DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-dioki-i-vupik-pod-povecalom-investitora/ar-55143/

Hebote u ovoj državi više nitko nikom nevjeruje!!Fakat smo slučajna država..

pogledajmo na Dioki i Dinu i novi LNG terminal geostrateški i vidjeti ćemo kako se ovdje u Hrvatskoj i na Krku lome iteresi dvije supersile.ukoliko tu nastane dogovor, a ja sam optimist a npr. Čermak bude medijator biti će iposla i novaca.

Eto bilo je i na radiju Rijeka…. Turski caliscan se ipak neće povući iz dine.. uplatiti će 400 tisuća za jednu plaću a proizvodnja će se možda pokrenuti već idući tjedan! Uglavnom se navodi da je najava povlaćenja jamstava izgleda urodila plodom itd itd… nema još linka da postavim..

idući tjedan će bit bolje...

ivedome
baš kako sam i rekao poklopit ce se sa pred stecajnom nagodbom DIOKIJA a onda ova dionica ima samo jedan smjer

nisu li smjenili murata i stavili ismaila?

murat je ispucao sve adute lazuci i obmanjujuci, sad ce pokusati ismail malo otezati.

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=198738&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=f7b58cc176
Çalişkan se neće povući iz Dine

urski Çalişkan se zasad ipak neće povući iz Dine petrokemije u Omišlju. Na sjednici Nadzornoga odbora zaključenoj kasno sinoć, izvijestili su da su spremni uplatiti 400 tisuća eura za isplatu jedne plaće i dio obrtnih sredstava za pokretanje proizvodnje. Uvjet je da Ministarstvo financija produži jamstvo za pet milijuna eura uplaćenih za prošlu isplatu plaća radnicima, a koje ističe 31. siječnja.

Umjesto Murata Turela, za novog predsjednika uprave imenovali su Ismaila Sahina. Zaključci su to sjednice Nadzornoga odbora, na kojoj je, prema ocjeni predstavnika radnika u odboru, Predraga Mihaljevića, učinjen korak dalje u razrješavanju agonije, ali je ishod još uvijek neizvjestan.

Stiže jedna plača!!!Ljudi spremite se na dalnje volontiranje!!![emo_ljut]

kad te zahebu jednom, onda je njihova sramota, ali kad to naprave po 10-i put, onda je bogme sramota tvoja…nevjerojatno koliko je ovdje ostalo naivaca koji i dalje vjeruju u laži i obećanja [emo_palacd]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica


Stiže jedna plača!!!Ljudi spremite se na dalnje volontiranje!!![emo_ljut]

Dina je profitabilna i iz poslovanja može podmiriti sve troškove uključujući i plaće.
Dakle ako radi ima i plaća – ne volontiranja.
Nije logično da Caliskan ili netko treći koji stoji iza Caliskana plaća nešto što je sasvim drugačije dogovoreno i potpisano.

ma nismo naivci, samo smo pohlepni

koliko se moze odlikas popraviti? Nista! Moze samo tako nastaviti.
ali zato jedinicar moze ohoho
eto mi se nadamo da ce nasem cedu, poslije ove produzne, doci iz dupeta u glavu i postati odlikas

Stigla vam je plaća, račun vam je odblokiran, imate partnera ali i više interesenata, šta vi još hoćete?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close