DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nazalost u clanku cije je link postao kolega janko66 , g Mihaljevic navodi da je jucer jedan od djelatnika dine pocinio samoubojstvo jer se vise nije mogao nositi sa svakodnevnim egzistencijalnim problemima . R.I.P.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

“kao melem na ranu za Žitnjak.”

btw. rana na šitnjaku već je puna gnoja

pogoni će se prije rušiti nego pokretati, takvi vjetrovi pušu

da su htjeli da žitnjak radi ne bi ga godinama uništavali, proces uništavanja je bio dug, izmjenjivali su se razni akteri, a samo je jedan među njima uvijek profitirao, na kraju rezultat je svima jasno predočen

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285F286328592863285A28582859285B286328962897289E2863288F2891288E2863285E285C285F2858286028592863286328632863Q

Sindikat u Dini bi trebao u budućnosti imati malo kvalitetnije vodstvo no što ga sada ima.
Ako su podnijeli prijavu biti će odbačena budući da je Uprava potvrdila da će se kroz predstečajnu nagodbu namiriti sva potraživanja radnika.

Glede Žitnjaka – nije ništa uništeno – čekaju se bolja vremena a meni se samo čini da su ta vremena tu i da se iz Pančeva ponovno može dobiti ono što treba Žitnjaku!

Dina i Dioki trebali su se spašavati još 2010. Možda je i tada bilo kasno. No većinskog vlasnika a ni sindikate nije za to bilo briga nimalo, ni što će biti s firmom, s ljudima… sve se urušilo.

DA JE POSTOJALA NAMJERA SPAS BI SE VEĆ TADA TRAŽIO, ovako jednostavnije je dovesti tvrtku u kolaps jer je tako lakše zataškati kriminal…

stihovi Zabranjenog pušenja: SA BARA SE NITKO NE VRAĆA!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Čuj njega,dovlačit etilen iz Pančeva.

U Pančevu se etilen dobiva iz potpuno druge sirovine,nego kod nas.
Bilo je jedno vrijeme na Žitnjaku par cisterni iz Pančeva,pa je taj PE bio čisti škart.

Zg PE NE MOŽE funkcionirati bez etana! nikakvo Pančevo.

p2.sem


Čuj njega,dovlačit etilen iz Pančeva.

U Pančevu se etilen dobiva iz potpuno druge sirovine,nego kod nas.
Bilo je jedno vrijeme na Žitnjaku par cisterni iz Pančeva,pa je taj PE bio čisti škart.

Zg PE NE MOŽE funkcionirati bez etana! nikakvo Pančevo.

Imaju višak od 40-50 tisuća tona a prije nepune pola godine sve išlo u rekonstrukciju!
Čistoća polimerna, minimalno 99,9% etilena, REACH sve što treba – jutri utovare u Pančevu a poslijepodne istovar u Zagrebu.

http://www.hrt.hr/index.php?id=466&tx_ttnews%5Btt_news%5D=197928&tx_ttnews%5BbackPid%5D=465&cHash=351d8eb0f5
Tragične sudbine radnika Dina-Petrokemije
Zbog neisplate plaća i socijalne ugroženosti radnika, iz Dina-Petrokemije u Omišlju zatraženo je da se aktiviraju nadležne inspekcijske službe, a ima elemenata i za kaznenu prijavu protiv tročlane turske Uprave.

Nadzorni odbor Dine je na sjednici u utorak od turskog ulagača dobio informaciju da odustaje od pokretanja proizvodnje, ali odluke o rješenju situacije odgođene su za nastavak sjednice koji će se vjerojatno održati u ponedjeljak, doznajemo od čelnika sindikata Predraga Mihaljevića.

Vijest o jučerašnjem samoubojstvu njihova kolege potresla je radnike Dine. To je drugi takav slučaj otkad je tvrtka zapala u teškoće, a radnici dovedeni u neizdrživ materijalni položaj.

Gospodo moja ovo je jako tužno i ponižavajuce

http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpisan-akcijski-plan-s-gazpromom-radovi-na-juznom-toku-pocinju-2015/657552.aspx

Gdje se spominje LNG


http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpisan-akcijski-plan-s-gazpromom-radovi-na-juznom-toku-pocinju-2015/657552.aspx

Gdje se spominje LNG


GAZPROM ulazi dosta agresivno na hrvatsko tržište, zainteresiran je za jako puno projekata što mi govori da se žele uglaviti prije dolaska konkurencije. EU je jako ovisna o ruskom plinu i žele tu ovisnost smanjiti. EU isto tako daje 25% srredstava za izgradnju LNG-a i oni ne bjerujem da će toleririrati da i on bude ruski. Za hrvatsku je to jako dobro GAZPROM je konkurencija INA-i i već su je pobjedili na natječaju za PTKM, a sada mislim da ubrzo dolazi konkurencija njima.

Bloomerg navodi da izgradnjom LNG terminala Hrvatska želi zadovoljiti povećanu potražnju u cijeloj regiji i smanjiti europsku ovisnost o ruskom plinu. Prema studiji državne tvrtke Plinacro, potrošnja plina u regiji bivše Jugoslavije i Albanije će se udvostručiti do 2020. godine.
Vaš link …

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

bio je u prosincu intervju u poslovnom sa ovim glavnim iz PLINACRO-a izričito je rekao da HEP piše ponudu za zemljište i da to ide s njima u kompi,zašto je to tako brzo zaboravio ili što je pitanju

http://www.energetika-net.com/u-fokusu/komentar-kratki-spoj/za-hep-ove-investicije-novaca-nema-15964

Svako malo iz DINE se čuje o nekim akcijama(sindikalnim ili neke druge)pa se pitam gdje je tu DIOKI sa svojim stožerom i sindikatima?Zar je na Žitnjaku sve tako dobro iako su ostali bez 320 kolega koji su sad na burzi a oni i dalje šute
ili su MOŽDA i njih kupili!
STOŽERU OGLASI SE!!!!!!!!

New Report

Close