DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“Što sve tu nije prožeto.
Lopovluk, koji se više neda sakrit, obmanjvanje radnika i dioničara, navlačenje potencijalnih ulagača itd. itd.
Prava sapunica. Ljetni hit.
I mediji su tu našli svoj interes u sezoni kiselih krastavaca iako im to uopće nije bilo interesantno u prvom dijelu godine.
Lova na burzi se vrti. DIOKI je hit.
Hazarderi, ujedinite se. Ha ha
A meni odavno nije do smijanja, i sve mi je jasno odavno.
Ježić i comp. vade vam i zadnju mast.
Nama su je izukli odavno.
Vama preostaje, da i dalje optužujete jadne i prezadužene radnike, da su krivi što nisu ovo ili ono.
Zgubil bi možda i ja lovu, da je imam, ali nebi zbog toga krivio nikoga, osim svoju pohlepu.
A možda je i ovo sada, zadnja prilika, da se kupi jeftino. Tko zna?
Lijep pozdrav svima.”
Objavljeno 20. 08. 2012.
Nekima tek sad dolazi.
Bolje ikad, nego nikad 🙂


Znam da smo svi vec umorni od njihovog "dobrog" rada ali evo jos jedne izjave koja se tice Dine..Diokia..

– Dogovaramo se s Katarom o investicijama na Krku pa u veljači odlazim u Katar na dogovor – rekao je Vrdoljak odgovarajući na kritike da Vlada ne radi dobro.

http://www.vecernji.hr/biznis/proizvest-ce-370-kombajna-a-ni-jedan-nece-ostati-hrvatskoj-clanak-499548

Pozdrav

Samo da napišem da je to sistem koji se koristi!nek zavlada beznađe!nek se voda zamuti!u mutnom se najbolje lovi!u lipnju će mo svi biti generali[emo_novac]ili [emo_ljut]

NEMA STECAJA ZA DINU I DIOKI sad je receno na novoj TV u vijestima
iduci tjedan deblokada DIOKIJA i ulazak CERMAKA u DIOKI


Znam da smo svi vec umorni od njihovog "dobrog" rada ali evo jos jedne izjave koja se tice Dine..Diokia..

– Dogovaramo se s Katarom o investicijama na Krku pa u veljači odlazim u Katar na dogovor – rekao je Vrdoljak odgovarajući na kritike da Vlada ne radi dobro.

http://www.vecernji.hr/biznis/proizvest-ce-370-kombajna-a-ni-jedan-nece-ostati-hrvatskoj-clanak-499548

Pozdrav

Treba sve biti dogovoreno prije dolaska Al Thanija u HR!

Inače zna li tko što su Rusi STVARNO radili u HR – koje su im intencije?
Je li to sudjelovanje u LNG projktu?
Plinacro nije uopće zabiljećio sastanak na svojoj web stranici iako je inače jako ažuran.
Je li se skriva stvarni razlog?


NEMA STECAJA ZA DINU I DIOKI sad je receno na novoj TV u vijestima
iduci tjedan deblokada DIOKIJA i ulazak CERMAKA u DIOKI

ne vjerujem dok ne vidim na papiru!! bilo je već prije puno takvih izjava pa na kraju niš od toga!

idući tjedan će bit bolje...

Nije bilo ništa na HRT-u o Cermaku!

ivedome
to je zamjenik ministra financija prico a sad jbg ako on laže lažem i ja

Ok dobra vijest..

Joka, i ja čuo isto , bit će sigurno nešto objavljeno drugi tjedan


ivedome
to je zamjenik ministra financija prico a sad jbg ako on laže lažem i ja

ma vjerujem ja Vama al ne vjerujem njima [emo_smijesak] A vjerovatno će se nešto dogodit sljedeći tjedan.. vidim da su u top 10 prošli tjedan uletila dva nova imena sa po 15k komada.. vjerovatno imaju neki info..

idući tjedan će bit bolje...

magnat
na NOVOJ TV na vijestima u 19:15h a ne na HRT


NEMA STECAJA ZA DINU I DIOKI sad je receno na novoj TV u vijestima
iduci tjedan deblokada DIOKIJA i ulazak CERMAKA u DIOKI

ja sam pogledao to na NOVATV,ali me razočaralo, ništa novoga osim ponavljanja starih floskula i fraza…

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close