DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaja polako bježi.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


Prodaja polako bježi.

a di to biži , pa do 12,45 ima više od 21 tisuća na prodaji!

idući tjedan će bit bolje...

Mihaljević kaže da zainteresiranih ima, a bilo je maloprije i na regionalnom dnevniku.
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Nastavlja-se-agonija-Turci-odustaju-od-proizvodnje-u-Dini

vid'la žaba...

ma vidi ti vražje turke, oni su tili uć u vlasništvo i niš ne ulagat već prodavat šta se prodat da i od toga pokretat proizvodnju i plaćat radnike, naravno dokle bi se dalo a onda ključ u bravu…

idući tjedan će bit bolje...


Ako sam dobro izračuno u jednom komadu je prodano 8652 dionice .. znači neko iz top 10 prodaje…
dobro jutro…top 10 prodaje optimistima vec 4 godine [emo_beztona]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

na RTL vijestima kažu da se Linic sastao sa Turcima danas



Ako sam dobro izračuno u jednom komadu je prodano 8652 dionice .. znači neko iz top 10 prodaje…
dobro jutro…top 10 prodaje optimistima vec 4 godine [emo_beztona]
[/quote]

ma daj a ko to prodaje daj nam reci!

idući tjedan će bit bolje...

Otkaz sam već dobio, i trenutno sam, kod najvećeg poslodavca (HZZ) 🙂
Još sam uvijek dioničar, mada me sad i malo sram toga.
Kolegama dioničarima, koji su naravno jači igrači od mene, želim puno sreće.
Možda je oni i dožive. Ja nisam.
Postoji ekipa, koja sustavno uništava i krade sve što još imalo vrijedi.
Oko dobre kosti, uvijek se sakupi puno pasa.
Kost je to nesretno zemljište.
KO će koliko, i kako uzeti, pokušajte vizualizirati.
Mi u Zagrebu, vidjeli smo već sve.


Mihaljević kaže da zainteresiranih ima, a bilo je maloprije i na regionalnom dnevniku.

ma te gluposti slušamo već 3 godine, samo se akteri mijenjaju [emo_palacd]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


Otkaz sam već dobio, i trenutno sam, kod najvećeg poslodavca (HZZ) 🙂
Još sam uvijek dioničar, mada me sad i malo sram toga.
Kolegama dioničarima, koji su naravno jači igrači od mene, želim puno sreće.
Možda je oni i dožive. Ja nisam.
Postoji ekipa, koja sustavno uništava i krade sve što još imalo vrijedi.
Oko dobre kosti, uvijek se sakupi puno pasa.
Kost je to nesretno zemljište.
KO će koliko, i kako uzeti, pokušajte vizualizirati.
Mi u Zagrebu, vidjeli smo već sve.

Da upravo si dobro i slikovito opisao cjelu situaciju!veliki pesi oće da ukradu pudlici kost!R.J.je pudlica[emo_novac]radnici diokija su kolateralne žrtve!ništa novo što nismo već vidjeli u zemlji čudesa u zadnjih 20ak godinica[emo_zloban]

pozdrav svim bivšim radnicima diokija a i onima koji su to još formalno, ja sam bivši od 1.1.2013 te sam dioki zaboravio odmah nakon prijavljivanja na burzu, kod primanja papira za burzu dobio sam obećanje da me budu zvali ponovno, ne vjerujem da če ikad više biti to ponovno pa vam savjetujem da se okrenete novim poslovima ako ih ikako možete naći, a naše plaće sve mi smrdi da ih nikada nečemo vidjeti.
zar stvarno mislite da će DOKI uspjeti hraniti 110 ljudi? pa 50% tih ljudi nije nikada radilo.

Pozvati će vas sa burze, primite naknadu u visini place..a proizvodnja će krenuti, slijedeci tjedan

New Report

Close