DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako Caliskan ne uplati novac, radnici traže novog investitora

“Predložit ću danas da se bez odlaganja s Caliskanom raskine ugovor ako do kraja ovog tjedna ne uplati na žiroračun novac potreban za pokretanje proizvodnje i isplatu plaća radnicima. Isto tako zatražit ću da se odmah uključi drugi invetstitor koji je spreman ispuniti odmah oba uvjeta. Prema njegovim riječima, takvih ima.”

Pa super onda. Nogirajte Turke ako zavlace i neka onda taj drugi investitor preuzme…

ako neće caliskan, onda će Čermak ili netko treći. osim toga, lijepo su jučer rekli iz ministarstva da će DIOKI i DINA biti spašeni kroz predstečajne nagodbe [emo_palacg]

mene su muljali do kraja ove godine,sad kad više nisam zaposlenik diokija počeo sam realno sagledavati stvari, love nema niti če je biti,
pobjegnite iz te močvare dok ima nade, nemojte se zakopati još više, pa oni več godinu dana nisu uspjeli izmisliti bar neku novu i drugačiju laž.
zar vam nije dosta laganja za sastanke ponedeljak-petak pa malo ubace utorak- četvrtak

Crodux bi onda trebao ovih dana obavijestiti o ulasku,vec vidjeni slicni scenariji pred velike rasteve na drugim dionicama,a skupljaci fine kolicine skupljaju do tada, kao sto smo danas vidjeli….sutra nstavak!

p.s.ovo je dionicarski i poslovni forum,molim objavu svacijeg misljenja,osim onih koji vrjedjaju,hvala stricek moderator

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Pa iz ovog teksta je dovoljno citirat .. “najveći je ovo češki projekt u posljednjih 30 godina”
I sad se čeha ide pitat hoće li lng biti isplativ .. Pa najbolje da će reći da je super što hrvatska gradi LNG a oni u naftovod utukli tolike milijarde..

idući tjedan će bit bolje...

Kako to odjednom na poslovnom dva negativna naslova šta se tiče diokia ? neko bi još dokupio?

idući tjedan će bit bolje...

LNG je od strateške važnosti za energetsku neovisnost RH i zato ima smisla.


LNG je od strateške važnosti za energetsku neovisnost RH i zato ima smisla.

LNG je priordni plin s dodanom vrijednosti i to ga pozicionira kao strateški energent za HR ali i šire.
Osim strateške sigurnosti opskrbe koju možeš diverzificirati na razne dobavne pravce – Bliski istok, Afrika, USA……lng JE POGONSKO GORIVO BUDUĆNOSTI.
U nekim državama sve više teškog cestovnog prometa prelazi na LNG a i brodski promet se sve više usmjerava na pogon s LNG-om.
Pa samo na prometu se može plasirati preko 1 milijarde m3 plina u HR.
Tome treba dodati i susjede.
I to su Rusi namirisali.

Da su htjeli stečaj već bi to napravili.

@benito
mislim da Mihaljevic trkelja bez veze vjerovano ima nekog drugog potencijalnog partnera pa sad forsira ili da se turci eliminiraju pod svaku cijenu.



@benito

mislim da Mihaljevic trkelja bez veze vjerovano ima nekog drugog potencijalnog partnera pa sad forsira ili da se turci eliminiraju pod svaku cijenu.

Šta će nam takav investitor koji misli i dalje čekati i okoristiti se zemljištem pa se povući strašan investitor…


Pa iz ovog teksta je dovoljno citirat .. "najveći je ovo češki projekt u posljednjih 30 godina"
I sad se čeha ide pitat hoće li lng biti isplativ .. Pa najbolje da će reći da je super što hrvatska gradi LNG a oni u naftovod utukli tolike milijarde..

Slazem se najbolje da jos kaze kako smo mi hrvati super i kako ce im nas lng uzeti sve![emo_novac][emo_smijesak]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

New Report

Close