DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HEP ce uskoro podnijeti ponudu?
malo zakompliciralo?
mozda postignut dogovor sa Caliskanom?

ne znam bih li se veselio ili…
kao nekakav perverzni pokus ludog psihijatra kojem je cilj iskusavanje granica…

Uskoro ćemo nastaviti razgovore s Katarom, a trebali bismo čistu situaciju imati do svibnja kada katarski emir dolazi u Hrvatsku

jesmo li i ovaj puta startali prerano?
hoce li se ponoviti i ovaj start?
koliko ce nas imati snage startati iznova i iznoova?

Javna rasprava o zakonu na koji se Vrdoljak poziva traje do 24.01 a trebao bi biti izglasan na saboru u veljaci. To i nije bas tako daleko. A ako se ne varam u veljaci se planira i put u qatar tako da sigurno tamo nece ici praznih ruku.
To je sto se tice zemljista a kako rece clan NO ovaj tjedan bi cermak trebao reci svoje sto se tice dioki-a.
Kupnjom dionice kolega kupujete buducnost..ili u nju vjerujete ili ne.
Btw kolega ivedome..otvaranje je bilo na 11.35

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ako cemo iskreno, imamo skijase i na 11 kn, skoro 14 000 komada

Btw kolega ivedome..otvaranje je bilo na 11.35

Pozdrav

Istina i koliko je sa 11,35 protrgovano oko 1000 komada ..već u 10 sati i 13 minuta cijena je već bila 13kn ..znači od tada je protrgovano sa 60 tisuća dionica .. a cijena nije narasla nego je pala.. Samo to sam htjeo reći.. ne znam šta ste toliko zapeli…

idući tjedan će bit bolje...


ako cemo iskreno, imamo skijase i na 11 kn, skoro 14 000 komada

nije baš tako jer ovaj na 11 kn je u rangu moguće kupnje, dok onaj iznad 14 kn je iznad granice +blokade što znači da ne želi nipošto prodati već vjerojatno i on kupuje.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Sa radio Rijeke :
nastavak sjednice NO sutra u 10 u Zagrebu
sve tri opcije još uvijek otvorene ( Caliskan, novi partner ili stečaj )
više nema vremena za otezanje

nema više vremena za igre malih, izgleda da su i veliki igrači “bacili oko” na ovu trakavicu:
http://www.anicazna.com/Vijest.aspx?ID_Vijesti=202525
..Vlada se o tome još nije odredila, ali možda bi se Gazporom mogao uključiti u spašavanje Diokija.”

Kako se samo razigrala mašta.
Zašto, nakon malo riječi (često onih, koje želimo čut) svi pomsle, kako je sad sve jasno?
Sve gotovo.
Pa, nije.
Shvatite.
Neću bit omiljen, ali to je tako.

kad jedan hr ministar za nešto kaže da če biti provedeno u djelo uskoro,treba to uzeti sa velikom rezervom sudeći iz iskustva

U top 10 imamo novo ime sa 12000 komada !!!

9.JELAVIĆ-ŠAKO MLADEN 12.000

idući tjedan će bit bolje...

Kao da je nešto spektakularno kupiti 12000 dionica po 11kn i ući u top 10. Pa to može napraviti skoro svaki investitor na tk.

Pa, da je i skuplje, uvijek će se uloviti oni, koji, gledaju samo brojke.
Trebamo mi, i njih.
Samo nek se vrti 🙂

‘LNG Omišalj imao je smisla prije 10 godina, više ne’

New Report

Close