DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Malo me strah to reći (imam troje djece za otškolovati), ali jedino to naš državni odvjetnik, ne vidi.

Turci su farsa.
Sad je to očito.
Čekam još samo uvaženog suca, da to prizna.
I on, je ograničen zakonima, koji su pisani i usvajani, u tu svrhu.
Čak je i postavljen na tu poziciju, od istih, koji su to kreirali.
Ne sumnjam, u njegovu dobru namjeru, ali nije ni on, superman.
Popio sam, pa se previše izlažem.
Nije mi to potrebno.
Na burzi sam, i očekujem prvi prihod, nakon 4 mjeseca.
Uraaaaaaaaaa

Nisam nikad nastojao naglašavati svoj doprinos, svemu tome.
Ali, da ja, kao i mnogi drugi, nismo ratvali na položajima, gdje su padale granate, ovo sve, ne bi bilo moguće.
Nije mi žao.
To nisam radio zbog njih.
Znate, o kome pričam.
Ali sam ja, ostao bez posla (kao i mnogi drugi), zbog njih, i njihove lakomosti.

Da me neko, ne bi krivo shvatio.
Ne volim, niti jednu političku opciju.
Ne bavim se time.
Političari su se naplatili, ovisno o situaciji u kojoj su bili.
Meni se to gadi.

http://www.vecernji.hr/biznis/fina-deblokadom-racuna-tvrtke-dioki-zaustavila-ovrhu-clanak-503777
http://www.seebiz.eu/fina-deblokadom-racuna-diokija-zaustavila-ovrhu/ar-55712/

sve se novine raspisale o deblokadi racuna…a dionica ni mic

Jeli ovaj filipović marijan šta je u top 10 ovaj isti šta je dobio nagradu za ponos hrvatske ??

idući tjedan će bit bolje...

Nagodbeno vijeće u predstečajnoj nagodbi za Dioki naložilo je Fini da na 45 dana zastane s postupcima ovrhe i osiguranja koji su pokrenuti nad Diokijem te dopusti raspolaganje novčanim sredstvima na njegovim računima, objavili su iz Diokija, iz kojega su potvrdili da su računi tvrtke deblokirani.

U obrazloženju rješenja koje je Dioki objavio na Zagrebačkoj burzi navodi se da je Dioki u zahtjevu za izdavanje privremene mjere od 23. siječnja naveo da zapošljava 130 djelatnika te da bi daljnja blokada računa onemogućila pokretanje proizvodnje polistirena, za što je Dioki zaprimio pismo namjere Crodux Plina, a u tijeku je i izrada revizorskog izvješća. Nagodbeno vijeće je utvrdilo da bi daljnjim provođenjem ovrhe nastala nenadoknadiva šteta za Dioki, radnike i vjerovnike.

da dobio je nagradu

Sava.

U potpunosti se slažem s tobom.

Mi cijelu prošlu godinu slušamo da nema investicija, da nam industrijska proizvodnja pada. Čačić se kune da će sve srediti, a sad vidimo da je Dioki već imao sredstva da sam pokrene proizvodnju.

Na kraju krajeva i od Europskih fondova su mogli dobiti bespovratna sredstva za izgradnju koječega na plin, kao i povećanje energetske učinkovitosti.

Jeftiniji plin daje jeftiniji krajnji proizvod, a na kraju sve naše firme koji koriste proizvode DIOKIJA koji su jeftini, a onda i konkurentniji.

INA I DIOKI jer su ostavljeni na cjedilu košta nas pada industrijske proizvodnje od 7-8 posto.

Sada se postavlja kome je bilo u interesu da se ne pokrene proizvodnja u DIOKI-ju.

lp[emo_cool]

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]


Sava.

U potpunosti se slažem s tobom.

Mi cijelu prošlu godinu slušamo da nema investicija, da nam industrijska proizvodnja pada. Čačić se kune da će sve srediti, a sad vidimo da je Dioki već imao sredstva da sam pokrene proizvodnju.

Na kraju krajeva i od Europskih fondova su mogli dobiti bespovratna sredstva za izgradnju koječega na plin, kao i povećanje energetske učinkovitosti.

Jeftiniji plin daje jeftiniji krajnji proizvod, a na kraju sve naše firme koji koriste proizvode DIOKIJA koji su jeftini, a onda i konkurentniji.

INA I DIOKI jer su ostavljeni na cjedilu košta nas pada industrijske proizvodnje od 7-8 posto.

Sada se postavlja kome je bilo u interesu da se ne pokrene proizvodnja u DIOKI-ju.

lp[emo_cool]

to je pitanje koje vrijedi milijarde kunica[emo_novac]ko želi da izbaci R.J.a da on i njegova ekipa uleti![emo_zloban]

jel ovo bila neka dogovorena transakcija? [emo_smijeh]

idući tjedan će bit bolje...

al se jučer i danas peglaju živci,
ajoj, vidi ovog što nam sa dvije dionice ruši prosjek,
Čermak javi se!!! [emo_ooooo]

New Report

Close