DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/201344/Default.aspx

zanimljiv članak koji se tiće Diokija.


dakle Čermak kupuje Dioki i ulazi u LNG.
Dobro zdravlje vam želim Generale!
Renesansa počinje!

Čini mi se da sam već nakon završetka haškog suđenja naveo mogućnost jačeg angažiranja generala u energetici.
Ostvarilo se upravo tako.
Obziromda je OMV i HAAB lice i naličje iste priče čermaku neće biti problem Hypo, a možda je već i kod kupovine OMV-a to riješeno.
A bez Krka i terminala ni Čermak neće spavati mirno – terminal ga definitivno pretvara u globalnog igrača.

A ovi francuzi ( Total i Adria LNG ) VAPE ZA ULAGANJIMA U ENERGETIKU.
A Totalo ima ugovor s amerima za izvoz LNG-a!!!

ja bi ipak htio čuti ponovo g mihaljevića da razjasni ono što je izgovorio u petak javno pred kamerama

Neće Linić pustit Ruse ak se misli zaduzit u USA

4. čermaka malo ima, malo nema, ali on je navodno platio 100 milja EUR za OMV pa na njega možemo zaboraviti

[emo_palacd]


Čermak kupuje oko 1.1 milijardu kuna duga … dakako da dioki vrijedi više ali samo uz dobra gospodara … nemojmo zaboraviti da je dioki grupa imala prihode između 400-500 mil eura …. sad zamisli na taj promet profit… ima ds ti se oči zacaklu…

DAJ PET !!!

Dioki poprima sve više politicko pitanje i to na svjetskoj razini mislim na pogodovanju USA-Rusija…a radnici su taoci tog prepucavanja
a opet mislim da iza Cermaka stoji Gazprom


Predrag je doveo totalno neozbiljnu ekipu, oni veze nemaju s Gazpromom, to su Ježićevi švercerski pajdaši, internetska stranica im je nikakva kao i kod Čališkana:
http://www.cassona.de/en/stock-exchange.html

baš sam iznenađen, tko bi to očekivao…



receno je ovako Cermak vrši dubinsko snimanje DINE I DIOKIJA i moglo bi uskoro doc do preuzimanja
a banke ce teretit Ježica
NOVA tv vijesti u 19:15h

ZANIMLJIVO , HOĆU REĆI SMIJEŠNO , TIM VIŠE ŠTO SU U ZADNJE VRIJEME ČESTO VIĐENI ZAJEDNO !!!
[/quote]
Može biti da su “prijateljski savjeti” … tvoje vrijeme … GAME OVER

DAJ PET !!!

evo jedan zanimljiv clanak
23.9.2012.
No, ako se uzme u obzir sve jača prisutnost Gazproma na hrvatskom tržištu, a što bi moglo kulminirati možebitnim preuzimanjem OMV-ove maloprodaje u Hrvatskoj i BiH te ulaskom naše zemlje u glavni tok Južnog toka, jasno je da bi u narednih godina Gazprom mogao postati i jedna od najvećih, najuspješnijih i najprofitabilnijih tvrtki u Hrvatskoj. Da se Gazprom ozbiljno sprema za ekspanziju u Hrvatskoj, pokazuje i činjenica da je dosadašnji zamjenik ruskog Veleposlanika u Hrvatskoj Boris Medvjedev najavio da uskoro preuzima čelnu poziciju Gazproma u našoj zemlji.

Gazprom bi mogao postati jedna od najprofitabilnijih tvrtki u RH


u ovom se clanku vidi da je Gazprom htio kupit OMV benzinske


ovdje je jedino izvjesno da svi lažu i muljaju!
1.caliskan bi trebao biti van igre, ali je li doista van DINE dok sud ne donese takvu odluku?
2.sindikat je navodno doveo neku firmu iz nizozemske, ali potom nigdje više ni slova….
3.gazprom se spomenulo, ali odmah i demantiralo…
4. čermaka malo ima, malo nema, ali on je navodno platio 100 milja EUR za OMV pa na njega možemo zaboraviti
5. još kad se sjetim onih švicaraca, azerbejđanaca itd. koji su tobože preuzimali DIOKI i DINU ne znam više je li smiješno ili tragično?!?
[emo_palacd]

Slažem se, od silnih muljaža ovdje se više ne zna što je laž, a što istina [emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

evo jedan zanimljiv clanak
23.9.2012.
No, ako se uzme u obzir sve jača prisutnost Gazproma na hrvatskom tržištu, a što bi moglo kulminirati možebitnim preuzimanjem OMV-ove maloprodaje u Hrvatskoj i BiH te ulaskom naše zemlje u glavni tok Južnog toka, jasno je da bi u narednih godina Gazprom mogao postati i jedna od najvećih, najuspješnijih i najprofitabilnijih tvrtki u Hrvatskoj. Da se Gazprom ozbiljno sprema za ekspanziju u Hrvatskoj, pokazuje i činjenica da je dosadašnji zamjenik ruskog Veleposlanika u Hrvatskoj Boris Medvjedev najavio da uskoro preuzima čelnu poziciju Gazproma u našoj zemlji.
http://www.poslovni.hr/vijesti/gazprom-bi-mogao-postati-jedna-od-najprofitabilnijih-tvrtki-u-rh-216627 [poslovni.hr]
u ovom se clanku vidi da je Gazprom htio kupit OMV benzinske

Sve manje priče o stečaju a sve više o potencijalnim kupcima.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close