intervjuu J.L., on je čovjek od povjerenja vlade ali i potencijalni medijator između zapadnog,ruskog i arapskog kapitala-to je čovjek vrijedan zlata

očigledno su pozitivni rezultati jer se još šuti o svemu po iskustvu znam da prvo losi rezultati dođu na vidjelo

Nemojmo se zavaravat da je stvar gotova, to slušamo godinu i pol dana bar mi radnici.
Što se dogodilo, ništa, i dalje smo prevareni i oštećeni. Kada misle isplatiti zaostale plaće?
Kako stvari stoje tata Linić će već smislit neki zakon kako radnici uopće ne bi imali pravo na njih.
Gospodo draga pa mi živimo u Hrvatskoj, zemlji kriminala ( izgleda da je to legalno ).
Da se nešto misli napravit, prvo bi smjenili ovu nesposobnu i neozbiljnu Upravu i postavili ozbiljne ljude koji znaju posao i hoće raditi.

Još jedna stvar, rok za isplatu plaća i djela otpremnine istiće 15.02.2013. god., tako smo morali potpisati Ugovor.
Molim nekoga tko zna, ukoliko ne ispoštuju rok, koje su nam mogućnosti, mislim za naplati?


Nemojmo se zavaravat da je stvar gotova, to slušamo godinu i pol dana bar mi radnici.
Što se dogodilo, ništa, i dalje smo prevareni i oštećeni. Kada misle isplatiti zaostale plaće?
Kako stvari stoje tata Linić će već smislit neki zakon kako radnici uopće ne bi imali pravo na njih.
Gospodo draga pa mi živimo u Hrvatskoj, zemlji kriminala ( izgleda da je to legalno ).
Da se nešto misli napravit, prvo bi smjenili ovu nesposobnu i neozbiljnu Upravu i postavili ozbiljne ljude koji znaju posao i hoće raditi.

Ne znam kakav optimist (ili naivac)čovjek treba biti da više vjeruje u ove bajke o “skorom rješenju”. Vlada se pokazala kao upravo tragično nesposobna za bilo što, uprava se ponaša kao da dug prema radnicima nije neki problem (vjerojatno im je to zadnja briga, možete misliti kako se boje da će zbog toga netko od njih odgovarati) i jednostavno ignoriraju taj “problem”. Vlasnik se cijelo vrijeme ponaša kao da ga se sve ovo ne tiče, sindikati su ispucali sve svoje blefove i ne znam tko ih više uzima za ozbiljno a radnici se i nakon 15 mjeseci nadaju da će se nešto riješiti. Kako da ne. U zemlji u kojoj ministar gospodarstva baljezga i hvali poslodavce jer “hrane svoje radnike” naravno ne postoji ministar koji će reći “ne može vatrogasac dolaziti na posao 7 mjeseci i da za to ne bude plaćen ni kune” kao što je u Dini. Kakva je to država, kakva je to vlada, kakvi su to sindikati , kakvi su to zakoni koji to dopuštaju? A svima su puna usta pravde, zakona i ostalih velikih riječi. A šta će biti kad dođe 15.2. rok da vam se isplate plaće i otpremnine? Neće se dogoditi ništa, jedino vam možda udijele kakvu novu laž o skorom rješenju.

Kakav sastanak sta trabunjate?Ako ne ovaj tjedan onda iduči petak ili utorak mozda cetvrtak

Glavna vijest dana,nasukale se ribe u Puli na svim tv-ima.Zato jer ljudi Dine i Diokia i tko zna koliko ljudi u Hrvatskoj radi a ne prima plače nista ali bas nista!Oprosti Keca ako cu biti bezobrazan ali s tim papirom mozes obrisati g…..imali smo kolektivni ugovor-kršio se,imamo vladu koja je uvela zakon o neisplati plača kao kazneno djelo-nista!Nece se desit nista do 15.02.kao niti u ovih godinu i pol agonije,kad sam pricao preko ljeta jos ajmo proglasit stecaj nitko nije niti htio cuti za to….

New Report

Close