DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

po meni država bi morala postati 51 postotni,večinski vlasnik DIOKIA kao i LNG terminala,a znamo da veliki dug prema državi postoji samo što treba otkupiti još jedan dio,drugi dio bi mogla otkupiti korporacija,zapadna ili istočna koja će osigurati posao i profit.država mora opet postati poduzetnik i vlasnik imovine strateški najvažnijih industrija-inače ovdje će zavladati ropski konobarski duh koji će narodu potpuno uništiti moral.

I dalje muk i tišina….izgleda da su opet bile prazne priče o stranim ulagačima [emo_mrgud]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

na DIOKIJU će se ipak pokazati,nadam se da smo narod koji je u stanju ovladati svojom sudbinom a ne biti samo slučaj.


po meni država bi morala postati 51 postotni,večinski vlasnik DIOKIA kao i LNG terminala,a znamo da veliki dug prema državi postoji samo što treba otkupiti još jedan dio,drugi dio bi mogla otkupiti korporacija,zapadna ili istočna koja će osigurati posao i profit.država mora opet postati poduzetnik i vlasnik imovine strateški najvažnijih industrija-inače ovdje će zavladati ropski konobarski duh koji će narodu potpuno uništiti moral.

Ja mislim da bi ovako bilo najbolje
LNG terminal je srednjoevropski projekt tako da otkup zemljišta i samo izgradnju trebaju obaviti distributeri INA,MOL,GEOPLIN…..a i dobavljači katar
Ježićevi 75% trebalo bi otkupiti tako da HEP uzme 25 %(na osnovi duga ) a strateški investitor 51 %

DAJ PET !!!

Insider
Malo je onih, koji znaju što je PIC09
To ipak garantira neki položaj.
Neće ti doć Sava, pa šarafit po njemu.

PIC i PRC kolega…

imam ti ja dobar lijek za grloooo
ali moraš grljaaaaaaaat

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


I dalje muk i tišina….izgleda da su opet bile prazne priče o stranim ulagačima [emo_mrgud]
da kad će g mihaljević reći nešto o nastavku pregovora od petka


I dalje muk i tišina….izgleda da su opet bile prazne priče o stranim ulagačima [emo_mrgud]

Tek smo na slovu Č!
Pa imaš Čermaka i Čaliskan – oni su I DALJE unutra!
Ja još nisam pročitao da je netko odustao a javljaju se i novi kao npr Gazprom.

Iza Č dolazi D(ow)!
Daleko je to od rusa……

Strpljenja po mom misljenju će gasprom sve u paketu kupiti

Kupio bi to Gazprom odavno. Novaca imaju.
Nekome baš i nije stalo, da Rusi imaju luku u srcu Evrope.
Netko je već spominjao geostrateške aspekte.
Taj zna.
Ostali nas, za to vrijeme, malo p-caju.


Strpljenja po mom misljenju će gasprom sve u paketu kupiti

da mi je vidjeti tko ima tolika bolas da to proda rusima[emo_zloban]

Cermak ce preuzet Dinu i Dioki
sad je receno na NOVOJ tv
na vijestima
banke nece teretit za dug DINE I DIOKI nego ce teretit ROberta Ježica

New Report

Close