DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BearG
sigurno si prodao jutros po 10,70kn…pa si razocaran na ovakve optimisticne vijesti…ili si mislio da ce ispod 10kn pa da se ubaciš u trejd

Kupnja zemljišta glavni je uvjet koji je postavio Caliskan za ulazak u vlasničku strukturu Dine i pokretanje poslovanja.
Vaš link …
Zemljište kupljeno nije, Caliscan nije dužan pokrenuti proizvodnju, ako su mediji ovo vjerodostojno napisali. Istovremeno sindikat tjera Caliscan, ne znam odakle im ovlati?
Država preko HEP-a odugovlači sa kupnjom zemljišta tj. želi ga kupiti za 24 milijuna eura , a svojevremeno je RJ od Končara za njega tražio 80 milijuna eura?!
Ameri bi se mogli uključiti u LNG projekt najvjerojatnije preko Katara, ali kada, negdje sam našao podatak da se Katarani očekuju u svibnju?!

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

skroz mi onih 35 milja dionica u glavi

kakve mi mali dionicari imamo koristi od lng-a, investitora u Dinu, Rusa, Amera…ako nista od toga vise ne ce biti nase?

Svaki investitor ce doslovno otrgnuti dio Dioki grupe, a mi cemo ostatke ostataka podijeliti na 35 milja dijelova. Pa to bi i s kompletnim Diokijem bila katastrofa za nas male dionicare.

Kad se sjetim kako smo u Linica gledali kao u spasitelja, a ispada da je Cacic bio puno posteniji.

Dina ce se spasiti s novim investitorom, iskreno mi je drago zbog radnika i nadam se da ce proizvodnja sto prije krenuti, ali ne razumijem male dionicare i cemu se oni vesele.
Planom restrukturiranja mi mali dionicari smo prevareni.

I sto da radim sada s ovim dionicama? Da cekam na 13 i uvalim ih nekome tko nije procitao plan predstecajne nagodbe i ne razumije sto se dogadja?

Hebem ti, a poceo kupovati ovo sra… na 37 kn…

a nista, cekat cu…mozda se neko cudo dogodi

Dioki dobio povjerenika, pa sad može odraditi posao za Čermaka


[emo_palacg]

branaa
Čestitam.
Vi shvaćate.
Ekipa je udružena, i rade sve smišljeno u uvijetima kad svi žele okušati sreću.
Što je kriza veća, ljudi se okreću ruletu.
Oni to znaju, pa ga i vrte.

branaa
tih 35 mil dionica nece ni vidjet ZSE ako se bude ikad trgovalo sa njima bit ce dogovorena prodaja tj kupnja


Večer…
Moram vam svima reći da ste u velikoj zabludi….
Toliko od mene…

S obziro da postoje pesimisti i optimisti, ne mogu svi biti u velikoj zabludi 🙂 moras pojasniti svoje misljenje

Dioki dobio povjerenika, pa sad može odraditi posao za Čermaka

Dioki dobio povjerenika, pa sad može odraditi posao za Čermaka


Evo dobili smi i Super Mladena. Tri velike predstecajne nagodbe u isto vrijeme.
Koliki kapacitet ima taj covjek, mora da je SDP-ovac ili HNS-ovac.

sduvnja1, 29.01.2013. u 05:53
Mladenu Janiški je to treći veliki predmet u kojem je povjerenik. Prvo je to postao u postupku predstečajne nagodbe Dalekovoda otvorenom krajem 2012., pa u Dini početkom 2013., i sad u u Diokju.


Dioki dobio povjerenika, pa sad može odraditi posao za Čermaka


Evo dobili smi i Super Mladena. Tri velike predstecajne nagodbe u isto vrijeme.
Koliki kapacitet ima taj covjek, mora da je SDP-ovac ili HNS-ovac.

Anonimno, 29.01.2013. u 07:35
Mladenu Janiški je to treći veliki predmet u kojem je povjerenik. Prvo je to postao u postupku predstečajne nagodbe Dalekovoda otvorenom krajem 2012., pa u Dini početkom 2013., i sad u u Diokju.

[/quote]

Slažem se, mi stvarno imamo super ljudi koji mogu voditi tolike nagodbe.. Al to nije niš kad se pokrenu sve nagodbe vodit će ih bar 50 .. ko zna možda sve zbrka pa dalekovod završi u vlasništvu dioka.. 🙂

idući tjedan će bit bolje...

Joka je u pravu, ove dionice neće na zse, a kome će bit u interesu da bude vlasnik pokupit će i ove dok su ovako povoljne

Sindikat Dine se prijetio kaznenim prijavama zbog neisplata plaća [emo_ooooo], pa ukoliko se ne dobije bar jedna plaća (isto kao i nijedna) pokrenuti će stečaj[emo_naivan], pa kad će više prijeći sa riječi na djela?? Prije bi čovjek zaključio da su glumci bez posla, pa se vole svako malo medijski eksponirati[emo_namigusa]možda dobiju honorarni posao u kakvoj sapunici, kao što je i ova oko Dine i Diokija!!!

New Report

Close