DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svima je sad jasno da smo mi radnici izigrani i da nikada nećemo dobiti svoja potraživanja. Puno puta se pitam a i sada gdje je USKOK I Državno odvjetništvo.
Dolezilu gdje su ti rezultati, sve što si vodio upropastio si i ništa ti se ne događa. Do kada će Vas sve Linić pokrivati.
Dali spašavaš svoju glavu radi Adriaoila,na uštrb svih nas radnika, jer sa talijanima nema šale.
Da je pravna država takvi bi bili sada u zatvoru, a radnici umjesto na burzi, radili bi i gradili ovu državu.

ZAGREB » Zlatko Komadina (SDP) jučer je na aktualnom satu Sabora pitao za zaostale plaće radnika Dine Petrokemije. Zamjenica ministra gospodarstva Tamara Obradović Mazal odgovorila mu je da je sada »lopta na terenu turskog investitora jer on do kraja ovog mjeseca mora proći kroz žicu pogona i stisnuti …

Ping-Pong-pong-Ping



16.02 u 8 ujutro blokada računa DIOKI d.d. ako ne sjedne lova radnicima!
JA SIGURNO IDEM U FINU S PAPIRIMA I JA ĆU BLOKIRAT RAĆUN DIOKIJA PA KAD NEŠTO SJEDNI SJEST ĆE I MENI A I SVAKOM TKO ODE U FINU
Dok traje postupak predstečajne nagodbe, računi su deblokirani i nema ovrha. Ako propadne nagodba, slijedi stečaj s likvidacijom, a tada slijede isplate po zakonskom stečajnom redoslijedu. Ako nagodba uspije, slijede isplate prema dogovoru iz nagodbe, tako da nećeš dobiti ni lipe kroz ovrhe.
[/quote]

Pa mene ne zanima lova. Mene samo zanimaju kemikalije i da izrežem sve moguće vodove, rezervoare, kotlovnice itd.

Uglavnom kada završim s Dinom i Diokijem ostati će samo trava, a negdje ni to.

Preporučam Austrijancima i Vladi da tu isto naprave staklenike i uzgajaju pome. Bar će nešto zaraditi.

Boli mene i za dionice i za zemljište, ja misli naplatiti svoj trud i muku, a to što Vlada neće proizvodnju i dalje mulja je njezin problem.

lp

[emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut][emo_ljut] [b]MRAČNIJI NEGO ŠTO MOŽETE SANJATI[/b] [b]Nema više svjetla, u srcu je ostala samo tama[/b] [emo_bijesan][emo_bijesan][emo_bijesan]


http://www.energetika-net.com/u-fokusu/komentar-kratki-spoj/dolazak-gazproma-vraca-hrvatsku-na-energetsku-kartu-europe-16096

Slobodno ucrtajte veliki LNG terminal na kartu Hrvatske i zahvalimo toj odluci za nagli zaokret u Gazpromovoj politici prema HR!
Nikada ne bi Plinacro i Petrokemija potpisali takve dobre ugovore da Rusi nisu svjesni da je LNG definitivno na Omišlju i žele se uključiti u taj posao.
Ne mali nego VELIKI 10-15 milijardi m3 godišnje.
A vidim da su se i najeminentnije energetičari Šunjić, Zelić & comp NAPOKON uključili s istinom u priču o Plominu i uglju.

Sky lab
Iz tebe govori glas razuma.
Tako ga je, malo ostalo.
Odgovorio sam ti, ali me pobrisalo.
Kad bi barem, netko, to mogao i sa mojim dugovanjima 🙂
Neki to doživljavaju, kao šalu.
Stvarno je smiješno.
Kako ide, desit će se to, i njima.

Ako sutra ne bude isplacena jedna placa radnici napustaju pogone Dine, Prilog ce bit danas na regionalnom dnevniku u 16:00

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lucijan
to su trebali davno napravit da napuste pogone

…nadam se da ce ovaj puta stvarno to i uciniti (ako se ne isplati placa)


Ako sutra ne bude isplacena jedna placa radnici napustaju pogone Dine, Prilog ce bit danas na regionalnom dnevniku u 16:00

Pozdrav

Ma nema šanse.. koliko je to puta najavljivano pa isto nikad niš!!

idući tjedan će bit bolje...

Je mozes si misliti kak ce napustiti pogone, koliko puta su to do sada rekli pa nikad nisu napravili?

Ljudi se samo nadaju.
Nije im za zamjeriti.
Pričaju im bajke, jer su u dužničkom ropstvu.
To, što bi vi htjeli, da oni naprave, trebali bi sami činiti.
A, ne očekivati, od napaćenih i prezaduženih radnika, da vade vašu lovu.
Toliko o tome.
Želim svaku sreću tim radnicima. Njima je puno teže, nego vama, draga gospodo ulagači.

Koliko histerije na ovoj dionici, a svi na kupnji, već sutra može krenuti druga priča i skidanje s aska koliko god ima.

New Report

Close