DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

treba se oboružat saa strpljenjem i mene sve ovo nervira
al ipak je netko pokupovo DIOKIJEVE dionice nisu sve mogli mali pokupovat

mi smo već puni dionica ulaze novi u top 10

novi investitor?ako bude ta kombinacija onda slijedi nekoliko mjeseci natezanja oko praznog tanjura..to će biti teško izvedivo,ali možda će se ipak čuti koja pametna riječ u ponedjeljak ili kad je već sastanak

evo opet na vijestima na radiju.. Ništa novo .. kao ostale su 3 opcije… pokretanje proizvodnje od strane caliscana i isplata plaća, traženje novog investitora kojeg za sada nema i zadnja opcija stečaj …

idući tjedan će bit bolje...

@ivedome
kako je krenulo nece se ni ove godine proizvodnja pokrenut


evo opet na vijestima na radiju.. Ništa novo .. kao ostale su 3 opcije… pokretanje proizvodnje od strane caliscana i isplata plaća, traženje novog investitora kojeg za sada nema i zadnja opcija stečaj …

18.01.13. Starost: 59min
Odluka o Dini odgođena za ponedjeljak

Nadzorni odbor Dine trebao je danas zasjedati u Zagrebu, međutim, sve je odgođeno za ponedjeljak. Tada bi se trebalo znati i rješenje za Dinu.

Sindikat više ne pristaje na agoniju u kojoj živi 300 radnika. Smatra da su moguće tri opcije. Prva je nastavak suradnje s turskim Caliskanom, uz uvjet da odmah isplati zaosatale plaće i pokrene proizvodnju.

Druga je opcija pronalaženje novog investitora, a ponuda ima, dok je treće rješenje najlošije – a to je stečaj s preustrojem. U svakom slučaju odluku će morati donijeti nadozorni odbor u ponedjeljak.

Inače čim se toliko priča da Caliskan čeka s pokretanjem uvjeren sam da je sve pripremljeno za pokretanje.

Vjerojatno Mihaljević radi za tu drugu opciju pa širi paniku – ako i ne prođe ima vremena na ZSE dokupljivati!



evo opet na vijestima na radiju.. Ništa novo .. kao ostale su 3 opcije… pokretanje proizvodnje od strane caliscana i isplata plaća, traženje novog investitora kojeg za sada nema i zadnja opcija stečaj …

18.01.13. Starost: 59min
Odluka o Dini odgođena za ponedjeljak

Nadzorni odbor Dine trebao je danas zasjedati u Zagrebu, međutim, sve je odgođeno za ponedjeljak. Tada bi se trebalo znati i rješenje za Dinu.

Sindikat više ne pristaje na agoniju u kojoj živi 300 radnika. Smatra da su moguće tri opcije. Prva je nastavak suradnje s turskim Caliskanom, uz uvjet da odmah isplati zaosatale plaće i pokrene proizvodnju.

Druga je opcija pronalaženje novog investitora, a ponuda ima, dok je treće rješenje najlošije – a to je stečaj s preustrojem. U svakom slučaju odluku će morati donijeti nadozorni odbor u ponedjeljak.

Inače čim se toliko priča da Caliskan čeka s pokretanjem uvjeren sam da je sve pripremljeno za pokretanje.

Vjerojatno Mihaljević radi za tu drugu opciju pa širi paniku – ako i ne prođe ima vremena na ZSE dokupljivati!
[/quote]

Istina rekli su “ima” ja sam izgleda već toliko pesimistićan da krivo i čujem pa sam išo preslušat ponovo vijesti..

idući tjedan će bit bolje...

Postovane radne kolege nemojte biti naivni pa misliti da su se veliki sindikalci izborili samo za svoje pozicije.Poznavajuci velike vodje izborili su oni sebi i otpremnine za dosadasnji radni staz i nove radne pozicije.Daj te malo razmislite koliko godina radnog staza imaju u DIOKIJU.Preveliki su oni igraci da bi se toga odrekli.Sto se tice polistirena mislim na DOKI njihovo rukovodstvo kod zaustavljanja proizvodnje nije napravilo potrebne radnje da se pogon pripremi za stajane.Pare je bilo jos sedam mjeseci nakon zaustavljanja proizvodnje na DOKIJU.Sve se je moglo,ustvari trebalo napraviti pa danas nebi bila potrebna velika sredstva za pripremu pogona za proizvodnju.Koliko mi je poznato jedini koji su napravili i pripremili pogon za stajanje je pogon EPS-a.Nazalost i ti su zaposlenici zavrsili na burzi rada zbog toga sto su vezani za energanu.

Evo rekoše na Dnevniku Nove-tv,da će se stvari riješiti u iduća dva tjedna,ajde živi bili pa vidjeli.

benito
Sava vam je gore dobro napisao
citirat cu ga:Inače čim se toliko priča da Caliskan čeka s pokretanjem uvjeren sam da je sve pripremljeno za pokretanje.

Znam da smo svi vec umorni od njihovog “dobrog” rada ali evo jos jedne izjave koja se tice Dine..Diokia..

– Dogovaramo se s Katarom o investicijama na Krku pa u veljači odlazim u Katar na dogovor – rekao je Vrdoljak odgovarajući na kritike da Vlada ne radi dobro.

http://www.vecernji.hr/biznis/proizvest-ce-370-kombajna-a-ni-jedan-nece-ostati-hrvatskoj-clanak-499548

Pozdrav

svi smo mi Crobex


benito
Sava vam je gore dobro napisao
citirat cu ga:Inače čim se toliko priča da Caliskan čeka s pokretanjem uvjeren sam da je sve pripremljeno za pokretanje.

Neznate kakva je situacija na terenu ,pa ni Savino pisanje ne svaćajte preozbiljno .Dioki,Dina = sapunica koja traje i trajaće

New Report

Close