DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Neka samo netko potvrdi Malićev tekst, bit će trke, a ako nije samo Gazprom, nego njih više, bojim se i pomislit bit izvan vlasništva. Ovo smo čekali mjesecima.

samo ti vjeruj maliću i indexu, ostat ćeš i bez gaća i bez hlača na DIOKI-u kad shvatiš da je ovo bila samo još jedna priča za naivne dok se ekipa ne iskipa [emo_palacd]
[/quote]

Ma ti si veliki stručnjak, i optužuješ Malića da piše naručene tekstove i da je dio nekakve ekipe. Zaboravio si na novi zakon, nađu te preko IP-a i tuže za klevetu, moglo bi te to koštat mnogo.


Benito
Netko je platio struju, ili plin, kretanjima na burzi.
Svaka mu čast.
Takvi, ne ugrožavaju sistem.
Oni ga oplemenjuju, svojom skromnom prosudbom.
Ne zamjeram ja, njima.
Oni se bore, kao i ja.
Možda ću, i ja biti takav.
Postoje oni, koji generiraju tuđu nevolju, radi svog probitka.
To je ono, što ne prihvaćam.

Evo stotka od mene.


Bit će Skupština a ja ću tražiti da 1. točka dnevnog reda budu tajni ili ortački Ugovori o privatizaciji Diokija!
Da se ne bi dogodilo da se ne utvrdi tko je ustvari to vladajuće društvo Dioki Holding AG i da se ne utvrdi odgovornost vladajuće društva prema Zakonu o trgovačkim društvima.

Ajde da me i neki tvoj post oraspolozi. Kada je planirana skupstina?

[/quote]

Trebala je davno biti!

PREDMET: Prijava nastanka obveze objavljivanja ponude za preuzimanje

….U provedenom postupku Agencija je izvršila uvid u podatke iz depozitorija SKDD te je utvrdila da je društvo Dioki Holding AG Zug Švicarska predmetnih 25% odnosno 1010516 dionica društva steklo prije 26. lipnja 2006. godine kada su predmetne dionice preknjižene s računa prenositelja na račun stjecatelja ……

koliko ja vidim, ništa ovdje od gazproma niti onih holanđana, sve su to priče za malu djecu koje su nekima dobro došle da se iskrcaju iznad 14 kn i sad sljedi novo čekanje “godota” [emo_palacd]
ovdje kao da se čeka da svi radnici izlude i daju otkaze pa da se u miru i tišini raspodijele ostaci DIOKI-eve imovine

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!

Zakonitost, nije bila upitna, nikada.
Inače, razgovarali bi drugačije.
Ima oslonaca u zakonu, za one, koji ih traže.
Postoje, neki drugi zakoni.


koliko ja vidim, ništa ovdje od gazproma niti onih holanđana, sve su to priče za malu djecu koje su nekima dobro došle da se iskrcaju iznad 14 kn i sad sljedi novo čekanje "godota" [emo_palacd]
ovdje kao da se čeka da svi radnici izlude i daju otkaze pa da se u miru i tišini raspodijele ostaci DIOKI-eve imovine

A što si očekivao, da se sve obavi u 24 sata, rekli su da se dogovori sa novim investitorom događaju ovaj tjedan.
A cijena samo kunu veća nego je bila prije objave zainteresiranosti, valjda ta kuna vrijedi ovih mogućnosti.

ja bih prije rekao da je Linić ORGANSKI vezan uz Dinu a ta riječ JE PUNO DUBLJA nego tehnički i ekonomski i isključuje prijateljstva jer Ježić je definitivno ispao iz priče-nitko razuman ne bi mu dao novu priliku. Linić i vlada, kada budu imali najbolje riješenje za Dioki i Dinu- oni će ga dati i biti će to velik podstrijek za privredu i hrvatsko društvo u cjelini.


Ma ti si veliki stručnjak, i optužuješ Malića da piše naručene tekstove i da je dio nekakve ekipe.

ne kažem ja da je malić ili index pisao naručen članak da se netko iskipa, nego da je ekipi taj članak dobro došao da rasprodaju sve što su kupovali dok je cijena bilo nisko (10-11 kn)… činjenica je da nikakvih dokaza o ulasku gazproma i dalje nema, a da je i sindikat DIOKI-a rekao da o gazpromu nema pojma…a ti slobodno i dalje vjeruj u to i kupuj [emo_plazi]

znači ni dalje se ne zna ništa o tim fantomskim ulagačima koji su navodno bili i otišli?! ovo sve skupa ne da je neozbiljno nego nemam riječi [emo_naivan]

je li bilo kakvih promjena u top10 zadnjih 7 dana?
hvala

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!



koliko ja vidim, ništa ovdje od gazproma niti onih holanđana, sve su to priče za malu djecu koje su nekima dobro došle da se iskrcaju iznad 14 kn i sad sljedi novo čekanje "godota" [emo_palacd]
ovdje kao da se čeka da svi radnici izlude i daju otkaze pa da se u miru i tišini raspodijele ostaci DIOKI-eve imovine

A što si očekivao, da se sve obavi u 24 sata, rekli su da se dogovori sa novim investitorom događaju ovaj tjedan.

A cijena samo kunu veća nego je bila prije objave zainteresiranosti, valjda ta kuna vrijedi ovih mogućnosti.
[/quote]

Da li išta znalo za Čermakvu kupovinu OMV benzinskih crpki??????



Neka samo netko potvrdi Malićev tekst, bit će trke, a ako nije samo Gazprom, nego njih više, bojim se i pomislit bit izvan vlasništva. Ovo smo čekali mjesecima.

samo ti vjeruj maliću i indexu, ostat ćeš i bez gaća i bez hlača na DIOKI-u kad shvatiš da je ovo bila samo još jedna priča za naivne dok se ekipa ne iskipa [emo_palacd]
[/quote]

a koja to ekipa??

idući tjedan će bit bolje...

New Report

Close