DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za ozbiljne ulagače sa ozbiljnim ulozima ( među koje i sebe svrstavam), periodične oscilacije na diokiju ne predstavljaju razlog za nespokoj.Međutim, kalkulantski pristup povremenog izlaza te ciljati razinu ponovnog ulaza , za određene kolege može biti kontraproduktivno.Mnogi “pucanj startera” dočekat će nespremni , a lako je moguće da opali i prije svih predviđanja.


Za ozbiljne ulagače sa ozbiljnim ulozima ( među koje i sebe svrstavam), periodične oscilacije na diokiju ne predstavljaju razlog za nespokoj.Međutim, kalkulantski pristup povremenog izlaza te ciljati razinu ponovnog ulaza , za određene kolege može biti kontraproduktivno.Mnogi “pucanj startera” dočekat će nespremni , a lako je moguće da opali i prije svih predviđanja.

vrlo je moguće, kolega oportunist, vrlo je moguće…[smiley11]
vidiš, i ja sam se primirio, okanuo se surfanja, pomalo dokupljujem i čekam.

hate red

Kad god napišem malo duži text nikad mi ne prođe. Napisao sam toliko dobrih stvari, ali ništa nije prošlo. Na ovom forumu ja sam osuđen na kratke rečenice. Mislim da bih se uskoro mogao potpuno povući[smiley16]

Strpi se još mjesec dva i malo češće piši( ako treba i kratko ali uvijek argumentirano), vidim da imaš samo 61 poruku do sad…..
Strpljenje će ti biti nagrađeno bez brige……

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

kolega 777, mislim da trebate aktivirati opciju za stalno ulogiranje, ovako se svakih par minuta odlogirate pa mozda zato ne prolaze duze poruke, dok Vi napisete vec ste odlogirani…
tako sam se i ja cudio prvih par puta pa su mi dobri ljudi ovog foruma objasnili

Thanks dečki


Za ozbiljne ulagače sa ozbiljnim ulozima ( među koje i sebe svrstavam), periodične oscilacije na diokiju ne predstavljaju razlog za nespokoj.Međutim, kalkulantski pristup povremenog izlaza te ciljati razinu ponovnog ulaza , za određene kolege može biti kontraproduktivno.Mnogi “pucanj startera” dočekat će nespremni , a lako je moguće da opali i prije svih predviđanja.

Ljudi moji, ulaziti s 50% i više posto portfelja u ovakve dionice nije baš pametan potez (krivo, je ali samo ako možete zaboraviti na njih sljedećih nekoliko godina da odrade svoje), ali surfati s 30% portfelja je jako zabavno (a pokazalo se i korinsim)

Korekcija je iza nas...tralalalala

kolege molim za pomoc, 1G(PG) ne radi
hvala

proradilo

ja sam uvijek spokojan na svakoj dionici pa tako i ovdje i ne volim te ulaske i izlaske jer nisam talentiran za takvo što. ovaj put sam detaljnom analizom zaključio da ćemo rasti pa padati, ali 100% siguran u to nisam mogao biti da bih prodao svoje dionice i onda ulazio po jeftinijim cijenama. ja kupim i čekam 5 godina pa šta bude bude. ovdje će valjda biti što sam predvidio. a ako ne bude, opet super prinos.

Koliko mi se čini, ispod 600 ne ide. Sve ispod toga odmah se kupuje.
Usprkos fundamentima, TA analizi, mogućem lošem izvješću i općem padu tržišta.
Tek mi je sad jasan potencijal na kvadrat ove dionice.

ja bi rado da padne na 500 kn ;)))

ne mogu se prestati lupati po glavi što ga nisam uzela kad je bilo na 385. uhhh

New Report

Close