DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Koliko histerije na ovoj dionici, a svi na kupnji, već sutra može krenuti druga priča i skidanje s aska koliko god ima.

može isto tako doći info da turci nisu uplatili i da DIOKI ide u stečaj pa da krene masovna kanonada po kupnji dokle god bude kupnje

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Kao da su oni jedino rješenje, mogu oni, a mogu i drugi.

Ako sutra ne bude plaće, biti će u utorak (ne znam koji dan, mjesec i godina) ili možda ipak u sljedeći petak..deja vu !! Postoji i mogućnost da pri po ne znam kojem napuštanju pogona Dine, maškare preuzmu i zauzmu upravu i maškaraju se u Turke, nitko neće primjetiti razliku…[emo_cool]

Zanimljiv je ovaj g. mihaljevic . Kaze da ce sindikati raskinut ugovor sa caliskanom ako sutra ne budu place !!..sindikati ??. I da postoji drugi investitor koji je odmah spreman sve platit i pokrenut proizvodnju ali ne navodi ime !!…opak pritisak 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Niti će radnici Dine napustiti pogone niti će sindikati raskinuti ugovor.
Gospodo radnici dal vi još vjerujete sindikatima?
Ako su kao ovi u Zg daleko ćete, oni su sami sebi svrha – Rumenović i Pavelić.
16.02.2013. god. organizirat ćemo se u stožar ( bez sindikata ) i održat konferenciju za novinare, a onda očekujemo od mjerodavnih institucija da reagiraju.


16.02.2013. god. organizirat ćemo se u stožar ( bez sindikata ) i održat konferenciju za novinare,

“već” 16.02.? pa kud vam se žuri, najbolje da pričekate jesen kad bude ugodno toplo….



16.02.2013. god. organizirat ćemo se u stožar ( bez sindikata ) i održat konferenciju za novinare,

"već" 16.02.? pa kud vam se žuri, najbolje da pričekate jesen kad bude ugodno toplo….
[/quote]

Možda se tebi ne žuri, ali meni 7 plaća nedostaje. Da smo još prošle godine u studenom krenuli bilo bi kasno.
Ovakovim radom naše Uprave, proći će i ova jesen i još mnogo njih, a proizvodnje ni od kuda.
Ako se želi nešto napraviti hitno treba smjeniti Dolezila i dovesti osobu koja će pokrenuti proizvodnju i zna voditi firmu.




16.02.2013. god. organizirat ćemo se u stožar ( bez sindikata ) i održat konferenciju za novinare,

"već" 16.02.? pa kud vam se žuri, najbolje da pričekate jesen kad bude ugodno toplo….
[/quote]

Možda se tebi ne žuri, ali meni 7 plaća nedostaje. Da smo još prošle godine u studenom krenuli bilo bi kasno.
Ovakovim radom naše Uprave, proći će i ova jesen i još mnogo njih, a proizvodnje ni od kuda.
Ako se želi nešto napraviti hitno treba smjeniti Dolezila i dovesti osobu koja će pokrenuti proizvodnju i zna voditi firmu.

[/quote]

meni se čini da tu ništa ne funkcionira ni uprava ni sindikat a ma baš ništa!! šta se ne može isto tako toj upravi dat neki rok da nešto napravi.. ako ne napravi ,smjenit ju a ne da 2 godine firmu vodi nesposobna uprava!!

idući tjedan će bit bolje...

European Commission

Press release

Brussels, 24 January 2013

EU launches clean fuel strategy

LNG: Liquefied natural gas is also used for trucks, but there are only 38 filling stations in the EU. The Commission is proposing that by 2020, refuelling stations are installed every 400 km along the roads of the Trans European Core Network.

http://europa.eu/rapid/press-release_IP-13-40_en.htm



mogli bi čak dobit i zateznu kamatu[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

I dionice u stečaju po 0 kuna , bezvrijedni papir.
[/quote]

Ne znam, ali meni ovo nekako miriše na uzlet preko 15 kuna danas, čeka se samo vijest da su Turci uplatili, a to može svakog trena.

Zanimljivo je da u top 10 nema promjena nakon šta je u ponediljak protrgovano sa 70 tisuća dionica.. Jeli moguće da se sve to okrene na trejdanju?

idući tjedan će bit bolje...

Cijenjenim kolegama u Dioki-ju javljam tužnu vijest da nas je napustio još jedan od naših kolega, naime preminuo je naš kolega, Darko E. poslovođa održavanja na EPS-u.
RIP

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

New Report

Close